güvenilir casino siteleri
restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com
DOĞU KARADENİZ ŞAVŞAT TURU
Kontenjan Var 12.07.2024 / 14.07.2024 3299 TL

 


DOĞU KARADENİZ TURU

ŞAVŞAT KONAKLAMALI

12-14 TEMMUZ

1. GÜN: 12 TEMMUZ CUMA 23.30’da Türkiş Medical Park Hastanesi önü  ve  24.00’te 19 Mayıs Lisesi önünden lüks otobüslerimiz, araç içi  ikramlar eşliğinde  Borçka’ya  doğru yola çıkıyoruz. (SAMSUN- BORÇKA  ARASI MESAFE:  520 KM):

2. GÜN: 13 TEMMUZ CUMARTESİ Yapacağımız keyifli bir yolculuk ve vereceğimiz  molaların ardından sabah saatlerinde, Hopa’dan döneceğimiz Cankurtaran  tünelinden geçip, Borçka’ya varıyoruz. Sabah kahvaltımızı Borçka’da alıyoruz. (Ekstra ….TL) Mola sonrası bizleri bekleyen minibüslerle  Karagöl’e hareket ediyoruz. Yeşilin her tonunu görebileceğimiz, hırçın akarsuları, şelaleleri ile ünlü Doğu Karadeniz bölgemizin en uç kısmından  turumuza başlıyoruz. Karagöl’de göl çevresinde gezi ve fotoğraflama için vereceğimiz serbest zaman sonrası  minibüslerimizle Borçka merkeze geri dönüyoruz. (Karagöl minibüs ücreti ekstra ……. TL)  Bizleri bekleyen otobüsümüze binerek, Artvin yoluyla Şavşat yolculuğumuza devam ediyoruz. Deriner Barajı kenarından yapacağımız yolculuk ve sonrasında Şavşat’a varıyoruz. Bu yolculuk esnasında Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinin vahşi doğasını da görmüş olacaksınız. Şavşat’ta grubumuzu bekleyen minibüslere binerek “Şavşat Karagöl”e gidiyoruz. İki “Karagöl” arasındaki kıyaslamanızı yapıp, gezinizi ölümsüzleştirecek fotğraflarınızı çekindikten sonra Şavşat’a dönüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Şavşat’ın temiz havasıyla sabah erkenden ve yorgunluğunuzu atmış olarak uyanacaksınız.

3. GÜN: 14 TEMMUZ PAZAR Sabah  kahvaltısı sonrası saat 08.00’de otelimizden ayrılıyor ve otobüsümüze binerek Çamlıhemşin İlçesine hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuk sonrası Çamlıhemşin’de grubumuzu bekleyen minibüslere binerek “Çinçiva Köprüsü – Zilkale ve Palovit Şelalesi”  gezilerimizi yapıyoruz. (Ekstra 100 TL.) Zilkale’nin kartal yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız. Deniz seviyesinden 750 mt,  Hala Deresi’nden ise 100 mt. yükseklikte bulunan Zilkale’de geçireceğimiz zamanda, hayatınızın en güzel fotoğraf karelerine ulaşabilirsiniz. Güzel dakikaların ardından daha da yukarı tırmanıp, muhteşem manzarası ve yazı kışa çeviren serinliğiyle ünlü Palovit Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Palovit şelalesindeki serbest zaman sonrası minibüsümüzle Çamlıhemşin’e dönüp otobüsümüze biniyor ve “Ayder Yaylası”na gidiyoruz. “Gelin Tülü Şelalesi”ne kadar otobüsümüzle çıkıyor ve burada grubumuzu, verilecek saatte Yayla’nın giriş noktasında buluşmak üzere, serbest bırakıyoruz. Süre sonunda toplanarak otobüsümüzle Ardeşen’den denize dökülen Fırtına deresi kenarından Çamlıhemşin yoluyla Fırtına Vadisine hareket ediyoruz. Fırtına deresinin kenarında   sizler için özel seçtiğimiz restoranımızda yöresel öğlen yemeği  molası (ekstra) veriyoruz.  ZİPLİNE  ve RAFTİNG  aktivitelerine katılacak misafirlerimiz için serbest zaman verdikten sonra, Rize’ye hareket ediyoruz.  Rize bezi atölyesi,  Çay fabrikası ve “Sürmene Bıçak satış mağazasına uğrayıp  Trabzon  üzerinden Akçaabat’a ulaşıyoruz. Akçaabat köfte menüsü ile (Ekstra) akşam yemeğimizi aldıktan sonra  Samsun’a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Saat 01.00 sıralarında Samsun’a varıyor  ve Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezilerimizde buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

