EGE TURU
Kontenjan Var 23.09.2021 / 27.09.2021 799 TL

1. Gün 23 EYLÜL  Atakum Citymall avm ve Samsun Şehir merkezi Lise caddesindeki yolcularımızı alıp 19:00 sularında yola çıkıyoruz Hareket noktalarından katılan misafirlerimiz ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün 24 EYLÜL Sabah yolumuz üzerinde verilen serbest kahvaltı molası sonrası Ayvalık şehir merkezi ve kordonunu panoramik olarak görerek Çamlık mevkiinde bulunan Şeytan Sofrasına varıyoruz. Burada rehberimizden Şeytan Sofrasının hikâyesini dinledikten sonra fotoğraf ve çay kahve içmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Cunda Adası’na hareket ediyoruz. Rum evlerinin arasından geçerek Taksiryarhis Kilisesini panoramik olarak fotoğraflayıp, aşıklar tepesine ulaşıyoruz. Cunda'da alacağımız serbest zamanda sakız dondurması ve lokmasını tatmanızı tavsiye ederiz. Buradan hareketle yönümüz Eski Foça olacak. Antik dönemde Anadolu'da yaşamış, Fransa'nın meşhur sahil kenti Marsilya'yı da kurmuş olan Phokaia'ların başkenti Foça'da Eski Foça sokaklarını gezerek Foça'dan ayrılıyor ve akşam saatlerinde İzmir bölgesinde bulunan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz yemek sonra İzmir merkezde gezebilir.

 

3. Gün 25 EYLÜL Serbest Gün - Kuşadası Tekne Turu ve Şirince (Ekstra – 140 TL)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, dileyen misafirlerimize Şirince Kuşadası turu yapıyoruz .Katılmak istemeyen misafirler İzmir Merkezde serbest günlerini geçirebilirler, belirlediğimiz saatte birbirinden güzel koylarda denize girebilmek için Kuşadası’na hareket ediyoruz.  Buradan, Soğuk su gibi koylarda verilen yüzme molalarıyla denizin tadını çıkarıyoruz. (tekne turumuz ekstradır.) Bu güzel ve keyifli tekne turu sonrası, İzmir’in en meşhur köyü olarak ta bilinen, meyve şarapları ve muhteşem köy dokusuyla sizleri cezp edecek, Şirince Köyü’ne gidiyoruz. Dileyen misafirlerimizle köyün meşhur meyve şaraplarının tadına bakmak için şarap evine gidiyoruz. Burada verilen serbest zamanda ise misafirlerimiz köyde dilediklerince dolaşabilir ve alışveriş yapabilirler. Serbest zamanın sonunda ise, otobüsümüzle otelimize hareket ediyoruz. Konaklama İzmir’de .


4. Gün 26 EYLÜL Alaçatı - Çeşme

Otelde alınan kahvaltı sonrası günümüzün ilk durağı, antik dönemde ismi Agrillia olan günümüzdeki ismiyle ALAÇATI olacak. Kendine özgü taş mimarisi, yel değirmenleri ve rüzgarı ile ünlü bu güzel kasabada vereceğimiz serbest  zamanda dileyen misafirlerimiz arnavut kaldırımlarında gezip, fotoğraflarını çekebilir. Rüzgar sörfü ile meşhur bu şirin tatil beldesinde verilen serbest zaman sonrası antik dönemdeki ismi Erythrai olan, son yıllarda Türk turizminin göz bebeği Çeşme ye ulaşıyoruz. Burada 1508 yılında ll. Beyazıt ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı Çeşme Kalesini panoramik olarak görüyor, rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Burada verilen serbest zaman sonrası, Türkiye’nin ilk yavaş şehri Seferihisar’a bağlı Sığacık’a geçiyoruz,daracık sokakları ve eşsiz mimarisi eşliğinde serbest zamanda fotoğraflarımızı çekiniyor, güzel anılar ve keyifli hatıralar ile buradan ayrılıyoruz ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

5. Gün 27 EYLÜL Siz değerli misafirlerimiz ile tekrar görüşmek üzere 06:00 SULARINDA aldığımız kalkış noktalarında vedalaşıyoruz.


2 GECE YARIM PANSİYON OTEL KONAKLAMASI
2 SABAH 2 AKŞAM YEMEĞİ
BELİRTİLEN TÜM GEZİLER
SİGORTA REHBERLİK
RAMADA İZMİR VB OTEL KONAKLAMASI

EGE TURU
EGE TURU
EGE TURU
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.