Alaçatı Çeşme Kuşadası Bodrum Fethiye Ölüdeniz 19-26 Temmuz 7-14 AĞUSTOS ve 23-30 Ağustos
Kontenjan Var 19.07.2020 / 26.07.2020 1950 TL

1.GÜN 19 TEMMUZ PAZAR : SAAT 19:00 DA ATAKUM KYK YURDU ÖNÜNDEN  SAAT 19:30’DA 19 MAYIS LİSESİ ÖNÜNDEN  HAREKET.2.GÜN 20 TEMMUZ PAZARTE
: SABAH 09:00 SAATLERİNDE İZMİR NARLIBAHÇEYE VARIŞ VE EKSTRA OLARAK ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI TÜRK KAHVEMİZİ İÇMEYE VE TARİHİ KALE ALTINDA MANZARANIN TADINI ÇIKARMAYA, ÇEŞMEYE HAREKET EDİYORUZ . VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMANDA ÇEŞME ÇARŞISINI GEZEBİLİR ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ ÇEŞME SAHİLİNDE YÜRÜYÜŞ SONRASI FOTOĞRAFLARIMIZI ÇEKİP AYRILIYORUZ .ARDINDAN ALAÇATIYA HAREKET EDİYOR VE MEŞHUR EVLERİN KAFELERİN MEYHANELERİN BULUNDUĞU CADDESİNDE SERBEST ZAMAN VERİYORUZ ,ÖĞLE YEMEĞİNİ DE ALABİLECEĞİNİZ BU SERBEST ZAMANDA, YEREL HALKIN EL EMEĞİ ZEYTİNYAĞ VE EL İŞİ PAZARINA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ.BELİRLENEN SAATTE ARACIMIZA DÖNÜP ÖZDEREDEKİ OTELİMİZE GEÇİYORUZ.


3.GÜN 21 TEMMUZ SALI
: SABAH OTELDE ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI ,ŞARAPLARIYLA VE TARİHİYLE MEŞHUR ŞİRİNCE KASABASINA GİDİYORUZ  VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMAN SONRASI HERKESİ BELİRLEDİĞİMİZ NOKTADA BEKLİYOR VE KUŞADASINA HAREKET EDİYORUZ YEMEK VE KAHVE MOLASINDAN SONRA KUŞADASI KALESİ FONUNDA FOTOĞRAFLARIMIZI ÇEKİLİYOR ARACIMIZA DÖNÜYORUZ . YAKLAŞIK 3 SAAT YOLCULUKTAN SONRA BODRUMDAKİ OTELİMİZE VARIYORUZ SERBEST ZAMAN ARDINDAN AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE . GECE DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZLE BODRUMDA ANLAŞMALI BİR CLUB İLE GECE EĞLENCESİNE GİDİLECEKTİR(EKSTRA).

 

4.GÜN 22 TEMMUZ ÇARŞAMBA : TAM GÜN SERBEST ZAMAN DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZLE SABAH OTELDE ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI BODRUM MARİNADAN HAREKETLİ TEKNE TURUNA ÇIKIYORUZ(EKSTRA) BİRBİRİNDEN GÜZEL KOYLARDA YÜZÜP ÖĞLE YEMEĞİNİ TEKNEDE ALDIKTAN SONRA AKŞAM SAAT  17:00 SIRALARINDA KARAYA VARIYOR VE OTELİMİZE DÖNÜYORUZ.

 

5.GÜN 23 TEMMUZ PERŞEMBE: SABAH OTELDE ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI VALİZLERİMİZLE ARACIMIZA BİNİYOR VE TURUMUZA BAŞLIYORUZ , DALYAN’A HAREKET EDİYORUZ VERECEĞİMİZ ZAMANDA İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZLE UFAK TEKNELERLE CARETTA CARETTALAR ARASINDAN İZTUZU PLAJINA GİDİYOR YÜZME MOLASINDAN SONRA GERİ DÖNÜYORUZVE  YEMEK MOLASINDAN SONRA ARACIMIZA BİNİYOR VE GÖCEK’E DOĞRU HAREKET EDİYORUZ SAHİLDE KISA BİR TUR VE ÇAY MOLASINDAN SONRA FETHİYE’DEKİ OTELİMİZE DOĞRU DEVAM EDİYORUZ. OTELE YERLEŞİP SERBEST ZAMAN VERİYORUZ ,AKŞAM YEMEĞİMİZİ OTELİMİZDE ALIYORUZ. GECE CANLI MÜZİK İÇİN FETHİYE HİSARÖNÜNE DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZLE GİDİYORUZ.

