Doğu Ekspresi Kars Gezisi 20-24 Şubat 2020
Kontenjan Var 20.02.2020 / 24.02.2020 850 TL

ERZURUM – KARS - ÇILDIR GÖLÜ – ANİ ÖREN YERİ ERZİNCAN GEZİSİ

20 – 24 ŞUBAT 2020

GEZİ PROGRAMI:

1.GÜN: 20 ŞUBAT PERŞEMBE    SAAT 21.30’DA  ATAKUM KREDİ YURTLAR KURUMU ÖNÜNDEN (Yan yol Atakum Taksi); SAAT 22.00’DE  ACENTAMIZ ÖNÜNDEN ERZURUM’A  HAREKET. YOL GÜZERGAHIMIZ; GİRESUN – TİREBOLU – GÜMÜŞHANE – BAYBURT - ERZURUM

2.GÜN: 21 ŞUBAT  CUMA  SAAT 07.30’DA ERZURUM’A VARIŞ.  KAHVALTIMIZI  ALDIKTAN SONRA ERZURUM GEZİMİZE BAŞLIYORUZ.    “ÜÇ KÜMBETLER – ULU CAMİ ve ÇİFTE MİNARELİ MEDRESE”Yİ  GÖRDÜKTEN SONRA TAŞHAN’DA  “OLTU TAŞI” ALIŞVERİŞİ İÇİN MOLA VERİYORUZ. ÖĞLE YEMEĞİMİZİ ERZURUM’UN MEŞHUR CAĞ KEBABI” İLE ALACAĞIMIZ LOKANTAYA  GİDİYORUZ. (EXTRA)  YEMEK SONRASI KARS’A HAREKET EDİYORUZ. VARIŞ SAATİMİZE GÖRE “KAFKAS CEPHESİ HARP TARİHİ MÜZESİ”Nİ GEZİYORUZ. DAHA SONRA  OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE .

3.GÜN: 22 ŞUBAT CUMARTESİ  SABAHI OTELİMİZDEKİ KAHVALTI SONRASI ÖZEL REHBERİMİZ EŞLİĞİNDE,  “ANİ  ÖREN YERİ”NE GİDİYORUZ. ERMENİSTAN SINIRINDAKİ BU TARİHİ YERDEKİ KİLİSE VE CAMİYE ÇEVRİLEN  KALINTILARI GEZDİKTEN SONRA  “ÇILDIR GÖLÜ”NE HAREKET EDİYORUZ.   BURADA VERECEĞİMİZ SERBEST  ZAMAN  SONRASINDA KARS’A  DÖNEREK   KARS GEZİMİZE BAŞLIYORUZ.  ” KARS  KALESİ –HAVARİLER  CAMİİ” VE KARS SOKAKLARINDA YAPACAĞIMIZ GEZİDE; RUS İŞGALİ SONRASINDA BALTIK  MİMARİSİNE  ÖZGÜ KAMU VE SİVİL BİNALARINI GÖREREK FOTOĞRAFLAYACAĞIZ.  YÜRÜYÜŞ ESNASINDA  YÖRESEL ÜRÜNLER VE DÜNYACA MEŞHUR  KAŞAR PEYNİRİNİ  ALABİLİRSİNİZ. GEZİ SONRASI OTELİMİZE DÖNÜYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.  YEMEK SONRASI İSTEYEN KONUKLARIMIZLA “KAFKAS  GECESİ “ EĞLENCESİNE GİDİYORUZ. (EXTRA)

4.GÜN: 23 ŞUBAT PAZAR  SABAHI OTELİMİZDE SAAT  06.00 – 07.00 SAATLERİ  ARASINDA  ALACAĞIMIZ  KAHVALTI SONRASI, VALİZLERİMİZİ OTOBÜSÜMÜZE  KOYUYOR VE GAR’A  HAREKET EDİYORUZ. SAAT 08.00’DE HAREKET EDECEK  OLAN DOĞU EKPRES’İNDEKİ  PULMAN  KOLTUKLU  VAGONLARIMIZA  YERLEŞEREK 7,5  SAAT SÜRECEK ERZİNCAN  YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYORUZ. (Bagajlarınız otobüste kalacağı için yanınıza alacağınız eşyalarınızı ayrı bir  çantaya almanızı öneririz.)  TREN YOLCULUĞUMUZ  SAAT  15.35’TE  ERZİNCAN’A VARIŞIMIZLA SON BULUYOR.  İSTASYONDA  GRUBUMUZU BEKLEYEN OTOBÜSÜMÜZE  BİNİYOR VE  İSTEYEN KONUKLARIMIZLA  ERZİNCAN MERKEZDE  ALACAĞIMIZ  AKŞAM YEMEĞİ (EXTRA)  SONRASI  SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ.  (Öğle yemeğinizi trende alacağınız için hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz.) YOL GÜZERGAHIMIZ; REFAHİYE – SUŞEHRİ – ERBAA – LADİK - SAMSUN

