DOĞU KARADENİZ TURU
Kontenjan Var 11.09.2020 / 13.09.2020 275 TL

DOĞU KARADENİZ TURU

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

UZUNGÖL – LUSTRA VE KARASTER YAYLASI - RİZE - AYDER –HÜSER  SAL VE POKUT YAYLALARI

 

GEZİ PROGRAMI:

1. GÜN: …………..CUMA: SAMSUN – ORDU – GİRESUN – TRABZON-  UZUNGÖL

23.30’DA TÜRKİŞ MEDİCAL PARK HASTANESİ ÖNÜ  VE  24.00’TE 19 MAYIS LİSESİ ÖNÜNDEN LÜKS ARAÇLARIMIZ VE ARAÇ İÇİ  İKRAMLAR EŞLİĞİNDE  UZUNGÖL’E  DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ.

 

2. GÜN: ……………CUMARTESİ: UZUNGÖL – LUSTRA VE KARASTER YAYLARI - FIRTINA DERESİ – AYDER YAYLASI – HÜSER YAYLASI GÜN BATIMI

SİZLERİ YORMAMAK İÇİN VERECEĞİMİZ MOLALARLA, SABAH SAATLERİNDE DİK YAMAÇLARI VE GÖRKEMLİ ORMAN ÖRTÜSÜ İLE ALPLERİN GÜZELLİĞİNİ GERİDE BIRAKAN; DENİZ SEVİYESİNDEN 1080 M. YÜKSEKLİKTE BULUNAN UZUNGÖL’E VARIYORUZ. DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZLE, “UZUNGÖL’Ü TEPEDEN SEYREDECEĞİMİZ, LUSTRA VE KALASTER YAYLALARI TURU” YAPMAK İÇİN GRUBUMUZU BEKLEYEN MİNİBÜSLERE BİNİYORUZ. (Extra 40 TL.) KAHVALTINIZI YAYLA YOLUNDAKİ RESTAURANT’TA ALABİLİRSİNİZ. (EXTRA) YAYLA TURUMUZDA, UZUNGÖL’Ü EN YÜKSEK TEPEDEN FOTOĞRAFLAYACAK, KARADENİZİN DOĞASINA BİR KEZ DAHA HAYRAN KALACAKSINIZ. YAYLA GEZİMİZ SONRASINDA UZUNGÖL’E DÖNÜYORUZ. GÖLÜN ETRAFINDA YÜRÜYÜŞ VE ALIŞVERİŞ YAPMANIZ İÇİN VERİLECEK SERBEST ZAMAN SONRASINDA ARACIMIZA BİNEREK RİZE – PAZAR YOLUYLA ARDEŞEN’DEN DENİZE DÖKÜLEN FIRTINA DERESİNE HAREKET EDİYORUZ. FIRTINA DERESİNİN KENARINDA   SİZLER İÇİN ÖZEL SEÇTİĞİMİZ RESTORANIMIZDA YÖRESEL ÖĞLEN YEMEĞİ  MOLASI(EKSTRA) VERİYORUZ.  ZİPLİNE  VE RAFTİNG  AKTİVİTELERİNE KATILACAK MİSAFİRLERİMİZ İÇİN SERBEST ZAMAN VERDİKTEN SONRA, BİZLERİ BEKLEYEN MİNİBÜSLERLE  AYDER YAYLASINA ÇIKIYORUZ.  AYDER YAYLASINDA GELİN TÜLÜ ŞELALESİ VE FOTOĞRAF  İÇİN SERBEST ZAMAN SONRASI,   MİNİBÜSLERİMİZE BİNEREK,  “GÜN BATIMINI İZLEYEBİLECEĞİMİZ HÜSER YAYLASINA ÇIKIYORUZ.”  HÜSER YAYLASINDA SERBEST ZAMAN VE GÜN BATIMI İZLENMESİ SONRASI ÇAMLIHEMŞİN’DEKİ OTELİMİZE DÖNÜYORUZ. (AYDER VE HÜSER YAYLASI  MİNİBÜS ÜCRETİ EKSTRA 60 TL) AKŞAM YEMEĞİNİ OTELİMİZDE ALIYORUZ. SONRASINDA  YEMEKLERİ ERİTMEK İÇİN TULUM EŞLİĞİNDE HORON OYNUYORUZ.

ÖNEMLİ UYARI: Hava durumu  nedeniyle Acente veya Tur rehberi Pokut ve Sal   yayla programını iptal edip bölgedeki farklı bir yaylaya veya Tar deresi Bulut şelalesi programı yapabilir.

