güvenilir casino siteleri
restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com
FETHİYE TURU
Kontenjan Var 6.07.2024 / 12.07.2024 11500 TL

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

FETHİYE – SAKLIKENT – ÖLÜDENİZ - GÖCEK - DALYAN- İZTUZU-ONİKİ ADALAR6-12 TEMMUZ  / 20-26 TEMMUZ /  3-9 AĞUSTOS
17-23 AĞUSTOS  /  31 AĞUSTOS - 6 EYLÜLGEZİ PROGRAMI:

1.GÜN: CUMARTESİ AKŞAMI SAAT 18.00’DE  19 MAYIS LİSESİ ÖNÜNDEN, 18.15’TE YEŞİLYURT AVM; 18.30’DA TÜRKİŞ MEDİCAL PARK ÖNÜNDEN HAREKET. YOL GÜZERGAHIMIZ: ANKARA – AFYON – BURDUR – SAKLIKENT – FETHİYE

 

2.GÜN: PAZAR SAAT 08.00 CİVARINDA FETHİYE’DEN 20 KM. İÇERİDE BULUNAN  SAKLIKENT’E VARIYORUZ. KAHVALTI MOLAMIZI  YOLUMUZ ÜZERİNDEKİ GÖZLEMECİLERDE VERDİKTEN SONRA KANYONA GİRİYORUZ. BU KANYONA VE KANYONDAN AKAN SUYUN SOĞUKLUĞUNA İNANAMAYACAKSINIZ. VADİ İÇİNDE YAPACAĞIMIZ GEZİDE SERİNLEYECEKSİNİZ. GEZİ SÜREMİZ SONUNDA FETHİYE İLÇESİNDEN GEÇEREK “ÖLÜDENİZ”E GELİYORUZ. BURADA 2 SAAT SÜRECEK YÜZME  MOLASI VERDİKTEN SONRA OTELİMİZE GELİYORUZ. ODALARIMIZA YERLEŞME VE İSTİRAHAT SONRASI AKŞAM YEMEĞİMİZİ  OTELİMİZDE ALIYORUZ.

YEMEK SONRASI FETHİYE BARLAR SOKAĞINA TEK VASITA OLAN OTELİMİZDEN DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZLE EĞLENCE VE CANLI MÜZİK TURUNA ÇIKIYORUZ

 

3. GÜN: PAZARTESİ.  SABAHI KAHVALTI SONRASI DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZLE EXTRA OLARAK FETHİYE KALKIŞLI  12 ADALAR YAT GEZİMİZİ YAPIYORUZ. (EKSTRA 700 TL ) ÖĞLE YEMEĞİ DE DAHİL OLAN BU TURUMUZDA FETHİYENİN BATISINDAKİ ADALARIN DENİZİNE VE DOĞASINA HAYRAN KALACAKSINIZ GEZİDEN  SONRA OTELİMİZE DÖNÜYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ SAAT 20.00’DE OTELİMİZDE. ( FETHİYE REBİN BEACH)

 

4.GÜN: SALI GÜNÜ. KAHVALTI SONRASI DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZLE (EXTRA 400 TL) “CARETTA” KAPLUMBAĞALARININ YAŞADIĞI VE YUMURTALARINI BIRAKTIĞI “İZTUZU PLAJI”NA VE DALYAN’A GİDİYORUZ. BİZE ÖZEL TEKNEMİZE GEÇİP DALYAN KANALINDA ZEVKLİ BİR YOLCULUKLA KRAL KAYA MEZARLARINI SEYREDEREK FOTOĞRAFLIYORUZ, TATLI TUZLU SU KARIŞIMI SÜLÜNDÜR GÖLÜNÜ, KEFAL BALIKLARI ÜREME ALANINI GÖRÜP İZTUZU SAHİLİNE AKDENİZE ULAŞIYORUZ.(DALYAN İZTUZU SAHİLİ 2008 YILI AVRUPA EN İYİ AÇIK ALANI, 2013 YILI AVRUPA’NIN EN İYİ 7.PLAJI SEÇİLMİŞ AYRICA CARETTA CARETTA KAPLUMBAĞALARIN ÜREME ALANIDIR) BURADA YÜZME MOLASI VERİYORUZ. GÜZEL GEÇEN GÜNÜN ARDINDAN DALYAN MERKEZDE ALIŞVERİŞ VE YEMEK MOLAMIZI VERİYORUZ VE GÖCEK’E DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ TÜRKİYE’NİN VE DÜNYA’NIN EN PAHALI YATLARININ UĞRAK YERİ GÖCEK’TE ALIŞVERİŞ VE FOTOĞRAF MOLASI ARDINDAN AKŞAM SAATLERİNDE OTELİMİZE DÖNÜYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.

