ETS TUR MALDİVLER /KURBAN BAYRAMI/5 GECE
Kontenjan Var 20.08.2018 / 26.08.2018 1749 $

ETS TUR MALDİVLER /KURBAN BAYRAMI /5 GECE

ETS TUR MALDİVLER /5 GECE 
20 AĞUSTOS 2018 1749$'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Türk Havayolları ile İstanbul-Maldivler//İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti
  • Seçtiğiniz otelde 5 gece konaklama
  • Seçilen otele göre yemek planı
  • Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
  • Havaalanı vergisi
  • Seyahat Güvence Paketi


1.Gün
İstanbul, Maldivlerİstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 730 sefer sayılı uçuşu ile 01.50 de Maldivler’e hareket. Uçakta gece yolculuğu.
Yerel saat ile 12:00 de Maldivler Havalimanının bulunduğu Hulhule Adasına varış. Özel karşılamanın ardından; otelinizin havaalanına uzaklığına göre deniz uçağı, sürat motoru ya da iç hatlar uçağı ile transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkânı. Geceleme otelimizde.
2.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler otelinizde düzenlenen Night Fishing (Gece Balık Avı) gezisine katılabilirler. 17:00 de başlayıp yaklaşık 20:00 ye kadar süren bu turda kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilir; Hint Okyanusuna özgü büyük ve renkli balıklardan tutabilirsiniz. Geceleme otelimizde
3.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Geceleme otelimizde.
4.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler Snorkeling Safari ekstra turuna katılabilirler. Maldiv Adalarının en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir. Neredeyse sonsuz sayılabilecek dalış seçeneği sunmaktadır. Bu adalara gelen ziyaretçilerin %60’ının en az bir kez bu keyfi yaşadıklarını düşünecek olursak burayı bir dalış cenneti olarak adlandırmamak mümkün değil. Mükemmel iklimi ve sualtının eşsiz güzelliği Maldivler’i bir dalış merkezi haline getirmiştir. Tüm adaların kendilerine ait resifleri bulunmaktadır. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine “scuba diving” veya “snorkeling safari” turlarıyla varacaksınız. Geceleme otelimizde.
5.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler ekstra Island Hopping ekstra turuna katılabilirler. Bu turda kaldığınız otelin yakınlarında bulunan adalar ziyaret ediliyor. Genellikle tam gün süren bu tura sabah kahvaltısının ardından başlanıyor. Çevre adaları dolaşıp, balıkçı köyünün bulunduğu adalardan birinin ziyareti ve öğlen başka bir adada barbekü öğle yemeği için mola veriliyor. Yemeğiniz hazırlanırken şnorkel imkânı bulabilirsiniz. Ardından diğer adaları da dolaşarak saat 16:00 civarında otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
6.Gün
Maldivler, İstanbulSabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Akşam üzeri havaalanına transfer. Türk Havayollarının TK731 sefer sayılı uçağı ile 22:40 da İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.
ETS TUR MALDİVLER /KURBAN BAYRAMI/5 GECE
ETS TUR MALDİVLER /KURBAN BAYRAMI/5 GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.