 

6.GÜN 24 TEMMUZ CUMA : SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA TAM GÜN SERBEST ZAMAN, DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZLE TÜRKİYE’NİN CENNET KOYLARI OLARAK BİLİNEN FETHİYE AÇIKLARINDA YÜZMEK İÇİN MARİNAYA HAREKET EDİYOR VE BİZİ BEKLEYEN TEKNEMİZE BİNİYORUZ (EKSTRA) ÖĞLE YEMEĞİMİZİ TEKNEDE ALIYORUZ AKŞAM SAAT 17:00 SULARINDA GERİ DÖNÜYORUZ AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.7.GÜN 25 TEMMUZ CUMARTESİ
: SABAH KAHVALTI SONRASI VALİZLERİMİZİ ARACA KOYUP GERİ DÖNÜŞ YOLUNA ÇIKIYORUZ . ÖLÜDENİZE HAREKET EDİYORUZ SERBEST ZAMAN YÜZME YEMEK VE GÜNEŞLENME MOLASI ARDINDAN DUŞUMUZU ALIYOR, BU SEFER SERİNLEMEK İÇİN HEYBETİ VE YÜKSEKLİĞİYLE HARİKA BİR DOĞA YAPISI OLAN SAKLIKENT KANYONUNA GİDİYORUZ, BUZ GİBİ SU ÜZERİNDEN YÜRÜYECEĞİMİZ KISA GÜZERGAH SONRASI FOTOĞRAFLARIMIZI ÇEKİNİYOR ,ARACIMIZA DÖNÜYOR VE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ8. GÜN 26 TEMMUZ PAZAR
: SAAT 05:00 – 06:00 SULARINDA SAMSUNA VARIŞ VE GEZİMİZİN SONU..SONRAKİ TURUMUZDA GÖRÜŞMEK ÜZERE SİZLERİ ALDIĞIMIZ NOKTALARA BIRAKIYORUZ OFİSİMİZİN ÖNÜNDEN ATATÜRK BULVARINI TAKİP EDEREK TÜRKİŞ SAPAĞINA KADAR YOLCULARIMIZI BIRAKIYORUZ.

 

 

Ücret: 2 ve 3 kişilik odalarda konaklamak şartıyla Kişibaşı : 1950 TL

0-6 YAŞ ÇOCUK ÜCRETSİZ 7-12 YAŞ 1450 TL SİNGLE 2450 TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

SAMSUN BAŞLANGIÇ SAMSUN BİTİŞ 46 KİŞİLİK OTOBÜS

5 GECE OTELDE KONAKLAMA

5 AKŞAM YEMEĞİ

5 SABAH KAHVALTISI

ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

REHBERLİK HİZMETLERİ

TÜRSAB  YURTİÇİ SEYAHAT SİGORTASI

v ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

BELİRTİLEN DIŞINDA KALAN KAHVALTI - ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

TÜM YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

TEKNE TURLARI

MİNİBAR VB. HARCAMALAR0(362)230-80-51


Alaçatı Çeşme Kuşadası Bodrum Fethiye Ölüdeniz 19-26 Temmuz 7-14 AĞUSTOS ve 23-30 Ağustos
Alaçatı Çeşme Kuşadası Bodrum Fethiye Ölüdeniz 19-26 Temmuz 7-14 AĞUSTOS ve 23-30 Ağustos
Alaçatı Çeşme Kuşadası Bodrum Fethiye Ölüdeniz 19-26 Temmuz 7-14 AĞUSTOS ve 23-30 Ağustos
Alaçatı Çeşme Kuşadası Bodrum Fethiye Ölüdeniz 19-26 Temmuz 7-14 AĞUSTOS ve 23-30 Ağustos
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.