Batı Karadeniz 10-12 Nisan 2020
Kontenjan Var 10.04.2020 / 13.04.2020 450 TL

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

BATI KARADENİZ GEZİSİ

AMASRA – SAFRANBOLU – BOLU – YEDİGÖLLER

ABANT VE GÖLCÜK GÖLLERİ

10 – 12 NİSAN  2020

GEZİ PROGRAMI:

1.GÜN: 10 NİSAN CUMA SAAT 23.30’DA 19 MAYIS LİSESİ ÖNÜNDEN HAREKET.  ATATÜRK BULVARI YOLUYLA BİNECEK YOLCULARIMIZI ALARAK  SAAT 00.05’TE  YEŞİLYURT AVM ÖNÜNDEN HAREKET EDİYORUZ. YOL  GÜZERGAHIMIZ;  MERZİFON – TOSYA – GEREDE - BOLU

2.GÜN: 11 NİSAN CUMARTESİ  SAAT 07.00 SIRALARINDA BOLU’YA VARIŞ. SABAH KAHVALTI SONRASI (Extra 30 TL.) SAAT 08.00’DE GRUBUMUZA ÖZEL OLARAK TUTULAN MİDİBÜSLERLE,  BOLU MERKEZDEN 42 KM. UZAKLIKTA BULUNAN “YEDİGÖLLER”E (Nazlıgöl – Sazlıgöl – İncegöl – Kurugöl –Deringöl – Büyükgöl – Seringöl) HAREKET EDİYORUZ. (Midibüs – Mnb. ücreti 40 TL.) GİRİŞ KAPISINDA OTOBÜSÜMÜZÜ BIRAKIP, YAYA OLARAK ORMAN İÇİNE GİRİYOR VE “DİLEK ÇEŞMESİ”NE GELİYORUZ. BURADA AKAN SOĞUK SULARDAN İÇİP DİLEKLERİMİZİ DİLEDİKTEN SONRA BÜYÜKGÖL’E GELİYORUZ. BELİRLENEN SÜRE SONUNA  KADAR SERBEST OLARAK GEZDİKTEN SONRA, OTOBÜSÜMÜZE BİNEREK BOLU’YA GELİYOR VE KENDİ OTOBÜSÜMÜZE BİNEREK  BOLU ABANT GÖLÜ’NE HAREKET EDİYORUZ. ABANT GÖLÜ ÇEVRESİNDE OTOBÜSÜMÜZLE VE BELLİ MESAFEDE YAYA OLARAK YAPACAĞIMIZ GEZİ VE SERBEST ZAMAN SONRASINDA GÖLCÜK GÖL’ÜNE GİDİYORUZ. BURADA DA GÖL ÇEVRESİNDE YAPACAĞIMIZ YÜRÜYÜŞ VE MOLA SONRASINDA SAAT 17.00 SIRALARINDA OTELİMİZE GELİYOR VE ODALARIMIZA YERLEŞİYORUZ. CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE AÇIK BÜFE OLARAK ALACAĞIMIZ AKŞAM YEMEĞİMİZ SAAT 20.00’DE BAŞLAYACAK.

3.GÜN: 12 NİSAN  PAZAR SAAT 07.00 – 07.45 ARASI KAHVALTIMIZI ALIYOR VE 08.00’DE AMASRA’YA HAREKET EDİYORUZ. AMASRA’YA GİRİŞTE, FATİH SULTAN MEHMET’İN AMASRA’NIN FETHİ ÖNCESİNDE, YANINDA BULUNAN LALASINA, “LALA, LALA ÇEŞM-İ CİHAN BU MU OLA” DEDİĞİ “BAKACAK TEPESİ”NDEN AMASRA’YI SEYREDİYORUZ.  OTOBÜSÜMÜZÜ PARK  ETTİKTEN SONRA,  BÜYÜK İSKENDER’İN GELİ Nİ OLAN VE ÇOCUKLARI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN KRALİÇE AMASTRİS ADINA KURULMUŞ OLAN AMASRA’YI GEZMEYE BAŞLIYORUZ. CENEVİZ KALESİ’NİN – KALEİÇİ’NİN - OYMACILAR ÇARŞISI’NIN  GEZİLMESİ SONRASI BARTIN – YOLUYLA  SAFRANBOLU’YA HAREKET EDİYORUZ.  YOLUMUZ ÜZERİNDEKİ  “TOKATLIOĞLU KANYONU” İÇERİSİNDE BULUNAN “CAM TERAS”A  GİDİYORUZ. KENDİNİZİ  BOŞLUKTA HİSSEDECEĞİNİZ BU GEZİ SONRASI SAFRANBOLU’YA GELİYOR VE  GEZİMİZE BAŞLIYORUZ.  SIRASIYLA,  CİNCİ HANI – KÖPRÜLÜ CAMİİ – KAYMAKAMLAR KONAĞI – İZZET PAŞA CAMİİ -DEMİRCİLER ÇARŞISI – ARASTA  GEZİLERİNİ  YAPIYORUZ. ÖĞLE YEMEĞİ VE ALIŞVERİŞ MOLASI SONRASINDA KASTAMONU  YOLUYLA  SAMSUN’A HAREKET. SAAT 24.00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ VE GEZİMİZİN SONU.

