ETS TUR ENDÜLÜS-FAS -8GECE-VİZELİ
Kontenjan Var 19.08.2018 / 27.08.2018 999 €

ETS TUR ENDÜLÜS-FAS -8 GECE-VİZELİ -999 EURODAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

ENDÜLÜS -FAS     999 EURO'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA  19 AĞUSTOS 2018/ 22 EYLÜL 2018 8 GECE
 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Malaga gidiş, Kazablanka İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 4 Yıldızlı otellerde Marakeş' te 2, Fez' de 2, Tanca' da 1, Malaga' da 3, olmak üzere toplam 8 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
 • Panoramik Kazablanka, Marakeş, Fez, Tanca, Malaga, Cordoba şehir gezileri
 • Alan - otel - alan transferleri;şehirler arası transferler
 • Etstur Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (mesleki sorumluluk sigortasıdır)

 • 1.Gün
  İstanbul, MalagaGezimizin ilk günü, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşarak başlıyor. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile varış noktamız Malaga. İspanya' ya varışımızın ardından ismini Vandallar' dan aldığı rivayet edilen Endülüs topraklarında panoramik şehir gezimizi gerçekleştiriyoruz. Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi yer alıyor. Ünlü ressam Pablo Picasso 'nun doğum yeri panoramik şehir gezimizde göreceğimiz yerlerden en önemli olanlarıdır. Ardından otelimize özel otobüslerimiz ile transfer oluyoruz.
  2.Gün
  MalagaSabah kahvaltısının ardından Granada' ya transfer oluyoruz. Panoramik Granada turumuzda Arap Çarşısı ve Albaizin semti görülecek yerler arasında. Panoramik şehir turumuz sonrası ise misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Elhamra Sarayı Gezisi' ne katılabilirler. Misafirlerimiz akşam zamanlarını ekstra olarak düzenlenecek olan Sacromonte Gezisi' ne katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
  Ekstra gezi: Elhamra Sarayı Gezisi (**Nasrid Sarayı Girişi Hariçtir**)45 Euro (**Çocuk İndirimi Yoktur)
  Gezimizde şehre hakim bir tepede savunma kalesi ve saray olarak yapılmış Elhamra'yı ziyaret ediyoruz.Saray gezimizde, şehrin uzun süren Arap geçmişinden kalan, duvarlarında kullanılan kırmızı renk ve damlarındaki kırmızı kiremitlerden dolayı kırmızı anlamına gelen Elhamra yı keşfediyoruz. Bu gezimizde Cennet-ül Arif(Generalife) Bahçelerini, 5. Carlos Sarayını ve Alcazaba surlarını keşfedeceğiz.Keyif dolu bir program bizleri bekliyor. (**Nasrid Sarayı Girişi Hariçtir**)
  Ekstra gezi: Sacramonte GezisiYetişkin: 35 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:20 Euro
  Granada'ya gidilince Sacramonte gidilmesi şart olan bölgelerden biri olarak bilinir. Alhambra'nın tam karşısında yer alan Sacramonte'de Granada'da yaşayan çingenelerin, beyaza boyanmış mağara evlerinde flamenko izleyerek keyifli bir gece geçiriyoruz.
  3.Gün
  MalagaSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz günlerini ekstra olarak düzenlenecek olan Sevilla ve Ronda Gezisi' ne katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası özel otobüslerimiz ile otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
  Ekstra gezi: Sevilla ve Ronda Gezisi - Malaga75 Euro
  Tur esnasında Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır, ek olarak Guadalguivir Nehir Turu sırasında da iki yanını geniş persfektif ile görme imkanı bulacağımız tekne turumuzda, bir yanda Torre del Ora, Maestranza boğa arenası,1929 yılı yapımı İbero-Amerikan sergi pavilyonları, diğer bir yolda Remedios mahallesi ve Cartija adası ile Sevilla'nın modern görüntüsü yer alamktadır. Denize en yakın olan Quincentenary, en uzak olan Alamillo köprüleri dahil olmak üzere dokuz adet köprü gececeğiz. Daha sonra Sierra Nevada Dağları üzerinde, kireçtaşı bir kanyonun iki tarafında, büyük bir kayalığın üstüne kurulmuş tarihi, Roma İmparatorluğu’na kadar uzanan Ronda'yı ziyaret ediyoruz, İspanya’nın en eski ve en tarihi dağ kasabalarından biri. Ernest Hemingway ve Orson Welles uzun yıllar Ronda’da yaşamışlar ve en güzel eserlerini burada yazmışlar. Ronda’da yapacağımız gezide; boğa güreşi alanı Plaza de Toros, Eski Köprü (Puente Viaje), Santa Maria la Mayor Kilisesi, Belediye Binası (Ayuntamiento), Minarete San Sebastian, Casa del Rey Moro, Mondragon’un sarayı, engizisyonun bölgesel merkezi Convento de Santo Domingo, seyir terası Alameda Parkı keşif duraklarımız.
