ETS TUR Benelüks Almanya Turu | Türk Hava Yolları | 7 GECE
Kontenjan Var 6.7.2019 / 6.10.2019 799 €

Benelüks Almanya Turu | Türk Hava Yolları | 7 GECE 06 Temmuz 2019 arası tarihlerde, Türk Hava Yolları | İstanbul Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Amsterdam gidiş, - Amsterdam İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
  • 3 ve 4 yıldızlı otellerde Brüksel'de 1 gece, Lüksemburg'da 1 gece, Düsseldorf 2 Amsterdam'da 3 gece toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Brüksel, Lüksemburg, Düsseldorf, Amsterdam Panoramik şehir turları
  • Alan - otel - alan transferleri ve şehirler arası transferler
  • Türkçe Tur Liderliği hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Amsterdam, BrükselGezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Tur Lideriniz ile buluşarak başlıyor. Çıkış işlemleri sonrası Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile Amsterdam’a hareket ediliyor. Amsterdam’a varıldığında özel otobüsümüzle yaklaşık 200 km uzaklıktaki Brüksel’e yolculuk başlıyor. Brüksel’de yapılacak panoramik şehir turunda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon Evleri, Grand Palace, Manneken Piss, Atomium ve Heysel Stadyumu keşif duraklarımız. Panoramik şehir turu sonrası otelimize yerleşiyoruz.

2.Gün
Brüksel, LüksemburgKahvaltının ardından odaları boşaltarak yaklaşık 100 km uzaklıkta olan ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge gezimiz için yola çıkıyoruz. Kendinizi Orta Çağ'da hissedeceğiniz Brugge Kenti Belçika'nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor ardından özel otobüsümüzle yaklaşık 200 km uzaklıkta olan Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Lüksemburg’a varıldığında yapılacak olan şehir tanıtım gezisinde Petrus Vadisi, eski şehir merkezi ve dar sokakları, şehir katedrali, Dükler Sarayı, Charlotte Heykeli görülecek yerler arasında.Gecemele Lüksemburg otelimizde.
Ekstra gezi: Brugge Gezisi30 Euro Yetişkin - 15 Euro Çocuk (2-12 yaş)
Batı Avrupa’nın 1. ve 2. dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Bruges, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Gezide alışveriş sırası geldiğinde çikolata ve dantel alınması gerekenler listenizde olmalı.

3.Gün
Lüksemburg, DüsseldorfKahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Remich&Schengen Gezisi'ne katılabilirler. Gezimizin tamamlanmasıyla özel otobüsümüzle yaklaşık 220 km uzaklıkta olan Düsseldorf şehrine hareket ediyoruz. Düsseldorf’ da yapılacak olan panoramik şehir gezisinde şehrin simgesi olan 172m yükseklikteki tv kulesi olan Rheintower ilk duragımız,ardından Kuzey Ren Vestfalya Parlemento binası, Düsseldorf' un en prestijli iş merkezlerinden olan ihtişamlı iş ve medya merkezi olan Median Hafen , Ren nehrinin kenarında yürüyüşümüzü yapacagımız Rheinuferpomenade, St Lambertus Kilisesi, Burgplatz Meydanı, Königsalle, ve Şehrin kurucularından olan Jan Wellem heykeli göreceğimiz yerler arasında.Ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Düsseldorf otelimizde
Ekstra gezi: Remich ve Schengen Gezisi20 Euro
Remich Kasabası'na gidiyor, burada Almanya ile Lüksemburg'u birbirinden ayıran Moselle Nehri üzerindeki köprüden Remich'i görüyoruz. Buradan bir dakikada 3 ülkeyi katedeceğimiz (Lüksemburg, Almanya, Fransa) noktaya geliyoruz. Moselle Nehri boyunca eşsiz manzaralar ve Schengen Anıtı önünde fotoğraf molası sizleri bekliyor.