5.GÜN: 24 ŞUBAT PAZARTESİ  SABAHI  05.00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ VE BİR SONRAKİ  GEZİLERİMİZDE BULUŞMAK ÜZERE  ACENTAMIZ ÖNÜNDE GEZİMİZİ SONLANDIRIYORUZ.

ÜCRET: 850.00TL. (İki ve üç kişilik odalarda kişi başı fiyattır.  SNG oda farkı: 200.00 TL) 2 yetişkin yanında konaklama şartıyla 05 – 12 yaş çocuk fiyatı: 670.00 TL

NOT: GEZİLECEK YERLER DEĞİŞMEMEK KAYDIYLA, GEZİ SIRALAMASI VE KONAKLAMA YERLERİ DEĞİŞEBİLİR.

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1. ÖZEL ARAÇLA YOLCULUK

2. OTELDE İKİ GECE KONAKLAMA

3. VARILACAK GÜN ALINACAK KAHVALTI

4. OTELDEKİ İKİ KAHVALTI İLE İKİ AKŞAM YEMEĞİ

5. BELİRTİLEN GEZİLER

6. TCDD KARS – ERZİNCAN ARASI TREN BİLET (PULMAN KOLTUKLU VAGONDA SEYAHAT)

7. TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI

8. REHBERLİK HİZMETLERİ

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1- BELİRTİLEN 3 KAHVALTI VE 2 AKŞAM YEMEĞİ DIŞINDA KALAN KAHVALTI - ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

2- BELİRTİLEN YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER

3- MÜZE VE VB. YERLERİN GİRİŞ ÜCRETLERİ

4- OTELDEKİ MİNİBAR VB.  ŞAHSİ  HARCAMALAR

5- KAFKAS GECESİ

6- AŞIKLAR GECESİ

 

AÇIKLAMALAR;

 • Tur Programlarımız 4077 No’lu Tüketici Kanununa Uygun Olarak Hazırlanmıştır.
 • Tur Lideri, hava koşulları, sosyal olaylar, yol durumu ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tur süresince, hava, yol, grev, Misafirlerimizin verilen sürelere uymaması vb. her türlü olumsuzluk karşısında yapılamayan turlardan 19 Mayıs Turizm’in sorumluluğu yoktur.
 • Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile bir bütündür; ayrı ayrı düşünülemez.
 • Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerinde 17 yaş altı öğrenciler ve 65 yaş üstü ücretsizdir. Bunun haricindeki yerlerde öğrenciler dahil tüm katılımcılar ücretlidir.
 • Çocuk indirimleri 2 büyük yanında konaklama kaydıyla geçerlidir.
 • Otel ekstraları ve şahsi harcamalar misafirlere aittir.
 • Yemeklerde alınacak tüm su, meşrubat vb. içecekler ekstradır.
 • Kimlik cüzdanınızı mutlaka yanınızda bulundurunuz.
 • Gezilecek yerlere uygun kıyafet ve ayakkabı almayı unutmayınız.
 • Otobüsten inmeden verilecek mola veya gezi süresine uyarak, süre sonunda otobüste olmamız, gezi  programının tamamlanması açısından çok önemlidir.
 • Sağlık Bakanlığı’nca yasaklandığı için gezi otobüsümüzde kulaklık verilmemektedir. Televizyon izlemek isteyen konuklarımızın kendi kulaklıklarını kullanması gerekmektedir.

 

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

TEL: 0-362- 234 90 64  -  230 80 51   FAX: 231 39 07

www.19mayistur.com.tr /    email: ondokuzmayistur@mynet.com

ADRES: LİSE CAD. NO: 22 (19 MAYIS LİSESİ KARŞISI) SAMSUN

 

Doğu Ekspresi Kars Gezisi 20-24 Şubat 2020
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.