  4.Gün
  Malaga,Tarifa, Cebelitarık Boğazı, TancaOtelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından feribot ile Endülüs toprakların' dan Tarifa' dan ayrılıyoruz.Yaklaşık 2 saat sürecek Cebeli tarık bogazını geçerek Afrika kıtasına, Tanca' ya ulaşıyoruz.Tanca' ya varışımızda panoramik şehir turumuzda; mitolojik hikayelerde anlatılan Herkül Mağarası, Atlas okyanusundan Akdenize giriş yapan gemileri karşılayan Cap Spartel feneri göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
  5.Gün
  Tanca, FezSabah kahvaltısının ardından yaklaşık 530 km mesafede olan Fez’ i keşfetmek için hareket ediyoruz. Yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Mavi Şehir Gezisi’ ne katılabilirler. Ardından Fez' e transferimiz devam ediyor. Ardından geceleme otelimizde
  Ekstra gezi: Mavi Şehir Gezisi25 Euro
  Bu gezimizde, neredeyse tüm sokakların, evlerin maviye boyandığı bu küçük, şirin mi şirin şehirde, en güzel kareyi yakalamak için zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağız. Alışveriş içinse en uygun duraklardan birisi olacak. Belki de şehri maviye Orhan Veli boyamıştır, kim bilir..
  6.Gün
  FezSabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak Endülüs’ün kutsal bilim başkenti Fez’ i keşfetmek için hareket ediyoruz. Borj tepesinde başlayacak gezimiz; tarihi medreseler, Karaouine Camisi, Neccarine Çeşmesi, Mellah Musevi Mahallesi ile devam ediyor olacak. Öğleden sonra alışveriş imkanı bulup, aynı zamanda geleneksel el sanatlarını keşfedebileceğiniz Fez Çarşı’sı son durağımız oluyor. Ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Meknes Gezini’ ne katılabilirler. Sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
  Ekstra gezi: Meknes Gezisi (Öğle yemekli)45 Euro
  Moulay İsmal'in başkent olarak inşa ettirdiği Meknes şehri tüm görkemiyle bizi karşılayacak. Kraliyet şehirlerinden bir tanesi olan ve saraylar şehri olarak bilinen Meknes'i adım adım birlikte keşfediyoruz.
  7.Gün
  Fez, Rabat, Kazablanka, MarakeşSabah kahvaltısının ardından Marakeş' e doğru yola çıkıyoruz.Bu yolculugumuz esnasında il duragımız Rabat. Rabat' ta yapacagımız panoramik şehir gezimizde; Hassan Kulesi, Muhammed V Anıt mezarı, Kraliyet sarayı göreceğimiz yerler arasında. Bouregreg Nehri ağzında kurulu Udaya Kalesi’nde verilecek serbest zamanda dileyen misafirlerimiz geleneksel nane çayını tadabilir.Rabat' ta verdiğimiz molanın ardından varış noktamız Marakeş. Şehre varışımızla birlikte yapacağımız panoramik turumuzda; dar sokakları ile sizi yüzyıllar öncesine götürecek Medina, uzun yıllar şehir yönetmiş Ba Ahmed’in sarayı Bahia Sarayı, 800 yıllık Moresk mimarinin en güzel örneklerinden Koutoubia Minaresi, Marakeş’in Kapalı Çarşısı “Souk” ve Afrika kıtasının en hareketli ve “Mucizeler Avlusu” olarak adlandırabileceğimiz şehir meydanı Jma El Fna göreceğimiz yerler arasında. Gezimizin sonunda otelimize transfer oluyoruz ve dinlenmek için serbest zaman.
