GÜNÜBİRLİK BATI KARADENİZ GÖLLER
Kontenjan Var 15.07.2020 / 18.07.2020 180 TL

BOLU ,YEDİGÖLLER ABANT VE GÖLCÜK GÖLLERİ

24-25 EKİM 2020

GEZİ PROGRAMI:
1. GÜN: 24 EKİM CUMARTESİ SAAT 22.45’TE  ACENTAMIZ ÖNÜNDETOPLANMA VE SAAT 23.00’TE  HAREKET. YOL GÜZERGAHIMIZ: MERZİFON –TOSYA - GEREDE - BOLU
2. GÜN: 25 EKİM PAZAR SABAHI BOLU’YA VARIYOR VE KAHVALTIMIZI AÇIKBÜFE OLARAK ALIYORUZ(EKSTRA 30 TL). GRUBUMUZU BEKLEYEN ÖZELMİNİBÜS VE MİDİBÜSE BİNİP, BOLU MERKEZDEN 42 KM. UZAKLIKTABULUNAN “YEDİGÖLLER”E (Nazlıgöl – Sazlıgöl – İncegöl – Kurugöl–Deringöl – Büyükgöl – Seringöl) HAREKET EDİYORUZ (MİNİBÜS ÜCRETİKİŞİBAŞI 40TL). GİRİŞ KAPISINDA ARAÇLARDAN İNİP, YAYA OLARAKORMAN İÇİNE GİRİYOR VE “DİLEK ÇEŞMESİ”NE GELİYORUZ. BURADA AKANSOĞUK SULARDAN İÇİP DİLEKLERİMİZİ DİLEDİKTEN SONRA BÜYÜKGÖL’EGELİYORUZ. BELİRLENEN SÜRE SONUNA  KADAR SERBEST OLARAKGEZDİKTEN SONRA, ARAÇLARIMIZA BİNEREK BOLU’YA HAREKET EDİYORUZ.BOLU’DA YEMEKİÇİN AYRILAN SÜRE SONUNDA KENDİ OTOBÜSÜMÜZEBİNİYOR VE GÖLCÜK GÖL’ÜNE  HAREKET EDİYORUZ. İÇİNDE “DEVLETKONUK EVİ”NİN DE BULUNDUĞU BU GÖLÜ ÇOK BEĞENECEKSİNİZ. GÖLÇEVRESİNDE YAPACAĞIMIZ YÜRÜYÜŞ VE   VERİLECEK SÜRE SONUNDAABANT GÖLÜ’NE GEÇİYORUZ. ABANT GÖLÜ ÇEVRESİNDE OTOBÜSLEYAPACAĞIMIZ TUR VE SERBEST ZAMAN SONRASINDA, ARACIMIZA BİNİYORVE SAMSUN’A GERİ DÖNÜŞ YOLUNA ÇIKIYORUZ SAAT 24:00-01:00SULARINDA SAMSUN’A VARIŞ VE GEZİMİZİN SONU. SİZLERİ ALDIĞIMIZNOKTALARA BIRAKIYORUZ VE TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE AYRILIYORUZ.


ÜCRET : 180 TL

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:
1- ÖZEL ARAÇLA YOLCULUK
4- BELİRTİLEN GEZİLER
3- REHBERLİK  HİZMETLERİ
4- YEDİGÖLLER - GÖLCÜK VE ABANT GÖLLERİ  MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
5-TÜRSAB SEYAHAT GÜVENCE SİGORTASI
6- OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
1- SABAH KAHVALTISI
2- BELİRTİLEN YEMEKLER VE İÇECEKLER
3- YEDİGÖLLER  GİDİŞ ÜCRETİ (40.00 TL.)

GÜNÜBİRLİK BATI KARADENİZ GÖLLER
GÜNÜBİRLİK BATI KARADENİZ GÖLLER
GÜNÜBİRLİK BATI KARADENİZ GÖLLER
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.