SAHİLDEN BATI KARADENİZ
Kontenjan Var 17.06.2018 / 9.09.2018 950 TL

3 GECE KONAKLAMA 950 TL

SİNOP- AYANCIK – ABANA- İNEBOLU- CİDE- ÇAKRAZ- AMASRA  BARTIN– BOLU – GÖLCÜK GÖLÜ – ABANT GÖLÜ VE YEDİGÖLLER  SAFRANBOLU GEZİSİ

29 EKİM – 1 KASIM 2020

GEZİ PROGRAMI:

1.GÜN: 29 EKİM PERŞEMBE SAAT 08.00’DE ACENTAMIZ ÖNÜNDEN HAREKET. İLK ÇAY MOLAMIZI ALAÇAM GEYİKKOŞAN MEVKİİNDE BULUNAN ÖĞRETMENEVİ’NDE VERİYORUZ. DAHA SONRA, “CİTY SLOW” UNVANLI GERZE’YE GELİYOR VE BALIKÇI İSKELESİNDE MOLA VERİP, “DENİZ FENERİ”NE KADAR YÜRÜYÜŞ YAPIYORUZ. MOLA SONRASINDA SİNOP’A HAREKET EDİYORUZ. TADİLATI BİTMŞSE CEZAEVİ’Nİ GEZİYOR VE LİMAN KENARINDA, SERBEST OLARAK ALACAĞIMIZ ÖĞLE YEMEĞİ İÇİN MOLA VERİYORUZ. SİNOP’TAN SONRA  AKLİMAN VE HAMSİLOS FİYORT’UNA GİDİYORUZ. SONRASINDA AYANCIK – TÜRKELİ – ÇATALZEYTİN YOLUYLA GEZİMİZ DEVAM EDİYOR. ABANA’DA “TATİLYA RESORT OTEL”E GELİYOR VE ODALARIMIZA YERLEŞİYORUZ. KONAKLAMA  VE  AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.

 

2.GÜN: 30 EKİM CUMA SABAHI KAHVALTI SONRASI SAAT 08.30’DA OTELİMİZDE AYRILIYOR VE İNEBOLU’YA HAREKET EDİYORUZ. İSTİKLAL MADALYASI SAHİBİ BU İLÇEMİZDE YAYA OLARAK YAPACAĞIMIZ GEZİ SONRASINDA CİDE’YE  HAREKET EDİYORUZ. CİDE’DE ÖĞLE YEMEĞİ MOLASI VERDİKTEN SONRA  KURUCAŞİLE YOLUYLA ÇAKRAZ’A GELİYORUZ. ÇAKRAZ’DA VERECEĞİMİZ ÇAY MOLASINDAN SONRA AMASRA’YA GELİYOR VE CENEVİZ KALESİ – KALEİÇİ VE ÇEKİCİLER ÇARŞISINI GEZİP, ALIŞVERİŞ İÇİN SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. GEZİLERİMİZ SONRASINDA BARTIN – BAKACAKKADI MEVKİİNDE BULUNAN OTELİMİZE HAREKET EDİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.

 

3.GÜN: 31 EKİM CUMARTESİ SABAHI OTELİMİZDEKİ KAHVALTI SONRASI SAAT 08.00’DE OTELİMİZDEN AYRILIYOR VE YEDİGÖLLER’E GİTMEK ÜZERE BOLU’YA HAREKET EDİYORUZ. BOLU’DA GRUBUMUZU BEKLEYEN MİNİBÜSLERE BİNEREK “YEDİGÖLLER”E GİDİYORUZ. YEDİGÖLLER GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA BOLU’YA DÖNÜYOR VE KENDİ ARACIMIZA BİNEREK “ABANT GÖLÜ”NE GİDİYORUZ. GÖL ÇEVRESİNDE YAPACAĞIMIZ GEZİ SONRASINDA BOLU’YA OTELİMİZE GELİYORUZ.  KONAKLAMA VE AKŞAM YEMEĞİ BOLU’DA OTELİMİZDE.

