Doğu Karadeniz Gezisi 1 Gece Konaklamalı
Kontenjan Var 27.07.2018 / 29.07.2018 325 TL

27TEMMUZ 2018-29TEMMUZ 2018 325 TL


 

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

UZUNGÖL – RİZE - AYDER - TRABZON ATATÜRK KÖŞKÜ

27.07.2018-29.07.2018

GEZİ PROGRAMI:

1.GÜN:  27.07.2018     CUMA SAAT 24.00’TE  ACENTAMIZ ÖNÜNDEN  UZUNGÖL’E HAREKET.

 

2. GÜN:    28.07.2018  CUMARTESİ SABAHI, DİK YAMAÇLARI VE MUHTEŞEM ORMAN ÖRTÜSÜ İLE ALPLERİN GÜZELLİĞİNİ GERİDE BIRAKAN, DENİZ SEVİYESİNDEN 1080 YÜKSEKLİKTE BULUNAN UZUNGÖL’E, VARIYORUZ. OTOBÜSÜMÜZDE ALACAĞIMIZ  KAHVALTIMIZIN ARDINDAN UZUNGÖL'DE SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. BU SERBEST ZAMANDA GÖLÜN ETRAFINDA YÜRÜYÜŞ YAPABİLİR VE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZLE  “LUSTRA” VE  “KALİSTER YAYLA TURU”  YAPIYORUZ..

(EXTRA 30.00 TL. Bu tura katılmak istemeyen konuklarımız Uzungöl’de vakit geçirebilirler)

YAYLA TURUMUZU,  KARADENİZ’DE YETİŞEN 30  AĞAÇ ÇEŞİDİNİN BULUNDUĞU  ORMAN MANZARASI İÇİNDEN,  GRUBUMUZA ÖZEL MİNİBÜSLERLE  YAPIYORUZ.

LUSTRA YAYLASI VE KARESTER YAYLASINDA UZUNGÖL’Ü EN YÜKSEKTEN FOTOĞRAFLAYACAK,  KARADENİZ’İN GÖRKEMLİ DOĞASINA BİR KEZ DAHA HAYRAN KALACAKSINIZ.  ÖZELLİKLE BAHAR AYLARINDA DAHA ÇOK KARŞILAŞILAN “BULUT DENİZİ” MANZARASINDA, KENDİNİZİ BULUTLARIN ÜZERİNDE BULACAKSINIZ. YAYLA GEZİMİZ DÖNÜŞÜNDE, UZUNGÖL’DE BEKLEYEN MİSAFİRLERİMİZ İLE BULUŞUYORUZ.  ÖĞLE YEMEĞİMİZİ SEZGİN RESTAURANT’TA SERBEST OLARAK ALIYORUZ. (Extra)YEMEK SONRASINDA UZUNGÖLDEN AYRILARAK RİZE’YE  HAREKET EDİYORUZ. OF’TA BULUNAN ÇAY FABRİKASI’NI, SÜRMENE’DE “SURBISA BIÇAK MAĞAZASINI” VE “RİZE BEZİ İMALAT VE SATIŞ ATÖLYESİ”Nİ GEZİP ALIŞVERİŞ YAPTIKTAN SONRA AYDER PAZAR – ARDEŞEN  YOLUYLA AYDER YAYLASINA HAREKET EDİYORUZ. ARDEŞEN’DEN SAĞA DÖNÜP  “FIRTINA DERESİ” KENARINDAN İLERLEYEREK ÖNCE ÇAMLIHEMŞİN’E GELİYORUZ. ÇAMLIHEMŞİN’DEN SONRA SOLA DÖNEREK “HALA DERESİ” BOYUNCA İLERLİYOR VE   AYDER YAYLASININ EN UÇ NOKTASI OLAN “KALEGON”A  KADAR ARACIMIZ İLE GİDİYORUZ. BURADA ARACIMIZDAN İNİYOR VE FOTOĞRAF MOLASI VERİYORUZ. DAHA SONRA “GELİN TÜLÜ ŞELALESİ”NE GELEREK FOTOĞRAFLADIKTAN SONRA ARACIMIZA YERLEŞİP ÇAYELİ’NDE OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİMİZ VE KONAKLAMAMIZ OTELİMİZDE.

