KAPADOKYA
Kontenjan Var 31.05.2024 / 2.06.2024 3000 TL

 

 

NEVŞEHİR – KAYMAKLI YER ALTI ŞEHRİ -ÜRGÜP

GÖREME – AVANOS – PAŞA BAĞI – DERVENT VADİSİ

KAPADOKYA GEZİSİ     31 MAYIS-  2 HAZİRAN

GEZİ PROGRAMI

 

 1. 1. GÜN: SALI: 22:00 CİTYMALL AVM ÖNÜNDEN 19 MAYIS LİSESİ ÖNÜNDEN SAAT 22.30’DA HAREKET.

 

 1. 2. GÜN: ÇARŞAMBA: SABAHI NEVŞEHİR’E VARIŞ. AŞIKLAR TEPESİNDE BALONLARIN HAVALANMASINI İZLEYİP BİRBİRİNDEN HARİKA FOTOĞRAFLARIMIZI ÇEKİYORUZ ARDINDAN ,SABAH KAHVALTIMIZI ALMAK İÇİN BELİRLENEN RESTAURANTIMIZA GEÇİYORUZ (EKSTRA) SONRA GEZİMİZE BAŞLIYORUZ. İLK DURAĞIMIZ GÜVERCİNLİK VADİSİ VE “UÇHİSAR” OLUYOR. VADİDEKİ MANZARAYA HAYRAN OLACAKSINIZ. DAHA SONRA BİR ZAMANLAR YERLEŞİM YERİ OLARAK DA KULLANILAN VE YÖRENİN EN YÜKSEK YERİ OLAN UÇHİSAR KALESİNE GELİYORUZ. KALEDEN SEYREDECEĞİNİZ MANZARAYI HİÇ BİR YERDE GÖREMEZSİNİZ. KALEDEN FOTOĞRAFLARIMIZI ÇEKTİKTEN SONRA, KALENİN ALT TARAFINA GELİYORUZ VE BURADA DA FOTOĞRAF MOLASI VERİYORUZ. SONRAKİ DURAĞIMIZ “GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ” OLUYOR. MANASTIR VE KİLİSELERİN YER ALDIĞI BU MÜZEYİ DE GEZDİKTEN SONRA İSTEYEN KONUKLARIMIZLA AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEĞİMİZİ (EXTRA) ALACAĞIMIZ RESTORANA GELİYORUZ. YEMEK SONRASI “DERVENT VADİSİ” YOLUYLA ÜRGÜP’E GELİYORUZ. “ASMALI KONAK”TA VERECEĞİMİZ MOLA SONRASINDA, “3 GÜZELLER” DENİLEN PERİ BACALARI’NI GÖRÜYOR VE KAYMAKLI’YA GELİYORUZ. “KAYMAKLI YER ALTI ŞEHRİ”Nİ GEZERKEN, SAVAŞTAN KAÇMAK İÇİN İNSANLARIN BULDUĞU ÇAREYE HAYRET EDECEK, GÜNÜMÜZDEKİ BARIŞ ORTAMINA BİR KEZ DAHA ŞÜKREDECEKSİNİZ. GEZİ SONRASINDA OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE. YEMEK SONRASI İSTEYEN KONUKLARIMIZLA “TÜRK GECESİ EĞLENCESİ”NE GİDİYORUZ. (Extra)

 

 1. 3. GÜN: PERŞEMBE SABAHI KAHVALTI SONRASI OTELİMİZDEN AYRILIYORUZ. AVANOS ÇÖMLEK ATÖLYESİ İLE DEVAM EDECEK GEZİMİZDE, TOPRAĞIN MAHARETLİ ELLER TARAFINDAN NASIL İŞLENDİĞİNİ GÖRECEKSİNİZ. SONRASINDA YÖRENİN EN BÜYÜK PERİ BACALARININ BULUNDUĞU “PAŞABAĞI”NA GELİYOR VE YAYA OLARAK PERİBACALARI ARASINDA GEZİP FOTOĞRAF ÇEKİNİYORUZ. ÖĞLE YEMEĞİMİZİ DE BURADA ALIP DAHA SONRA ATV İLE GEZMEK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZİ KALKIŞ NOKTASINA GETİRİYORUZ(EKSTRA) YAKLAŞIK 1 SAAT SÜREN ATV TURU BİTTİKTEN SONRA AVANOS MERKEZE SALLANAN KÖPRÜYE GEÇİYORUZ.ARDINDAN KABAK ÇEKİRDEĞİ VE DOĞAL YÖRESEL ÜRÜNLER ALIŞVERİŞİMİZİ TAMAMLAYIP, YOZGAT - ÇORUM YOLUYLA SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ. SAAT 23.00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ VE GEZİMİZİN SONU.

ÜCRET: İki ve 3 kişilik odalarda konaklama Kişibaşı 3,000 TL.

SİNGLE KONAKLAMA FARKI 1200 TL.

Not: Gezilecek yerler değişmemek kaydıyla gezi sıralaması değişebilir.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 

1- D2 BELGELİ ÖZEL OTOBÜS İLE YOLCULUK

2- 4-5 YILDIZLI OTELDE 1 GECE KONAKLAMA

3- 1 KAHVALTI VE 1 AKŞAM YEMEŤİ

4- BELİRTİLEN GEZİLER

5- ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

6- REHBERLİK HİZMETLERİ

7- TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI

 

 

 


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 

1- BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN KAHVALTI, ÖŤLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

2- YEMEKLERDEKİ SU, MEŞRUBAT VB. İÇECEKLER

3- OTELDEKİ MİNİBAR VB. HARCAMALAR

4- TÜRK GECESİ EŤLENCESİ

5- MÜZE VB. GİRİŞ ÜCRETLERİ (17 yaş dahil Öğrenciler ve 65 yaş üstü Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzelere, kimlik göstermek kaydıyla, ücretsiz girebilir. )

AÇIKLAMALAR;

 

 • Tur Programlarımız 4077 No’lu Tüketici Kanununa Uygun Olarak Hazırlanmıştır.
  • Tur Lideri, hava koşulları, sosyal olaylar, yol durumu ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tur süresince her türlü olumsuzluk karşısında yapılamayan turlarda 19 Mayıs Turizm’in sorumluluğu yoktur.
  • Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile bir bütündür; Ayrı Ayrı düşünülemez.
   • Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerinde 17 yaş altı öğrenciler ve 65 yaş üstü ücretsizdir. Bunun haricindeki yerlerde öğrenciler dahil tüm katılımcılar ücretlidir.
   • Otel ekstraları ve şahsi harcamalar müşteriye aittir.
   • Yemeklerde alınacak tüm su, meşrubat vb. içecekler ekstradır.

 

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

TEL: 0.362 234 90 64 - 2305797  / 0-542- 416 52 34

KARADENİZ MAH. LİSE CAD. NO:22 (ONDOKUZMAYIS LİSESİ KARŞISI) SAMSUN

 

 

KAPADOKYA
KAPADOKYA
KAPADOKYA
KAPADOKYA
KAPADOKYA
KAPADOKYA
KAPADOKYA
KAPADOKYA
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.