 

3. GÜN: …………..PAZAR: ŞENYUVA KÖYÜ – PALOVİT ŞELALESİ – ZİL KALE –  POKUT ve SAL YAYLALARI  RİZE- TRABZON – SAMSUN

SABAH  KAHVALTI SONRASI OTELİMİZDEN  AYRILIYORUZ.  BİZLERİ BEKLEYEN MİNİBÜSLERLE  ÇAT VADİSİNE GİRİŞ YAPIYORUZ. HALA DERESİ KENARINDAN SEVDALUK  DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ ŞENYUVA KÖYÜ VE TARİHİ TAŞ KÖPRÜDE FOTOĞRAF MOLASI SONRASI  POKUT YAYLASINA ÇIKIYORUZ. EŞSİZ MANZARA EŞLİĞİNDE YAYLAYA VARIYORUZ.  POKUT YAYLASINDA VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMAN SONRASINDA,   ORMAN İÇİNDEKİ  PATİKA YOLDAN YÜRÜYEREK  SAL YAYLASINA GEÇİYORUZ.  SAL YAYLASINDA SERBEST  ZAMAN SONRASI  MİNİBÜSLERLE YAYLADAN İNİYORUZ. (POKUT VE SAL YAYLASI MİNİBÜS ÜCRETİ EKSTRA 50 TL.) DAHA SONRA ZİLKALE’YE GEÇİYORUZ. ZİLKALE’NİN KARTAL YUVASINI ANDIRAN GÖRÜNTÜSÜNE HAYRAN KALACAKSINIZ. DENİZ SEVİYESİNDEN 750 MT,  HALA DERESİ’NDEN İSE 100 MT. YÜKSEKLİKTE BULUNAN ZİLKALE’DE GEÇİRECEĞİMİZ ZAMANDA, HAYATINIZIN EN GÜZEL FOTOĞRAF KARELERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ. GÜZEL DAKİKALARIN ARDINDAN DAHA DA YUKARI TIRMANIP, MUHTEŞEM MANZARASI VE YAZI KIŞA ÇEVİREN SERİNLİĞİYLE ÜNLÜ PALOVİT ŞELALESİ’NE ULAŞIYORUZ. PALOVİT ŞELALESİNDEKİ SERBEST ZAMAN SONRASI BÖLGEDEN AYRILIP  RİZE  MERKEZDE RİZE BEZİ ATÖLYESİ  VE ÇAY FABRİKASINA UĞRAYIP  TRABZON  ÜZERİNDEN AKÇAABAT’A ULAŞIYORUZ. AKÇAABAT KÖFTE MENÜSÜ İLE AKŞAM YEMEĞİMİZİ ALDIKTAN SONRA  SAMSUN’A OLAN DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYORUZ. SAMSUN’A VARIŞIMIZLA BİRLİKTE SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZİ ALDIĞIMIZ NOKTALARA BIRAKARAK, BİR SONRAKİ GEZİLERİMİZDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE SİZLERLE VEDALAŞIYORUZ.

ÜCRET: 2 VE 3 KİŞİLİK ODALARDA KONAKLAMA ŞARTIYLA KİŞİ BAŞI 275 TL.

( GARANTİ - MAXİMUM VE AXESS KARTLARINA VADE FARKSIZ  2 TAKSİT  YAPILIR.)

NOT: GEZİLECEK YERLER DEĞİŞMEMEK KAYDIYLA, GEZİ SIRALAMASI VE KONAKLAMA YERİ DEĞİŞEBİLİR. EXTRA TURLARIN YAPILABİLMESİ İÇİN KATILIMCI SAYISININ EN AZ 15 KİŞİ OLMASI VE HAVA DURUMUNUN UYGUN OLMASI GEREKMEKTEDİR. EXTRA TUR VE YEMEKLERE KATILIM ZORUNLU DEĞİLDİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1-    ÖZEL ARAÇLA YOLCULUK  2- ÇAMLIHEMŞİN’DE 1 GECE KONAKLAMA  3- OTELDEKİ 1 KAHVALTI VE 1 AKŞAM YEMEĞİ  4- TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI   5- REHBERLİK HİZMETLERİ

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1-    BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN KAHVALTI – ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ    2- BELİRTİLEN YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER   3- EXTRA OLARAK BELİRTİLEN GEZİLER    4- RAFTİNG VB. HARCAMALAR

 

 

AÇIKLAMALAR;

 • Tur Programlarımız 4077 No’lu Tüketici Kanununa Uygun Olarak Hazırlanmıştır.
 • Tur Lideri, hava koşulları, sosyal olaylar, yol durumu ve her türlü olumsuzluk karşısında,
 • tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tur süresince, hava, yol, grev vb. her türlü olumsuzluk karşısında yapılamayan turlardan 19 Mayıs Turizm’in sorumluluğu yoktur.
 • Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile bir bütündür; ayrı ayrı düşünülemez.
 • Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerinde 17 yaş altı öğrenciler ve 65 yaş üstü ücretsizdir. Bunun haricindeki yerlerde öğrenciler dahil tüm katılımcılar ücretlidir.
 • Çocuk indirimleri 2 büyük yanında konaklama kaydıyla geçerlidir.
 • Otel ekstraları ve şahsi harcamalar misafirlere aittir.
 • Yemeklerde alınacak tüm su, meşrubat vb. içecekler ekstradır.
 • Kimlik cüzdanınızı mutlaka yanınızda bulundurunuz.
 • Gezilecek yerlere uygun kıyafet ve ayakkabı almayı unutmayınız.
 • Yüzme bilmeyen konuklarımızın Rafting yapmamalarını  hatırlatırız. Bu konuda sorumluluk misafire aittir.

 

 

 

 

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

LİSE CAD. NO: 22  (19 MAYIS LİSESİ KARŞISI)    SAMSUN

TEL: 0 – 362 - 230 80 51  -  234 90 64

 

 

DOĞU KARADENİZ TURU
DOĞU KARADENİZ TURU
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.