Güneydoğu Gezisi /2 Gece Konaklamalı
Kontenjan Var 03.05.2018 / 07.05.2018 545 TL

GÜNEYDOĞU GEZİSİ /2 GECE KONAKLAMALI 05-09 NİSAN/ 03- 07 MAYIS 2018

GÜNEYDOĞU ANADOLU GEZİSİ

05-09 NİSAN 2018/ 03-07 MAYIS 2018

(2 GECE KONAKLAMALI)

KAHRAMANMARAŞ- GAZİANTEP – HALFETİ-ŞANLIURFA - HARRAN-MARDİN – MİDYAT – HASANKEYF – BATMAN  DİYARBAKIR -

GEZİ PROGRAMI:

1.GÜN: ......  PERŞEMBE SAAT 21.00’DE SAMSUN’DAN HAREKET. YOL GÜZERGAHIMIZ; AMASYA  - TOKAT – SİVAS - ŞARKIŞLA  - PINARBAŞI - KAHRAMANMARAŞ - GAZİANTEP

 

2.GÜN: ........... CUMA SABAHI KAHRAMANMARAŞ’A VARIŞ.  KAHVALTIMIZI ÖĞRETMENEVİ’NDE   YAPIYORUZ.  KAHVALTI SONRASI GAZİANTEP’E HAREKET EDİYORUZ. “GAZİANTEP KALESİ”Nİ – “EMİNE GÖĞÜŞ MUTFAK MÜZESİ”Nİ – “BAKIRCILAR ÇARŞISI” VE  “PASAJLARI” GEZİYOR, “ANTEP FISTIĞI ALIŞVERİŞİ YAPIYORUZ. ALIŞVERİŞ MOLASINDAN SONRA ZAMANIMIZA GÖRE ÖĞLE YEMEĞİMİZİ ALIYORUZ. DAHA SONRA, BİRECİK BARAJI SULARI ALTINDA KALMIŞ OLAN HALFETİ’YE GİDİYORUZ.  İSKELEDEN  BİNECEĞİMİZ TEKNEMİZLE (Extra 10 TL.) FIRAT NEHRİ ÜZERİNDE YAPACAĞIMIZ  ZEVKLİ YOLCULUK SIRASINDA İNCİL YAZARLARINDAN YUHANNA’NIN İNCİLİNİ YAZDIĞI RUM KALE’YE VARIYORUZ. BURADA TEKNEMİZDEN KİLİSE VE MANASTIRLARI GÖRDÜKTEN SONRA BİRECİK BARAJI’NIN SULARI ALTINDA KALAN KÖYLERİMİZİN YAKINLARINA KADAR ULAŞIP GERİ DÖNÜYORUZ. GEZİ SONRASINDA ŞANLIURFA’YA HAREKET EDİYORUZ. “BALIKLI GÖL” – “AYN’I ZELİHA GÖLÜ” – “HZ. İBRAHİM’İN DOĞDUĞU MAĞARA” VE CAMİİ’Nİ GEZDİKTEN SONRA ALIŞVERİŞ İÇİN SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. SÜRE SONUNDA OTELE GELİYOR VE ODALARIMIZA YERLEŞİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİMİZİ OTELİMİZDE ALDIKTAN SONRA  SAAT 20.00’DE SIRA GECESİNE KATILMAK ÜZERE, OTOBÜSÜMÜZLESIRA GECESİNE  GİDİYORUZ.

 

3.GÜN: ........ CUMARTESİ KAHVALTIDAN SONRA SAAT 08.30’DA OTELİMİZDEN AYRILIYOR VE “EYÜP PEYGAMBER MAKAMINI”  GEZDİKTEN SONRA VİRANŞEHİR YOLUYLA MARDİN’E HAREKET EDİYORUZ.