4.Gün
DüsseldorfSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Köln Şehri ve Rhen Nehri Tekne Gezisi ne katılabilirler.
Ekstra gezi: Köln Şehri & Rhen Tekne Gezisi45 Eur
Kolonyanın icat edildiği Köln şehrindeki ekstra gezimizde ik göreceğimiz yer; Alman Mimarlar Gottfield ve Böhm' ün tasarladıkları Almanya' nın en modern ve büyük Camisi olan Köln Merkez Camii, burada vereceğimiz fotoğraf molası ardından, Köln şehrine panoramik olarak; 100m yükseklikten 360 derece bakabileceğimiz Köln Triangle binasına geçiyoruz. Ardından Hohenzollern köprüsünden Rhein nehrini yürüyerek geçip eski şehre geçiyoruz. Burada Köln Katedrali, tarihi Roma yolu üzerinden geçerek göreceğimiz ALtmark ve Heumark meydanı şehrin önemli simgelerindendir. Ardından Schildergasse ile Şehir gezimizi tamamlıyoruz. Ardından katılmak isteyen misafirlerimiz ile Rhen Nehri Tekne Gezisini yaparak gezimizi tamamlıyoruz.

5.Gün
Köln, AmsterdamKahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından özel otobüsümüzle yaklaşık 250 km uzaklıkta olan Amsterdam’a hareket ediyoruz. Amsterdam’a varışta yapılacak şehir tanıtım gezisinde Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunan Amsterdam su kanalları, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasında. Gezinin ardından otele dönüşümüz gerçekleşiyor.

6.Gün
AmsterdamKahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Volendam&Marken Gezisi'ne katılabilirler. Öğleden sonra ise misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Büyük Hollanda Gezisi'ne katılabilirler. Gezimizin ardından konaklama için otelimize dönüyoruz.
Ekstra gezi: Marken & Volendam Gezisi55 Euro Yetişkin - 30 Euro Çocuk (2-12 Yaş)
Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz.
Ekstra gezi: Büyük Hollanda (Grand Holland) Gezisi75 Euro Yetişkin - 35 Euro Çocuk (2-12 yaş)
Gezi sırasında yönetim merkezi Den Haag (Lahey), Lahey Adalet Divanı, Millet Meclisi Binası, Kraliyet Sarayı, sizi 1880 yılına bir zaman yolculuğuna çıkaracak Mesdag Panorama Müzesi ve Scheveningen (Kuzey Denizi sahil kasabası) keşif noktalarımız. Aynı zamanda 16-17. Yüzyıllar'da en zengin dönemini yaşamış kanallı Delft Kenti veya Rotterdam Şehri ve limanı (Trafik yoğunluğuna göre bu iki kentten biri görülebiliyor)göreceğimiz yerler arasında olacaktır.

7.Gün
AmsterdamKahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Giethorn & Zaanse Schans Gezini' ne katılabilirler. Gezimizin ardından konaklama için otelimize dönüyoruz.
Ekstra gezi: Giethorn & Zaanse Schans Gezisi75 Eur
UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan kasaba, bizlere görsel bir şölen sunuyor. Malsaalrın içine girip yaşamak istemezmisiniz. Doğası , minik köprüleri ,kanalları bizlere aklımızdan çıkaramayacağımız büyülü görüntüler sunuyor.Kuzeyin Venediğini keşfetmeye hazırmısınız.Ardından Hollandalıların ilk yerleşim merkezlerinden olan çikolata kokulu Zaanse kasabası bizleri bir masaldan bir diger serüvene sürüklüyor.

8.Gün
Amsterdam, İstanbulGezinin son günü, otelde alacağımız kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından uçuş saatine göre Tur Liderimiz ekstra tur belirleyebilir. Sonrasında Tur Liderimizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuğumuz başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. İstanbul’a varıyoruz ve yolculuğumuz sona eriyor.
ETS TUR Benelüks Almanya Turu | Türk Hava Yolları | 7 GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.