İSTANBUL RAMAZAN BAYRAMI 2 GECE
Kontenjan Var 23.05.2020 / 26.05.2020 850 TL

İSTANBULUN EN GÜZEL ZAMANI EN GÜZEL YERLERİ

1.GÜN 23 MAYIS CUMARTESİ : SAAT 21:00 DE ATAKUM KYK YURDU ÖNÜNDEN  SAAT 21.30’DA OFİSİMİZ ÖNÜNDEN  HAREKET.

2.GÜN 24 MAYIS PAZAR : SABAH 08:00 SAATLERİNDE FLORYADAKİ İBB TESİSLERİNE VARIŞ BURADA MANZARA EŞLİĞİNDE EKSTRA ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI İLK DURAĞIMIZ OLAN AQUAFLORYA YA HAREKET EDİYORUZ.DÜNYANIN TÜM BÖLGELERİNDEN GETİRİLMİŞ BİNBİR ÇEŞİT DENİZ CANLILARINI ZİYARET ETTİKTEN SONRA İSTANBUL’UN FETHİNİN 4 BOYUTLU SİNEVİZYON VE CANLANDIRILMALARLA SÜSLENDİĞİ 1453 PANORAMA MÜZESİNE GEÇİYORUZ .ARIDINDAN RAHMİ KOÇ’UN UZUN UĞRAŞLAR SONUCU BİR ARAYA TOPLADIĞI TÜRKİYE YAKIN TARİHİNİN TÜM TEKNOLOJİK ESERLERİNİN SERGİLENDİĞİ KOÇ MÜZESİNE GEÇİYORUZ , FOTOĞRAFLARIMIZI ÇEKİLDİKTEN SONRA MİNİK BİR TÜRKİYE TURU TADINDA TÜM ESERLERİMİZİN MAKETLERİNİN OLDUĞU MİNİATÜRK E GEÇİYORUZ TEKRAR ARACIMIZA GERİ DÖNÜP ,BURADAN SONRA SON MOLAMIZ OLAN PİERE LOTİ TEPESİNE ÇIKIYORUZ HER AÇIDAN BİRBİRİNDEN GÜZEL ÇIKAN FOTOĞRAFLARIMIZI ÇEKİLİP KAHVEMİZİ İÇTİKTEN SONRA OTELİMİZE DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE. YEMEKTEN SONRA DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZLE İSTANBULUN SİMGE EĞLENCE VE YEMEK YERLERİNDEN OLAN KUMKAPI YA EKSTRA OLARAK GÖTÜRÜYORUZ BELİRLENEN SAAT DE ARACIMIZA DÖNÜP OTELİMİZE GEÇİYORUZ.

3.GÜN 25 MAYIS PAZARTESİ : SABAH OTELDE ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI,İSTANBULUN EN ESKİ SİMGELERİNDEN AYASOFYA VE SULTANAHMETİ İÇEREN HİPODROM MEYDANINI GEZDİKTEN SONRA TOPLU BİR ŞEKİLDE HAREKET ETMEYE ÖZEN GÖSTERİP MİSAFİRLERİMİZLE AYASOFYA VE YEREBATAN SARNICINI GEZİYORUZ, TOPKAPI SARAYINA HAREKET EDİYORUZ VE GEZİ BİTİMİ ARACIMIZA DÖNÜP ATATÜRK’ÜN SON SAATLERİNİ GEÇİRDİĞİ DOLMABAHÇE SARAYINA GİDİYORUZ BU ANLAMLI ZİYARET SONRASI ORTAKÖYE DOĞRU HAREKET EDİYORUZ, ORTAKÖYDE DENİZE SIFIR ORTAKÖY CAMİİNİ GÖRDÜKTEN VE MEŞHUR KUMPİRLERİNİ TATDIKTAN SONRA, OTELİMİZE DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ. AKŞAM YEMEĞİMİZİ OTELDE ALDIKTAN SONRA TAKSİM MEYDANINA GİDİYOR VE GALATA KULESİNE KADAR YÜRÜYORUZ VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMAN SONRASI HERKESİ BELİRLEDİĞİMİZ NOKTADA BEKLİYOR VE ARACIMIZLA OTELİMİZE DÖNÜYORUZ.

 

4. GÜN 26 MAYIS SALI : SABAH OTELDE ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI 1.KÖPRÜDEN MANZARA EŞLİĞİNDE KIZ KULESİNE GEÇİYOR ÜSKÜDARDA ÇAY MOLASI VERİYORUZ FOTOĞRAFLARIMIZIDA Ç.EKTİKTEN SONRA KADIKÖYE GEÇİYOR VE DİLEYEN MİSAFİRLEMİZLE BOĞAZ TURUNA ÇIKIYORUZ YAKLAŞIK 1 SAAT SÜREN TURUMUZDA İSTANBULUN TÜM SAHİLİNİ DENİZDEN SEYREDİYORUZ. TEKNE TURU SONRASI KADIKÖYDE VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMAN SONRASI ARACIMIZA DÖNÜYOR VE BİR ÇOK MARKAYI BARINDIRAN VİAPORT AVM VE EĞLENCE MERKEZİ MOLAMIZI VERİYORUZ ALIŞVERİŞİNİZİ YAPIP ARAÇ BAGAJINI DOLDURDUKTAN SONRA 15:00 SULARINDA YOLA ÇIKIYOR VE GECE 24:00 GİBİ SAMSUNDA OLACAK ŞEKİLDE SAMSUN’A DÖNÜYORUZ .SONRAKİ TURUMUZDA GÖRÜŞMEK ÜZERE SİZLERİ ALDIĞIMIZ NOKTALARA BIRAKIYORUZ OFİSİMİZİN ÖNÜNDEN ATATÜRK BULVARINI TAKİP EDEREK TÜRKİŞ SAPAĞINA KADAR YOLCULARIMIZI BIRAKIYORUZ.

Ücret: 2 ve 3 kişilik odalarda Kişibaşı 850 TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

SAMSUN BAŞLANGIÇ SAMSUN BİTİŞ 46 KİŞİLİK OTOBÜS

2 GECE OTELDE KONAKLAMA

2AKŞAM YEMEĞİ

2 SABAH KAHVALTISI

ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

ONDOKUZMAYIS TUR REFAKATI

REHBERLİK HİZMETLERİ

TÜRSAB  YURTİÇİ SEYAHAT SİGORTASI

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

BELİRTİLEN DIŞINDA KALAN KAHVALTI - ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

TÜM YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

BOĞAZ TURU MİNİBAR VB. HARCAMALAR

SEYAHAT SİGORTASI

İSTANBUL RAMAZAN BAYRAMI 2 GECE
İSTANBUL RAMAZAN BAYRAMI 2 GECE
İSTANBUL RAMAZAN BAYRAMI 2 GECE
İSTANBUL RAMAZAN BAYRAMI 2 GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.