GÜNÜBİRLİK BATI KARADENİZ SAFRANBOLU
Kontenjan Var 10.04.2020 / 13.04.2020 180 TL

17-18 EKİM

SAFRANBOLU AMASRA
24 EKİM 2020

GEZİ PROGRAMI:
1. GÜN: 24 EKİM CUMARTESİ SAAT 22.45’TE  ACENTAMIZ ÖNÜNDE TOPLANMA VE SAAT 23.00’TE HAREKET. YOL GÜZERGAHIMIZ: MERZİFON – TOSYA -AMASRA


2. GÜN: 25 EKİM PAZAR SABAHI EKSTRA OLARAK ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI, FATİH SULTANMEHMET’İN AMASRA’NIN FETHİ ÖNCESİNDE, YANINDA BULUNAN LALASINA, “LALA, LALA ÇEŞM-İ CİHAN BUMU OLA” DEDİĞİ “BAKACAK TEPESİ”NDEN AMASRA’YI SEYRETTİKTEN SONRA BÜYÜK İSKENDER’İN GELİNİOLAN VE ÇOCUKLARI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN KRALİÇE AMASTRİS ADINA KURULMUŞ OLAN AMASRA’YIGEZMEYE BAŞLIYORUZ. CENEVİZ KALESİ’NİN – KALEİÇİ’NİN - OYMACILAR ÇARŞISI’NIN  GEZİLMESİSONRASINDA SAFRANBOLU’YA HAREKET EDİYORUZ. YENİ YAPILAN VE “TOKATLIOĞLU KANYONU”İÇERİSİNDE BULUNAN “CAM TERAS”A GİDİYORUZ. KENDİNİZİ BOŞLUKTA HİSSEDECEĞİNİZ BU GEZİDENSONRA ESKİ SAFRANBOLU’YA HAREKET EDİYORUZ. SAFRANBOLU’DA İMREN  LOKUMLARINDAYAPILACAK DİYA GÖSTERİSİ SONRASI YEMEK İÇİN SERBEST ZAMAN VERİYOR ARDINDAN GEZİMİZEBAŞLIYORUZ ,CİNCİ HANI – KÖPRÜLÜ CAMİİ – KAYMAKAMLAR KONAĞI – İZZET PAŞA CAMİİ - DEMİRCİLERÇARŞISI – ARASTA  GEZİLERİNİ  YAPIYOR VE SİZLERE SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. SÜRE SONUNDAİMREN LOKUMLARINDA TOPLANIP ARACIMIZLA HIDIRLIK TEPESİNE GİDİYORUZ. İLK AÇIK NAMAZGAHINBULUNDUĞU BU TEPEDEN SAFRANBOLU’YU SEYREDİP FOTOĞRAFLARIMIZI ÇEKTİKTEN SONRA KARABÜK– ESKİPAZAR – ÇERKEŞ – TOSYA YOLUYLA SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ.  SAAT 24.00 SIRALARINDASAMSUN’A VARIŞ VE GEZİMİZİN SONU.

ÜCRET: 180 TL

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:
1- ÖZEL ARAÇLA YOLCULUK
2- BELİRTİLEN GEZİLER
3- REHBERLİK  HİZMETLERİ
4-TÜRSAB SEYAHAT GÜVENCE SİGORTASI
5- OTOBÜSTEKİ İKRAMLARGEZİ

ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
1- SABAH ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
2- BELİRTİLEN YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER
3- CAM TERAS – KAYMAKAMLAR KONAĞI – HIDIRLIK TEPESİ VB. GİRİŞ ÜCRETLERİ
GÜNÜBİRLİK BATI KARADENİZ SAFRANBOLU
GÜNÜBİRLİK BATI KARADENİZ SAFRANBOLU
GÜNÜBİRLİK BATI KARADENİZ SAFRANBOLU
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.