İSTANBUL LALE FESTİVALİ
Kontenjan Var 8.04.2020 / 11.04.2020 850 TL

İSTANBULUN EN GÜZEL MANZARALARI BU TURDA 3 TAKSİT SEÇENEĞİ İLE..


1.GÜN 8 NİSAN ÇARŞAMBA : SAAT 21:00 DE ATAKUM KYK YURDU ÖNÜNDEN  SAAT 21.30’DA OFİSİMİZ ÖNÜNDEN  HAREKET.

2.GÜN 9 NİSAN PERŞEMBE : SABAH 08:00 SAATLERİNDE EMİRGAN’A VARIŞ BURADA MANZARA EŞLİĞİNDE EKSTRA ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI EMİRGAN KORUSUNDA YÜRÜYÜŞE ÇIKIYORUZ 192 ÇEŞİT LALENİN SERGİLENDİĞİ MUHTEŞEM MANZARALAR EŞLİĞİNDE LALE DEVRİNİ YAŞIYOR VE ORTAKÖYE HAREKET EDİYORUZ İSTANBULUN BİR BAŞKA SİMGELERİNDEN ORTAKÖY CAMİİSİNİDE GÖRÜP YEREL LEZZETLERDEN TADIP, ARACIMIZA BELİRLENEN NOKTADA BİNMEK ÜZERE ,TOPLANIYORUZ BİR BAŞKA LALE DİYARI YILDIZ SARAYINA HAREKET EDİYORUZ. BİR ZAMANLAR PADİŞAHLARIN AV KÖŞKÜ OLARAK KULLANILAN YILDIZ SARAYINDA 32 FARKLI TÜRDE LALENİN DE FOTOĞRAFLARINI ÇEKEREK;ATA’MIZIN SON SAATLERİNİ GEÇİRDİĞİ DOLMABAHÇE SARAYINA GEÇİYORUZ ZİYARETİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİKTEN SONRA KALAN ZAMANIMIZIA GÖRE 1453 PANAROMA MÜZESİNE GEÇİYORUZ .ARDINDAN OTELİMİZE DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE. YEMEKTEN SONRA DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZLE İSTANBULUN SİMGE EĞLENCE VE YEMEK YERLERİNDEN OLAN KUMKAPI YA EKSTRA OLARAK GÖTÜRÜYORUZ BELİRLENEN SAAT DE ARACIMIZA DÖNÜP OTELİMİZE GEÇİYORUZ.

3.GÜN 10 NİSAN CUMA : SABAH OTELDE ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI ,İSTANBULUN EN ESKİ SİMGELERİNDEN AYASOFYA VE SULTANAHMETİ İÇEREN HİPODROM MEYDANINA GİDİYOR REHBER EŞLİĞİNDE TARİHİ DİNLEYEREK TOPLU BİR ŞEKİLDE HAREKET ETMEYE ÖZEN GÖSTERİYORUZ .SULTANAHMET MEYDANIN DA VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMANDA LALE HALISINI FOTOĞRAFLIYORUZ VE ÖĞLE YEMEĞİNİ MEŞHUR SULTANAHMET KÖFTECİSİNDE YİYORUZ. (EKSTRA) YEMEK SONRASINDA REHBERİMİZ EŞLİĞİNDE KISA BİR YÜRÜYÜŞ SONRASI, TANZİMAT FERMANININ YAYINLANDIĞI GÜLHANE PARKINA GİDİYORUZ. GÜLHANE PARKINDA BULUNAN 1,5 MİLYON LALENİN ARASINDA FOTOĞRAF VE GEZME MOLAMIZ OLACAK, SONRASINDA VERİLEN SAATTE BELİRLENEN YERDE TOPLANARAK ARACIMIZA DÖNÜYOR VE HALİÇ MANZARASI EŞLİĞİNDE KAHVEMİZİ İÇMEYE PİERRE LOTİ TEPESİNE TELEFERİKLE ÇIKIYORUZ VE GEZİ BİTİMİ, OTELİMİZE DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ. AKŞAM YEMEĞİMİZİ OTELDE ALDIKTAN SONRA TAKSİM MEYDANINA GİDİYOR VE GALATA KULESİNE KADAR YÜRÜYORUZ VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMAN SONRASI HERKESİ BELİRLEDİĞİMİZ NOKTADA BEKLİYOR VE ARACIMIZLA OTELİMİZE DÖNÜYORUZ.

 

4. GÜN 11 NİSAN CUMARTESİ : SABAH OTELDE ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI 1.KÖPRÜDEN MANZARA EŞLİĞİNDE KIZ KULESİNİ KARŞIDAN SEYREDEREK ÇAY MOLASI VERİYORUZ FOTOĞRAFLARIMIZIDA Ç.EKTİKTEN SONRA KADIKÖYE GEÇİYOR VE DİLEYEN MİSAFİRLEMİZLE BOĞAZ TURUNA ÇIKIYORUZ YAKLAŞIK 1 SAAT SÜREN TURUMUZDA İSTANBULUN TÜM SAHİLİNİ DENİZDEN SEYREDİYORUZ. TEKNE TURU SONRASI KADIKÖYDE VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMAN SONRASI ARACIMIZA DÖNÜYOR VE BİR ÇOK MARKAYI BARINDIRAN VİAPORT AVM VE EĞLENCE MERKEZİ MOLAMIZI VERİYORUZ ALIŞVERİŞİNİZİ YAPIP ARAÇ BAGAJINI DOLDURDUKTAN SONRA 15:00 SULARINDA YOLA ÇIKIYOR VE GECE 24:00 GİBİ SAMSUNDA OLACAK ŞEKİLDE SAMSUN’A DÖNÜYORUZ .SONRAKİ TURUMUZDA GÖRÜŞMEK ÜZERE SİZLERİ ALDIĞIMIZ NOKTALARA BIRAKIYORUZ OFİSİMİZİN ÖNÜNDEN ATATÜRK BULVARINI TAKİP EDEREK TÜRKİŞ SAPAĞINA KADAR YOLCULARIMIZI BIRAKIYORUZ.

 

Ücret: 2 ve 3 kişilik odalarda konaklamak şartıyla Kişibaşı : 850 TL

v  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

SAMSUN BAŞLANGIÇ SAMSUN BİTİŞ 46 KİŞİLİK OTOBÜS

2 GECE OTELDE KONAKLAMA

2AKŞAM YEMEĞİ

2 SABAH KAHVALTISI

ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

ONDOKUZMAYIS TUR REFAKATI

REHBERLİK HİZMETLERİ

TÜRSAB  YURTİÇİ SEYAHAT SİGORTASI

v  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

BELİRTİLEN DIŞINDA KALAN KAHVALTI - ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

TÜM YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

BOĞAZ TURU MİNİBAR VB. HARCAMALAR

SEYAHAT SİGORTASI

İSTANBUL LALE FESTİVALİ
İSTANBUL LALE FESTİVALİ
İSTANBUL LALE FESTİVALİ
İSTANBUL LALE FESTİVALİ
İSTANBUL LALE FESTİVALİ
İSTANBUL LALE FESTİVALİ
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.