 

ÜCRET: 450.00TL. GARANTİ - AXESS VE MAXIMUM’A VADE FARKSIZ 2 TAKSİT YAPILIR.

NOT: GEZİLECEK YERLER DEĞİŞMEMEK KAYDIYLA GEZİ SIRALAMASI VE KONAKLAMA YERLERİ DEĞİŞEBİLİR.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1. ÖZEL ARAÇLA YOLCULUK

2. OTELDE BİR GECE KONAKLAMA

3. OTELDEKİ BİR KAHVALTI İLE BİR AKŞAM YEMEĞİ

4. BELİRTİLEN GEZİLER

5. TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI

6. REHBERLİK HİZMETLERİ

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1- BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

2- BELİRTİLEN YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER

3- YEDİGÖLLERE  GİDİŞ MNB. – MDB.  ÜCRETİ +  YEDİGÖLLER - GÖLCÜK VE ABANT GÖLLERİ  MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ   (Toplam: 40.00 TL.)

4- CAM TERAS – KAYMAKAMLAR KONAĞI – HIDIRLIK TEPESİ VB. GİRİŞ ÜCRETLERİ

GEREKLİ HALLERDE ARANABİLECEK TEL:

AÇIKLAMALAR;

 • Tur Programlarımız 4077 No’lu Tüketici Kanununa Uygun Olarak Hazırlanmıştır.
 • Tur Lideri, hava koşulları, sosyal olaylar, yol durumu ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tur süresince, hava, yol, grev, verilen gezi sürelerine uymama nedeniyle gecikme vb. her türlü olumsuzluk karşısında yapılamayan turlardan 19 Mayıs Turizm’in sorumluluğu yoktur.
 • Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile bir bütündür; ayrı ayrı düşünülemez.
 • Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerinde 17 yaş altı öğrenciler ve 65 yaş üstü ücretsizdir. Bunun haricindeki yerlerde öğrenciler dahil tüm katılımcılar ücretlidir.
 • Çocuk indirimleri 2 büyük yanında konaklama kaydıyla geçerlidir.
 • Otel ekstraları ve şahsi harcamalar misafirlere aittir.
 • Yemeklerde alınacak tüm su, meşrubat vb. içecekler ekstradır.
 • Kimlik cüzdanınızı mutlaka yanınızda bulundurunuz.
 • Otobüste ve otel odalarında değerli eşyalarınızı bırakmayınız. Kaybolan eşyalardan Acentamız ve otel idaresi sorumlu değildir.
 • Gezilecek yerlere uygun kıyafet ve ayakkabı almayı unutmayınız.
 • Otobüsten inmeden verilecek mola veya gezi süresine uyarak, süre sonunda otobüste olmamız, gezi  programının tamamlanması açısından çok önemlidir.
 • Sağlık Bakanlığı’nca yasaklandığı için gezi otobüsümüzde kulaklık verilmemektedir. Televizyon izlemek isteyen konuklarımızın kendi kulaklıklarını kullanması gerekmektedir.

 

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

TEL: 0-362- 234 90 64  -  230 80 51   FAX: 231 39 07

www.19mayistur.com.tr /    email: ondokuzmayistur@mynet.com

ADRES: LİSE CAD. NO: 22 (19 MAYIS LİSESİ KARŞISI) SAMSUN

 

 

 

Batı Karadeniz 10-12 Nisan 2020
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.