KARS ERZURUM 25-27 ARALIK FIRSAT TEK GECE
Kontenjan Var 20.12.2019 / 23.12.2019 450 TL

25-27 aralık - 22-24 ocak 12 - 14şubat

KARS ÇILDIR GÖLÜ – ANİ ÖREN YERİ VE ERZURUM GEZİSİ

25-27 ARALIK   /   22-24 OCAK   /   12-14 ŞUBAT

GEZİ PROGRAMI:

1.GÜN: 22 OCAK CUMA SAAT 22.00’DE ACENTAMIZ ÖNÜNDEN KARS’A  HAREKET.

 

 

 

2.GÜN: 23 OCAK CUMARTESİ SAAT 07.30’DA KARS’A VARIŞ. KAHVALTIMIZI (Extra) ALDIKTAN SONRA KARS GEZİMİZE BAŞLIYORUZ.   ÖZEL REHBERİMİZ EŞLİĞİNDE,  “ANİ  ÖREN YERİ”NE GİDİYORUZ. ERMENİSTAN SINIRINDAKİ BU TARİHİ YERDEKİ KİLİSE VE CAMİYE ÇEVRİLEN  KALINTILARI GEZDİKTEN SONRA  “ÇILDIR GÖLÜ”NE HAREKET EDİYORUZ.   ÖĞLE YEMEĞİMİZİ GÖL KENARINDAKİ  LOKANTALARDA ALIYORUZ. GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA   KARS GEZİMİZE BAŞLIYORUZ.  ” KARS  KALESİ –HAVARİLER  CAMİİ” VE KARS SOKAKLARINDA YAPACAĞIMIZ GEZİDE; RUS İŞGALİ SONRASINDA BALTIK MİMARİSİNE  ÖZGÜ KAMU VE SİVİL BİNALARINI GÖREREK FOTOĞRAFLAYACAĞIZ.  YÜRÜYÜŞ ESNASINDA  YÖRESEL ÜRÜNLER VE DÜNYACA MEŞHUR  KAŞAR PEYNİRİNİ  ALABİLİRSİNİZ. VARIŞ SAATİMİZE GÖRE “KAFKAS CEPHESİ HARP TARİHİ MÜZESİ”Nİ GEZİYORUZ. DAHA SONRA  OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ.  AKŞAM YEMEĞİ İÇİN (EKSTRA) EN BAŞTA KAZ TİRİDİ OLMAK ÜZERE YÖRESEL LEZZETLERİN SUNULDUĞU RESTORANTIMIZA RANDEVU İLE GİDİYORUZ . SUNUM EŞLİĞİNDE YİYECEĞİMİZ AKŞAM YEMEĞİ SONRASI OTELİMİZE DÖNÜYORUZ

 

 

3.GÜN: 27 OCAK PAZAR SABAHI OTELİMİZDEKİ KAHVALTI SONRASI, VALİZLERİMİZİ OTOBÜSÜMÜZE KOYUYOR VE SAAT 08.00’DE HAREKET EDEREK ERZURUM’A DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ “ÜÇ KÜMBETLER – ULU CAMİ ve ÇİFTE MİNARELİ MEDRESE”Yİ  GÖRDÜKTEN SONRA ÖĞLE YEMEĞİMİZİ ERZURUM’UN MEŞHUR CAĞ KEBABI” İLE ALACAĞIMIZ LOKANTAYA  GİDİYORUZ. (Extra)  YEMEK SONRASI ATARÜK’ÜN ERZURUM KONGRESİNİ YAPTIĞI BİNAYI ZİYARET EDİYORUZ VE SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ.

 

24 00:00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ VE BİR SONRAKİ  GEZİLERİMİZDE BULUŞMAK ÜZERE  ACENTAMIZ ÖNÜNDE GEZİMİZİ SONLANDIRIYORUZ.

 

NOT: GEZİLECEK YERLER DEĞİŞMEMEK KAYDIYLA, HAVA VE YOL DURUMUNA GÖRE  GEZİ SIRALAMASI DEĞİŞEBİLİR.

2 KİŞİLİK ODALARDA KONAKLAMAK KAYDIYLA KİŞİBAŞI; 450.00 TL. SİNGLE FARKI 80 TL’dir.

 GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1.ÖZEL OTOBÜSLE SAMSUN –KARS- ERZURUM– SAMSUN OTOBÜS YOLCULUĞU

2.OTOBÜSTEKİ SICAK VE SOĞUK İKRAMLAR

3.KARS’TA 1 GECE OTEL KONAKLAMA VE OTELDEKİ 1  KAHVALTI

4.REHBERLİK HİZMETLERİ

5.TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1.OTELDE ALINACAK, BELİRTİLEN 1 KAHVALTI DIŞINDA KALAN KAHVALTI - ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

2.OTELDE MİNİBAR VB. ŞAHSİ HARCAMALAR

3.MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ

 

AÇIKLAMALAR;

  • Tur Programlarımız 4077 No’lu Tüketici Kanununa Uygun Olarak Hazırlanmıştır.
  • Tur Lideri, hava koşulları, sosyal olaylar, yol durumu ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tur süresince her türlü olumsuzluk karşısında yapılamayan turlardan 19 Mayıs Turizm’in sorumluluğu yoktur.
  • Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile bir bütündür; ayrı ayrı düşünülemez.
  • Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerinde 17 yaş altı öğrenciler ve 65 yaş üstü ücretsizdir. Bunun haricindeki yerlerde öğrenciler dahil tüm katılımcılar ücretlidir.
  • Otel ekstraları ve şahsi harcamalar misafirlere aittir.
Yemeklerde alınacak tüm su, meşrubat vb. içecekler ekstradır.
KARS ERZURUM 25-27 ARALIK FIRSAT TEK GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.