 

4.GÜN: 01 KASIM PAZAR SABAHI OTELİMİZDEKİ KAHVALTI SONRASI SAAT 08.30’DA BOLU’NUN 14 KM. GÜNEYİNDE BULUNAN “GÖLCÜK GÖLÜ”NE HAREKET EDİYORUZ. BU GÖLÜMÜZÜ EN AZ ABANT GÖLÜ KADAR BEĞENECEĞİNİZE EMİNİZ. GEZİ SÜREMİZ SONRASINDA GEREDE – KARABÜK YOLUYLA SAFRANBOLU’YA GİDİYORUZ. UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI LİSTESİNDE OLAN BU İLÇEMİZİ DE GEZDİKTEN SONRA           OTOBÜSÜMÜZE BİNEREK SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ.

SAAT  24.00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ VE GEZİMİZİN SONU.

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1- ÖZEL ARAÇLA YOLCULUK

2- 3 GECE KONAKLAMA VE OTELLERDEKİ 3 KAHVALTI İLE 3 AKŞAM YEMEĞİ

3- 19 MAYIS TUR REFAKATİ

4- PROGRAMDA BELİRTİLEN GEZİLER

5- TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI

6- OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1- MÜZE –  ÖREN YERİ VB. GİRİŞ ÜCRETLERİ

2- BELİRTİLEN YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER

3- BELİRTİLEN YEMEKLER DIŞINDA KALAN KAHVALTI ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

4- YEDİGÖLLERE GİDİŞ MİNİBÜS (MİDİBÜS) VE GİRİŞ ÜCRETLERİ

5- PROGRAM HARİCİ İSTENECEK GEZİLER.

AÇIKLAMALAR;

 • Tur Programlarımız 4077 No’lu Tüketici Kanununa Uygun Olarak Hazırlanmıştır.
 • Tur Lideri, hava koşulları, sosyal olaylar, yol durumu ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tur süresince, hava, yol, grev, misafirlerimizin verilen sürelere uymaması vb. her türlü olumsuzluk karşısında yapılamayan turlardan 19 Mayıs Turizm’in sorumluluğu yoktur.
 • Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile bir bütündür; ayrı ayrı düşünülemez.
 • Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerinde 17 yaş altı öğrenciler ve 65 yaş üstü ücretsizdir. Bunun haricindeki yerlerde öğrenciler dahil tüm katılımcılar ücretlidir.
 • Çocuk indirimleri 2 büyük yanında konaklama kaydıyla, 1. ÇOCUK İÇİN  geçerlidir.
 • Otel ekstraları ve şahsi harcamalar misafirlere aittir.
 • Yemeklerde alınacak tüm su, meşrubat vb. içecekler ekstradır.
 • Kimlik cüzdanınızı mutlaka yanınızda bulundurunuz.
  • Otobüste ve otel odalarında değerli eşyalarınızı bırakmayınız. Otobüs içinde ve otel odalarında kaybolan değerli eşyalarınızdan Acentamız sorumlu değildir.
 • Gezilecek yerlere uygun kıyafet ve ayakkabı almayı unutmayınız.
 • Otobüsten inmeden verilecek mola veya gezi süresine uyarak, süre sonunda otobüste olmamız, gezi  programının tamamlanması açısından çok önemlidir.
 • Sağlık Bakanlığı’nca yasaklandığı için gezi otobüsümüzde kulaklık verilmemektedir. Televizyon izlemek isteyen konuklarımızın kendi kulaklıklarını kullanması gerekmektedir.
 • Pandemi nedeniyle maskelerinizi otobüs içinde takmayı ve ellerinizi dezenfektan ile silmeyi unutmamanızı rica ederiz.

 

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

TEL: 0-362- 234 90 64  -  230 80 51   FAX: 231 39 07

www.19mayistur.com.tr /    email: ondokuzmayistur@mynet.com

ADRES: LİSE CAD. NO: 22 (19 MAYIS LİSESİ KARŞISI) SAMSUN


Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.