 

 

5.GÜN: ÇARŞAMBA GÜNÜ KAHVALTI SONRASI ÖLÜDENİZ KALKIŞLI FETHİYE’NİN GÜNEY KIYILARININ EŞSİZ GÜZELLİĞİNE ŞAHİT OLMAK İÇİN TEKNEMİZE GİDİYORUZ (EKSTRA) GÜNÜBİRLİK TEKNE TURLARIMIZLA ÖLÜDENİZ'İN EŞSİZ KOYLARINI VE GÜZELLİKLERİNİ KEŞFETME İMKANINA SAHİP OLACAKSINIZ. ALTI DURAKTAN OLUŞAN TEKNE TURUMUZUN İLK DURAĞI SUYUN BERRAKLIĞINA HAYRAN OLACAĞINIZ MAVİ MAĞARA. ARDINDAN KELEBEKLER VADİSİ'NE GELECEĞİZ. ÜÇÜNCÜ DURAĞIMIZ BATIK ŞEHİR ST. NİCHOLAS ADASI. ARDINDAN SIRASIYLA AKVARYUM KOYUSOĞUK SU VE DEVE PLAJINA UĞRUYORUZ

GÜNÜBİRLİK TEKNE TURUMUZA TAVUK, BALIK VEYA KÖFTE MENÜDEN OLUŞAN ÖĞLE YEMEĞİ, REHBERLİK HİZMETİ VE SİGORTANIZ DAHİLDİR.AKŞAM SAATLERİNDE KIYIYA YANAŞIYOR VE AKŞAM YEMEĞİ İÇİN OTELİMİZE GEÇİYORUZ. YEMEK SONRASI FETHİYE BARLAR SOKAĞINA EĞLENCE VE CANLI MÜZİK İÇİN DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZLE GEÇİYORUZ

 

6.GÜN: PERŞEMBE SABAHI OTELDE ALACAĞIMIZ RAHAT BRUNCH HAVASINDA GEÇİRECEĞİMİZ KAHVALTI SONRASI HAVUZUN VE GÜNEŞİN SON KEZ TADINI ÇIKARIYORUZ. REHBERİMİZİN BELİRLEDİĞİ SAAT 10:00 SULARINDA VALİZLERİMİZİ ARACIMIZA KOYUYOR VE MEVSİM ŞARTLARINA GÖRE LAVANTA BAHÇELERİNE UĞRUYORUZ VE FOTOĞRAF VE ÇAY MOLASI VERİYORUZ ARDINDAN SAMSUN’A DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ

 

7.GÜN CUMA SABAH 06:00 SAMSUN’A VARIŞ VE GEZİMİZİN SONU.

NOT: GEZİLECEK YERLER DEĞİŞMEMEK KAYDIYLA GEZİ SIRALAMASI DEĞİŞEBİLİR.