3. GÜN:  29.07.2018         PAZAR  OTELİMİZDEKİ SABAH KAHVALTISI SONRASI SAAT 08.30’DA OTELİMİZDEN AYRILIYOR VE ÇAMLIHEMŞİN’E HAREKET EDİYORUZ. “HALA KÖPRÜSÜ”NDE FOTOĞRAF MOLASI VERİYORUZ. İSTEYEN KONUKLARIMIZLA ÇAMLIHEMŞİN’DEN  BİNECEĞİMİZ MİNİBÜSLERLE,  “ZİLKALE, “ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ - VE PALOVİT ŞELALESİ” GEZİLERİMİZE BAŞLIYORUZ. (Extra Kişi Başı : 25 TL.) FIRTINA VADİSİ İÇİNDEKİ ÖNEMLİ VADİLERDEN ÇAT VADİSİNE GİRİYORUZ. ESKİ İSMİ “ÇİNÇİVA” GÜNÜMÜZDE “ŞENYUVA” OLARAK BİLİNEN KÖYE GELDİĞİMİZDE BÖLGENİN EN ESKİ VE KEMER AÇIKLIĞI EN GENİŞ OLAN TAŞ KÖPRÜSÜNDE FOTOĞRAF MOLASI VERİYORUZ. FOTOĞRAF MOLAMIZIN ARDINDAN, TARİHİ TİCARET YOLUNU KORUMAK İÇİN VADİYE EN HÂKİM NOKTALARDAN BİRİNE KURULMUŞ OLAN ZİLKALE’Yİ ZİYARET EDİYORUZ. SONRASINDA MUHTEŞEM İHTİŞAMIYLA PALOVİT ŞELALESİNİ GÖRÜYORUZ. ANILARINIZDAN SİLİNMEYECEK BU TURUMUZU, ŞELALE ALTINDA RESİM MOLASI VERDİKTEN SONRA TAMAMLIYOR VE ÇAMLIHEMŞİN’E  DÖNÜYORUZ.   DAHA SONRA OTOBÜSÜMÜZE BİNEREK   TRABZON’A HAREKET EDİYORUZ. İLK DURAĞIMIZ TRABZON “ATATÜRK KÖŞKÜ” OLUYOR. BU GÖRKEMLİ KÖŞKÜ GEZİP FOTOĞRAFLARIMIZI ÇEKİNDİKTEN SONRA, KÖŞKÜN KARŞISINDA BULUNAN GÜMÜŞÇÜDE,  KAZAZİYE YAPIMI HAKKINDA BİLGİ ALIP ALIŞVERİŞİMİZİ YAPIYORUZ. SONRASINDA  AKÇAABAT’A GEÇİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİMİZİ AKÇAABATIN MEŞHUR KÖFTESİYLE ALIYORUZ.(Ekstra 30 TL.) SAAT 17.00’DE GİRESUN – ORDU YOLUYLA SAMSUN’A HAREKET  EDİYORUZ. VERECEĞİMİZ MOLALARLA SAAT 23.30 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ VE GEZİMİZİN SONU.

NOT: Extra turların yapılabilmesi için katılımcı sayısının en az 15 kişi olması ve hava durumunun uygun olması gerekmektedir. Extra tur ve yemeklere katılım zorunlu değildir. Gezilecek yerler değişmemek kaydıyla, Gezi sıralaması ve konaklama yeri değişebilir.

ÜCRET: 325.00  TL. ( GARANTİ - MAXİMUM VE AXESS KARTLARINA VADE FARKSIZ  2 TAKSİT  YAPILIR.)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

ÖZEL OTOBÜSLE YOLCULUK + 1 GECE  OTELDE KONAKLAMA VE OTELDEKİ  1 AKŞAM YEMEĞİ  İLE

1 KAHVALTI +  VARILAN GÜN OTOBÜSTE  SOĞUK SANDÖVİÇLE  ALINACAK SABAH KAHVALTISI + OTOBÜSTEKİ SICAK VE SOĞUK  İKRAMLAR + TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI  + ONDOKUZMAYIS TUR KALİTE VE GÜVENCESİ + REHBERLİK  DAHİL. (MÜZE VB. GİRİŞ ÜCRETLERİ HARİÇ)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN ÖĞLE VE AKŞAM  YEMEKLERİ + BELİRTİLEN

YEMEKLERDEKİ SU VB. İÇECEKLER + MÜZE VB. GİRİŞ ÜCRETLERİ + EXTRA  OLARAK BELİRTİLEN GEZİLER + OTELDEKİ  MİNİBAR – TELEFON VB. HARCAMALAR.

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

TEL: 0-362- 234 90 64  -  230 80 51   FAX: 231 39 07

ADRES: LİSE CAD. NO: 22 (19 MAYIS LİSESİ KARŞISI) SAMSUN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doğu Karadeniz Gezisi 1 Gece Konaklamalı
Doğu Karadeniz Gezisi 1 Gece Konaklamalı
Doğu Karadeniz Gezisi 1 Gece Konaklamalı
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.