FETHİYE LYKİA TURU 1495 TL 11-17 EYLÜL
Kontenjan Var 14.08.2020 / 20.08.2020 1495 TL

FETHİYE – SAKLIKENT – ÖLÜDENİZ - GÖCEK – DALAMAN - DALYAN- İZTUZU- KAŞ – KALKAN – MARMARİS – GÖKOVA – AKYAKA GEZİSİ

 

GEZİ PROGRAMI:

1.GÜN:  CUMA SAAT 18.00’DE  19 MAYIS LİSESİ ÖNÜNDEN, 18.15’TE YEŞİLYURT AVM; 18.30’DA TÜRKİŞ MEDİCAL PARK ÖNÜNDEN HAREKET. YOL GÜZERGAHIMIZ: ANKARA – AFYON – BURDUR – SAKLIKENT – FETHİYE

 

2.GÜN: 1CUMARTESİ SAAT 08.00 CİVARINDA FETHİYE’DEN 20 KM. İÇERİDE BULUNAN  SAKLIKENT’E VARIYORUZ. KAHVALTI MOLAMIZI  YOLUMUZ ÜZERİNDEKİ GÖZLEMECİLERDE VERDİKTEN SONRA KANYONA GİRİYORUZ. BU KANYONA VE KANYONDAN AKAN SUYUN SOĞUKLUĞUNA İNANAMAYACAKSINIZ. VADİ İÇİNDE YAPACAĞIMIZ GEZİDE SERİNLEYECEKSİNİZ. GEZİ SÜREMİZ SONUNDA FETHİYE İLÇESİNDEN GEÇEREK “ÖLÜDENİZ”E GELİYORUZ. BURADA 2 SAAT SÜRECEK YÜZME  MOLASI VERDİKTEN SONRA DALAMAN’DA BULUNAN 4 YILDIZLI LİKYA RESORT OTELİMİZE GELİYORUZ. ODALARIMIZA YERLEŞME VE İSTİRAHAT SONRASI AKŞAM YEMEĞİMİZİ  OTELİMİZDE ALIYORUZ.

 

3. GÜN: PAZAR SABAHI KAHVALTI SONRASI FETHİYE VEYA GÖCEK KALKIŞLI  12 ADALAR YAT GEZİMİZİ YAPIYORUZ. GEZİDEN  SONRA “GÖCEK” BELDESİ GEZİMİZİ DE YAPIP OTELİMİZE DÖNÜYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ SAAT 20.00’DE OTELİMİZDE.

 

4.GÜN: PAZARTESİ  GÜNÜ KAHVALTI SONRASI “KALKAN” VE “KAŞ” GEZİSİ YAPIYORUZ. BU GEZİMİZDE KALKAN VE KAŞ’IN DOĞAL GÜZELLİKLERİNİ GÖRECEK; “MEİS ADASI”NIN NE KADAR YAKIN OLDUĞUNU HAYRETLE İZLEYECEKSİNİZ. KALKAN VE KAŞ’TA VERECEĞİMİZ YÜZME MOLALARIYLA DEVAM EDECEK GEZİMİZ SONRASI OTELİMİZE DÖNÜYORUZ. ÖĞLE YEMEĞİMİZİ SERBEST OLARAK ALIYORUZ. AKŞAM  YEMEĞİ OTELİMİZDE.

 

5.GÜN:SALI  GÜNÜ KAHVALTI SONRASI “CARETTA” KAPLUMBAĞALARININ YAŞADIĞI VE YUMURTALARINI BIRAKTIĞI “İZTUZU PLAJI”NA VE DALYAN’A  GİDİYORUZ. İZTUZU PLAJINDA YÜZME MOLASI VERİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.

 

6.GÜN: ÇARŞAMBA GÜNÜ KAHVALTI SONRASI  ODALARIMIZI BOŞALTIYOR VE DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA GEZEREK BAŞLIYORUZ.   DENİZLİ – AFYON – ANKARA YOLUYLA SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ.

 

7.GÜN:  PERŞEMBE SABAHI SAAT 01.00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ VE SİZLERİ ALDIĞIMIZ NOKTALARA BIRAKARAK BİR SONRAKİ GEZİLERİMİZDE BULUŞMAK ÜZERE VEDALAŞIYORUZ.

 

NOT: GEZİLECEK YERLER DEĞİŞMEMEK KAYDIYLA GEZİ SIRALAMASI DEĞİŞEBİLİR.

ÜCRET: 2 VE 3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİBAŞI 1495.00 TL.; ZİRAAT, BONUS VE MAXIMUM’A VADE FARKSIZ 3 TAKSİT  YAPILIR; SINGLE FARKI 360.00 TL.; 0-4 YAŞ ÇOCUK OTOBÜSTE KOLTUK ALMAZSA ÜCRETSİZ; 5 – 12 YAŞ ÇOCUK KOLTUK ALMAK KAYDIYLA 1085.00 TL.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1- ÖZEL OTOBÜSLE YOLCULUK

2- 4 YILDIZLI OTELDE 4 GECE YP. KONAKLAMA (OTELDEKİ AÇIK BÜFE DÖRT  KAHVALTI VE  DÖRT AKŞAM YEMEĞİ)

3-  TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI

4 -   ONDOKUZMAYIS TUR REHBERLİK HİZMETLERİ

5 - OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1- BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN KAHVALTI VE YEMEKLER

2- MÜZE VB. ÖREN YERİ GİRİŞLERİ (Saklıkent – Ölüdeniz -  İztuzu vb. girişleri)

3- BELİRTİLEN YEMEKLERDEKİ   SU - MEŞRUBAT VB.  ALKOLSUZ VE ALKOLLU    İÇECEKLER

4- OTELDEKİ MİNİBAR  VB. ŞAHSİ HARCAMALAR

5- PROGRAM HARİCİ EXTRA OLARAK  İSTENEBİLECEK GEZİLER
6 - TEKNE GEZİLERİ 
7 - KAŞ KALKAN PLAJ GEZİSİ

AÇIKLAMALAR;

  • Tur Programlarımız 4077 No’lu Tüketici Kanununa Uygun Olarak Hazırlanmıştır.
  • Tur Lideri, hava koşulları, sosyal olaylar, yol durumu ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tur süresince, hava, yol, grev vb. her türlü olumsuzluk karşısında yapılamayan turlardan 19 Mayıs Turizm’in sorumluluğu yoktur.
  • Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile bir bütündür; ayrı ayrı düşünülemez.
  • Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerinde 17 yaş altı öğrenciler ve 65 yaş üstü ücretsizdir. Bunun haricindeki yerlerde öğrenciler dahil tüm katılımcılar ücretlidir.
  • Çocuk indirimleri 2 büyük yanında konaklama kaydıyla geçerlidir.
  • Otel ekstraları ve şahsi harcamalar misafirlere aittir.
  • Yemeklerde alınacak tüm su, meşrubat vb. içecekler ekstradır.
  • Kimlik cüzdanınızı mutlaka yanınızda bulundurunuz.
  • Gezilecek yerlere uygun kıyafet ve ayakkabı almayı unutmayınız.
  • Yüzme bilmeyen konuklarımızın deniz ve havuza girmemelerini hatırlatırız. Bu konuda sorumluluk misafirlerimize aittir.
FETHİYE LYKİA TURU 1495 TL 11-17 EYLÜL
FETHİYE LYKİA TURU 1495 TL 11-17 EYLÜL
FETHİYE LYKİA TURU 1495 TL 11-17 EYLÜL
FETHİYE LYKİA TURU 1495 TL 11-17 EYLÜL
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.