(188 KM.) ÖĞLE YEMEĞİ SONRASI, SÜRYANİ KADİM CEMAATİNİN 1000 YILDAN FAZLA “PATRİKLİK MAKAMI” OLAN VE İÇİNDE 4000 YILLIK GÜNEŞ TAPINAĞINI BARINDIRAN  DEYR’ÜL ZAFERAN KİLİSESİNİ - KASIMİYE MEDRESESİNİ –  MARDİN EVLERİNİN OLDUĞU  “ABBARA” DENİLEN VE “ALTI KAMUNUN, ÜSTÜ ÖZEL KİŞİLERİN EVİ OLAN DAR, KEMERLİ GEÇİTLİ SOKAKLARI GEZİYORUZ. ESKİ BİR SÜRYANİ KONAĞINDAN ÇEVRİLEN BÜYÜK PTT BİNASININ GÖRÜLMESİNİN  ARDINDAN OTELE GİDİYORUZ. KONAKLAMA VE AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.

 

4.GÜN: ...... PAZAR SABAHI OTELİMİZDEKİ KAHVALTIDAN SONRA OTELİMİZDEN AYRILIYOR VE MİDYAT’A HAREKET EDİYORUZ. MİDYAT KONUKEVİ’Nİ GEZDİKTEN SONRA, ÖZELLİKLE BAYAN MİSAFİRLERİMİZİN ÇOK ÇOK BEĞENECEĞİ “GÜMÜŞÇÜLER ÇARŞISI”NDA ALIŞVERİŞ İÇİN SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. SÜRE SONUNDA HASANKEYF’E HAREKET EDİYORUZ. ILISU BARAJININ SULARI ALTINDA KALACAK OLAN “HASANKEYF” GEZİMİZİ TAMAMLAYIP BATMAN - DİYARBAKIR YOLUYLA MALATYA’YA GELİYORUZ. ÖĞLE YEMEĞİMİZİ BATMAN’DA  “ÇOMÇE LOKANTASI”NDA  ALIYORUZ. BU LOKANTANIN YEMEKLERİNİ BEĞENECEKSİNİZ. MALATYA  ŞİRECİLER ÇARŞISINDA ALIŞVERİŞ MOLASI SONRASI ELAZIĞ – SİVAS - TOKAT  YOLUYLA  SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ.

 

5.GÜN: 30 EKİM PAZARTESİ SABAHI  SAMSUN’A VARIŞ. 19 MAYIS LİSESİ  ÖNÜNDE BİR DAHAKİ GEZİLERİMİZDE BULUŞMAK ÜZERE AYRILIYORUZ.

ÜCRET:545 TL

(İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KONAKLAMAK KAYDIYLA KİŞİBAŞI ÜCRETTİR.

NOT: 1- GEZİLECEK YERLER DEĞİŞMEMEK KAYDIYLA GEZİ SIRALAMASI VE KONAKLAMA YERLERİ DEĞİŞEBİLİR.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1- ÖZEL OTOBÜSLE YOLCULUK VE BELİRTİLEN TÜM GEZİLER.

2- OTELLERDE 2 GECE KONAKLAMA VE OTELLERDEKİ 2  KAHVALTI  İLE  2  AKŞAM YEMEĞİ.

3- VARILAN GÜN KAHRAMANMARAŞ 'DA ALINACAK KAHVALTI

4-OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR VE
5- 19 MAYIS TUR  REFAKATİ

6- TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR:

1-BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN YEMEKLER VE BELİRTİLEN  YEMEKLERDEKİ  SU, MEŞRUBAT VB.  İÇECEKLER.

2-MÜZE, ÖREN YERİ VB. GİRİŞ ÜCRETLERİ
3-SIRA GECESİ

4- OTELDEKİ MİNİ BAR VB. ŞAHSİ HARCAMALAR

5-HALFETİ TEKNE GEZİSİ

6- ÜCRETE DAHİL OLARAK BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN  TÜM HARCAMALAR.

GEREKLİ HALLERDE ARANABİLECEK TEL: MUSTAFA ŞENTÜRK: 0- 542- 416 52 34

Güneydoğu Gezisi /2 Gece Konaklamalı
Güneydoğu Gezisi /2 Gece Konaklamalı
Güneydoğu Gezisi /2 Gece Konaklamalı
Güneydoğu Gezisi /2 Gece Konaklamalı
Güneydoğu Gezisi /2 Gece Konaklamalı
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.