ÜCRET: 2 VE 3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİBAŞI 11.500 TL

ZİRAAT, BONUS, AXESS VE MAXIMUM’A 5 TAKSİT YAPILIR

; SINGLE FARKI 4.500.00 TL.;

0 – 12 YAŞ ÇOCUK KOLTUK ALMAK KAYDIYLA 2 YETİŞKİN YANINDA 8.250.00 TL.
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1- ÖZEL OTOBÜSLE YOLCULUK

2- 4 GECE YP. KONAKLAMA

3- SAKLIKENT – ÖLÜDENİZ  GEZİLERİ (Giriş ücretleri hariç)

4- TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI

5- ONDOKUZMAYIS TUR REHBERLİK HİZMETLERİ

6- OTOBÜSTEKİ İKRAMLARGEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1- BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN KAHVALTI VE YEMEKLER

2- FETHİYE’DEN YAPILACAK 12 ADALAR TEKNE TURU ÖĞLE YEMEKLİ

3- ÖLÜDENİZ’DEN YAPILAN TEKNE TURU ÖĞLE YEMEKLİ

4- DALYAN İZTUZU EKSTRA TURU

5- MÜZE VB. ÖREN YERİ GİRİŞLERİ (Saklıkent girişİ 20 TL)

6- BELİRTİLEN YEMEKLERDEKİ   SU - MEŞRUBAT VB.  ALKOLLU    İÇECEKLER

7- OTELDEKİ MİNİBAR  VB. ŞAHSİ HARCAMALAR

8- EXTRA GEZİLER


AÇIKLAMALAR;

  • Tur Lideri, hava koşulları, sosyal olaylar, Covid 19 nedeniyle olabilecek kısıtlamalar,  yol durumu ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tur süresince, hava, yol, grev, Misafirlerimizin verilen sürelere uymama vb. nedenleriyle oluşacak  zaman kaybı vb. her türlü olumsuzluk karşısında yapılamayan turlardan 19 Mayıs Turizm’in sorumluluğu yoktur.
  • Turlarımız Otel, Otobüs ve transfer  hizmetleri ile bir bütündür; ayrı ayrı düşünülemez.
  • Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerinde 17 yaş altı öğrenciler ve 65 yaş üstü ücretsizdir. Bunun haricindeki yerlerde öğrenciler dahil tüm katılımcılar ücretlidir.
  • Çocuk indirimleri 2 büyük yanında konaklama kaydıyla geçerlidir.
  • Otel ekstraları ve şahsi harcamalar misafirlere aittir. MİSAFİRLERİMİZİN, EXTRA OLARAK BELİRTİLEN YEMEK, EĞLENCE VB. KATILMA ZORUNLULUĞU YOKTUR. Acentamız, bu extra gezileri yapma taahhüdünde bulunmamaktadır.
  • Otel odalarında ve otobüste değerli eşyalarınızı bırakmayınız. Kaybolan eşyadan Acentamız ve otel idaresi sorumlu değildir.
  • Belirtilen ve belirtilmeyen  yemeklerde  alınacak tüm su, meşrubat vb. içecekler ekstradır.
  • Kimlik cüzdanınızı ve HES KODUNUZU mutlaka yanınızda bulundurunuz. Gezilecek yerlere uygun kıyafet ve ayakkabı almayı unutmayınız.
  • Akdeniz, Karadeniz gibi giderek değil, birdenbire derinleşmektedir. Yüzme bilmeyen Misafirlerimiz, bunu gözönünde bulundurarak denize girmelidir. Havuz derinliğine de dikkat edilmelidir.
  • SAĞLIK BAKANLIĞI’NCA YASAKLANDIĞI İÇİN GEZİ OTOBÜSÜMÜZDE KULAKLIK VERİLMEMEKTEDİR. Televizyon izlemek isteyen Konuklarımızın kendi kulaklıklarını kullanması gerekmektedir.

NOT: GEZİLECEK YERLER DEĞİŞMEMEK KAYDIYLA GEZİ SIRALAMASI DEĞİŞEBİLİR.

 

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

ADRES: LİSE CAD. NO: 22  (19 MAYIS LİSESİ KARŞISI)    SAMSUN

TEL: 230 80 51  -  234 90 64 /  0533 946 86 19

 

 

 

 

 

 

FETHİYE TURU
FETHİYE TURU
FETHİYE TURU
FETHİYE TURU
FETHİYE TURU
FETHİYE TURU
FETHİYE TURU
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.