ETS TUR EMİRATES HY İLE MALDİVLER /5 GECE
Kontenjan Var 19.05.2018 / 26.05.2018 1549 $

ETS TUR EMİRATES HY İLE MALDİVLER /5 GECE

ETS TUR MALDİVLER /5 GECE 
TUR TARİHLERİ ARALIĞI : 19 MAYIS 2018 -26 MAYIS 2018 1549$'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Emirates Havayolları ile İstanbul-Dubai-Maldivler ve Maldivler- Dubai-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Seçtiğiniz otelde 5 gece konaklama
  • Seçilen otele göre yemek planı
  • Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Dubaiİstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Emirates Havayollarının EK 122 sefer sayılı uçuşu ile 19.25 de Dubai’ye hareket.
2.Gün
Dubai, MaldivlerYerel saat ile 01:00’de Dubai’ye varışın ardından 04:20 de yine Emirates Havayollarının EK 658 sefer sayılı bağlantı uçağı ile Maldivler’e hareket. Yerel saat ile 09.30 da Maldivler Havalimanının bulunduğu Hulhule Adasına varış. Özel karşılamanın ardından; otelinizin havaalanına uzaklığına göre deniz uçağı, sürat motoru ya da iç hatlar uçağı ile transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkânı. Geceleme otelimizde.
3.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler otelinizde düzenlenen Night Fishing (Gece Balık Avı) gezisine katılabilirler. 17:00 de başlayıp yaklaşık 20:00 ye kadar süren bu turda kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilir; Hint Okyanusuna özgü büyük ve renkli balıklardan tutabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
4.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Geceleme otelimizde.
5.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler Snorkeling Safari ekstra turuna katılabilirler. Maldiv Adalarının en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir. Neredeyse sonsuz sayılabilecek dalış seçeneği sunmaktadır. Bu adalara gelen ziyaretçilerin %60’ının en az bir kez bu keyfi yaşadıklarını düşünecek olursak burayı bir dalış cenneti olarak adlandırmamak mümkün değil. Mükemmel iklimi ve sualtının eşsiz güzelliği Maldivler’i bir dalış merkezi haline getirmiştir. Tüm adaların kendilerine ait resifleri bulunmaktadır. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine “scuba diving” veya “snorkeling safari” turlarıyla varacaksınız. Geceleme otelimizde.
6.Gün
Maldivler, Dubai, İstanbulSabah kahvaltısının ardından havaalanına transfer. Emirates Havayollarının EK 657 sefer sayılı uçağı ile 09.10 da Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 12.10 da Dubai’ye varış. Emirates Havayollarının EK121 seferi ile saat 14.15 de kalkış ve 17.55 de İstanbul a varış. Turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında BilgilendirmeTur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
ETS TUR EMİRATES HY İLE MALDİVLER /5 GECE
ETS TUR EMİRATES HY İLE MALDİVLER /5 GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.