ETS TUR HİNDİSTAN /ETİHAD /5 GECE
Kontenjan Var 13.06.2018 / 23.04.2018 1299 $

ETS TUR HİNDİSTAN /ETİHAD /5 GECE /1299$ DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

ETS TUR HİNDİSTAN TURU /5 GECE /13 HAZİRAN 2018/ 17 AĞUSTOS 2018   /1299$ 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Delhi gidiş, Delhi - İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • 4, 5 yıldızlı otelde ,Jaipur’da 2 gece,Agra’da 1 gece, Delhi’de 2 gece, toplam 5 gece yarım pansiyon konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı ve akşam yemeği.
  • Panoramik Delhi, Jaipur, Agra (Tac Mahal, Agra Fort), Fatehpur Sıkri şehir turları
  • Alan - otel - alan transferleri, şehirlerarası transferler
  • Etstur Türkçe rehberlik hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)


1.Gün
İstanbul, DelhiGezimizin ilk günü, kalkıştan 2 saat 30 dakika önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Etstur Kontuarı önünde buluşarak başlıyor. Havalimanında bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 5 saat sürecek gece uçuşu başlıyor.
2.Gün
Delhi,JaipurSabah erken saatlerde Delhi’deki Uluslarararası Indra Ghandi Havalimanı’na iniyoruz. Gün, Jaipur’a 6 saatlik otobüs yolculuğuyla devam ediyor. Şehre varışta akşam yemeğimizi de alacağımız otelimize yerleşiyoruz.
3.Gün
JaipurKahvaltı sonrası özel otobüsümüz ile Jaipur’un 11 km dışında yer alan Amber Kalesi Gezisi başlıyor. Gün boyunca sürecek gezide fil sırtında, üzerinde meşhur kalenin bulunduğu tepeye çıkarak Sheesh Mahal, Zafer Salonu, Jai Mahal ve Kali Tapınağı göreceklerimiz arasında. Gezinin devamında ciplerle Jaipur’da yapacağımız renkli gezide bir bölümü yaşama alanı ve diğer bölümü Rajasthani ve Moğollara ait silah ve kostümlerin bulunduğu müze Maharaja’nın şehir sarayı ve astrolojik gözlemevi Jantar Mantar diğer keşif noktalarımız. Günü otelimizde noktalıyoruz.
4.Gün
Jaipur, AgraKahvaltıyla başladığımız güne Agra'ya olan yolculuğumuz ile devam ediyoruz. Ardından çöl şehir Fatehpur Sikri’de Hawa Mahal, Panch Mahal, Birdal Sarayı, Mariam Sarayı, Jodha Bhai Sarayı ve imparatorların özel yaşam alanları göreceklerimiz arasında. Günü Agra'da otelimizde akşam yemeğimizi alarak bitiriyoruz.Geceleme otelde.
5.Gün
Agra, DelhiKahvaltıdan sonrası güne Tac Mahal'i ziyaret ederek devam ediyoruz. Ardından şehir gezisi bizi bekliyor. Agra Fort Kalesi, İnci Camii, Jihangir Sarayı, Khas Mahal, Sheesh Mahall, Diwan-ı Am, Diwan-ı Khas, Musamman Burj keşif noktalarımız. Gezi bitiminde Tac Mahal'in güzelliğini tamamlayan mermerlerin nasıl işlendiğini görmek üzere mermer atölyelerine uğruyoruz. Ardından da 4 buçuk saatlik bir yolculuğun ardından Delhi'ye varıyoruz.
6.Gün
DelhiKahvaltıdan sonra Delhi Şehir Gezisi bizi bekliyor. Eski Delhi, Red Fort (Kırmızı Kale), Cuma Camii, Mahatma Gandhi’nin yakıldığı yer, Zafer Kulesi Qutub Minar, India Gate, Başkanlık Sarayı, Parlamento ve Hükümet Binaları bu gezide farklı kültürleri ve mimarileriyle hayran kalacağımız yapılar. Şehir gezisinin ardından otele geri dönüyor ve dinleniyoruz.
7.Gün
Delhi, İstanbulGece yarısı havalimanına hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 6 saat sürecek yolculuğun ardından İstanbul’a varıyoruz ve turumuz sona eriyor.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında BilgilendirmeTur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
ETS TUR HİNDİSTAN /ETİHAD /5 GECE
ETS TUR HİNDİSTAN /ETİHAD /5 GECE
ETS TUR HİNDİSTAN /ETİHAD /5 GECE
ETS TUR HİNDİSTAN /ETİHAD /5 GECE
ETS TUR HİNDİSTAN /ETİHAD /5 GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.