DOĞU KARADENİZ
Kontenjan Var 29.12.2019 / 29.12.2019 450 TL

3-5 Temmuz / 17-19 Temmuz / 31 Temmuz – 2 Ağustos / 14- 16 Ağustos / 28-30 Ağustos

DOĞU KARADENİZ TURU

3-5 Temmuz / 17-19 Temmuz / 31 Temmuz – 2 Ağustos / 14- 16 Ağustos / 28-30 Ağustos

2 VEYA  3 KİŞİLİK ODALARDA BİR KİŞİ 450  TL.


KREDİ KARTLARINA 2 TAKSİT İMKANI

1. GÜN Samsun – Ordu – Giresun – Trabzon – Rize – Borçka Karagöl – Fırtına Vadisi – Çat Vadisi – Zilkale – Palovit Şelalesi- Ayder Yaylası

CUMA AKŞAM 22.30 ’da Medikal  Park önünden ve 23.00 ’de 19 Mayıs Lisesi önünden lüks otobüslerimiz, sınırsız ikramlar eşiliğinde Borçka’ya doğru yol alıyoruz.

2. GÜN CUMARTESİ Sabah saatlerinde borçkaya varıyoruz. İsteğe bağlı sabah kahvaltı aldıktan sonra  Borçka’da bizi bekleyen minibüslerle Kara göle çıkıyoruz. (minibüs ücreti ekstra  40 TL )  Essiz doğasına hayran kalacağınız  Karagöl’de serbest zaman   ve  Borçka’ya geri dönüyoruz. Fırtına vadisinde sizler için seçmiş olduğumuz restorantımızda  öğle yemeğimizi alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz  Fırtına deresinde hafifi bir parkurda eğlenceli ve heyecanlı dakikalar eşliğinde rafting ve zipline yapabilir.  Yemek molasından sonra bizleri bekleyen minibüslerimizle Fırtına vadisini oluşturan önemli vadilerden olan  Çat Vadisi’ne geçiyoruz. (minibüs ücreti ekstra  40 TL )   İlk olarak Ortan Köyü’nden geçerek SEVDALUK dizisi ve diğer birçok yapımın çekimlerinin de yapıldığı ve eski adı Çinçiva olan Şenyuva Köyü’nü görüyoruz. Burada vadi içerisinde onlarcası olan Taş Köprülerden, geniş ve uzun olanlarından birinde fotoğraf molası vereceğiz. Bu bölgede bulunan ve ülkemizin en yaşlı konakları olan Fırtına Konaklarının arasından Çat Vadisi’nin vahşi doğasında yükselen Zilkale ‘ye doğru yola çıkıyoruz. Zilkale’nin Kartal Yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız. Deniz seviyesinden 750 mt, Çat Deresi’nden ise 100 mt. yükseklikte bulunan Zilkale’ de geçireceğimiz zamanda, hayatınızın en güzel fotoğraf karelerine ulaşabilirsiniz. Güzel dakikaların ardından daha da yukarı tırmanıp, muhteşem manzarası ve yazı kışa çeviren serinliğiyle ünlü Palovit Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Yaşayacağımız hoş dakikaların ardından Şenyuva Köyü’ne dönerek sizlere çay molası veriyoruz. Harika manzaraya karşı çaylarınızı yudumladıktan sonra minibüslerimize binerek Çamlıhemşin’e geri dönüyoruz. Çamlıhemşin’de bizi bekleyen ekibimizle bir araya gelip aracımıza yerleşip konaklamak için Ayder ’deki otelimize gidiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde .Yaylada serbest zamanda keyifli bir yürüyüş yapıp Gelin Tülü Şelalesi ve diğer şelaleleri görüp yöre insanlarıyla  sohbet edebilirsiniz. Ayder Yaylası’nda kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceksiniz. Gezilerimiz sonrasında otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeği sonrasında  Cafe’de tulum ve horonla eğleniyoruz.(ekstra)

3. GÜN Ayder Yaylası – Rize – Uzungöl- Trabzon

PAZAR Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, Ayder yaylasından  kısa bir gezinti sonrası Ayder yaylasından ayrılıp çayın başkenti Rize’ye hareket ediyoruz. Meşhur Rize Bezi alışverişi için Rize Bezi Atölyesine uğrayarak hem Rize bezi hakkında bilgi alıyor, hem de alışveriş yapma imkânı buluyoruz. Rize den ayrılıp Uzungöl’e gidiyoruz. Uzungöl de  göl etrafında serbest zaman  isteyen misafirlerimiz için gölü tepeden gören Karester yaylasına  çıkıyoruz. (ekstra ) Uzungöl den sonra Sürmene de  Çay fabrikasını geziyoruz. Burada Bahçelerden soframıza kadar gelen çayın hikâyesini dinliyor ve fabrika içerisinde çayın işlenişini seyretme imkanı buluyoruz. Yapacağımız Alışveriş sonrasında    Akçaabat’a ulaşıyoruz.Akşam  yemeğimizi Akçaabat Köfte Menü (EXTRA) olarak alıp Samsun’a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yoldaki molaların  ardından Samsuna varıyoruz ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezilerimizde buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

DOĞU KARADENİZ
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.