ÜCRET: 2 ve 3 kişilik odalarda konaklama şartıyla kişi başı   3299 TL. Tek kişi konaklama farkı 1500 TL.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1-    Özel araçla yolculuk  2- Şavşat’ta 1 gece konaklama  3- Oteldeki 1 kahvaltı ve 1 akşam yemeği  4- TÜRSAB Seyahat sigortası   5- Rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1-    Belirtilenler dışında kalan kahvaltı – öğle ve akşam yemekleri    2- Belirtilen yemeklerdeki içecekler   3- Extra olarak belirtilen geziler    4- Rafting vb. harcamalar

 

 

 

 

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

TEL: 0 – 362 - 230 80 51  -  234 90 64

LİSE CAD. NO: 22  (19 MAYIS LİSESİ KARŞISI)    SAMSUN

AÇIKLAMALAR;

  • Tur Lideri, hava koşulları, sosyal olaylar vb. nedeniyle olabilecek kısıtlamalar,  yol durumu ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tur süresince, hava, yol, grev, Misafirlerimizin verilen sürelere uymama vb. nedenleriyle oluşacak  zaman kaybı vb. her türlü olumsuzluk karşısında yapılamayan turlardan 19 Mayıs Turizm’in sorumluluğu yoktur.
  • Turlarımız Otel, Otobüs ve transfer  hizmetleri ile bir bütündür; ayrı ayrı düşünülemez.
  • Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerinde 17 yaş altı öğrenciler ile Resmi ve Özel okul Öğretmenleri ve 65 yaş üstü  TC. vatandaşları kimlik göstermek kaydıyla ücretsizdir. Bunun haricindeki yerlerde öğrenciler dahil tüm katılımcılar ücretlidir.
  • Çocuk indirimleri 2 büyük yanında konaklama kaydıyla geçerlidir.
  • Otel ekstraları ve şahsi harcamalar misafirlere aittir. MİSAFİRLERİMİZİN, EXTRA OLARAK BELİRTİLEN YEMEK, EĞLENCE VB. KATILMA ZORUNLULUĞU YOKTUR. Acentamız, bu extra gezileri yapma taahhüdünde bulunmamaktadır.
  • Otel odalarında ve otobüste değerli eşyalarınızı bırakmayınız. Kaybolan eşyadan Acentamız ve otel idaresi sorumlu değildir.
  • Belirtilen ve belirtilmeyen  yemeklerde  alınacak tüm su, meşrubat vb. içecekler ekstradır.
  • Kimlik cüzdanınızı ve HES KODUNUZU mutlaka yanınızda bulundurunuz. Gezilecek yerlere uygun kıyafet ve ayakkabı almayı unutmayınız. Gruptan ayrılmayınız veya ayrılmanız gerekiyorsa mutlaka haber veriniz.
  • SAĞLIK BAKANLIĞI’NCA YASAKLANDIĞI İÇİN GEZİ OTOBÜSÜMÜZDE KULAKLIK VERİLMEMEKTEDİR. Televizyon izlemek isteyen Konuklarımızın kendi kulaklıklarını kullanması gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

DOĞU KARADENİZ ŞAVŞAT TURU
DOĞU KARADENİZ ŞAVŞAT TURU
DOĞU KARADENİZ ŞAVŞAT TURU
DOĞU KARADENİZ ŞAVŞAT TURU
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.