  8.Gün
  MarakeşSabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Essaouira Gezisi’ne katılabilir. Ardından ise misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenen Chez Ali Gecesi Gezisi’ne katılabilir.Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
  Ekstra gezi: Essaouira (Suveyre) Gezisi55 Euro
  Cichaoua üzerinden Atlas Okyanusu kıyısında yer alan eski Portekiz Şehri Essaouira'ya gidiyoruz. UNESCO tarafından “Dünya Mirası” olarak ilan edilen ve Fas’ın en çok yabancı turist çeken yerlerinden biri olan şehir, uçsuz bucaksız Atlas Okyanusu kıyısında bir balıkçı limanı, sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil şehri. Şehrin kalesi ve balıkçı limanını gezdikten sonra Eski Roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen Medina’yı keşfediyoruz. Medina’nın gezmeye doyamayacağınız daracık labirent sokakları, bembeyaz evleri, maviye boyanmış kapı ve pencereleri birçok Avrupalı ressam, şair ve yazara ilham kaynağı olmuş. Orson Wells, Jimy Hendrix gibi bohem hayatı seçen sanatçılar şehrin tarihi medinasında (sur içi) yaşamışlar. 18. Yüzyıl'da Fransız bir mimar tarafından yapılmış olan tarihi surlardan Atlas Okyanusu’nun köpüklü dalgalarını seyretmek insanı büyülüyor (Jeremy Irons ve Patricia Kaas’ın “Ladies and Gentlemen” filmindeki gibi). Şehrin kilimler, yöreye has ağaç işi eşyalar, deri işlemeler, rengarenk tablolar ile süslü tarihi ve canlı çarşısındaki dükkanlarda alışveriş oldukça keyifli.
  Ekstra gezi: Chez Ali Gecesi Gezisi55 Euro
  Folklor ve berberi atlarıyla yapılan gösterileriyle dünyaca ün kazanmış "Chez Ali Gecesi" turumuzda, akşam yemeğimizi gösterileri izleyerek alıyoruz. Bin Bir Gece Masalları’nı andıran dekorasyonu ile Ali’nin Sarayı, şehre her gelen yabancının uğrak yeri oluyor. Duvarlarla çevrili bu arenada, müzisyenler, şarkıcılar, akrobat ve süvariler tipik Fas çadırları altında, masalsı bir yemek eşliğinde, ziyaretçilere nefis bir şov sunuyorlar.
  9.Gün
  Marakeş, Kazablanka, İstanbulGezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyor. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul' a transferimiz gerçekleşiyor. İstanbul’a varışımızın ardından turumuz sona eriyor.
  Harita
  Ekstra Geziler Hakkında BilgilendirmeTur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
  1.Gün
  İstanbul, MalagaGezimizin ilk günü, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşarak başlıyor. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile varış noktamız Malaga. İspanya' ya varışımızın ardından ismini Vandallar' dan aldığı rivayet edilen Endülüs topraklarında panoramik şehir gezimizi gerçekleştiriyoruz. Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi yer alıyor. Ünlü ressam Pablo Picasso 'nun doğum yeri panoramik şehir gezimizde göreceğimiz yerlerden en önemli olanlarıdır. Ardından otelimize özel otobüslerimiz ile transfer oluyoruz.
  2.Gün
  MalagaSabah kahvaltısının ardından Granada' ya transfer oluyoruz. Panoramik Granada turumuzda Arap Çarşısı ve Albaizin semti görülecek yerler arasında. Panoramik şehir turumuz sonrası ise misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Elhamra Sarayı Gezisi' ne katılabilirler. Misafirlerimiz akşam zamanlarını ekstra olarak düzenlenecek olan Sacromonte Gezisi' ne katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
  Ekstra gezi: Elhamra Sarayı Gezisi (**Nasrid Sarayı Girişi Hariçtir**)45 Euro (**Çocuk İndirimi Yoktur)
  Gezimizde şehre hakim bir tepede savunma kalesi ve saray olarak yapılmış Elhamra'yı ziyaret ediyoruz.Saray gezimizde, şehrin uzun süren Arap geçmişinden kalan, duvarlarında kullanılan kırmızı renk ve damlarındaki kırmızı kiremitlerden dolayı kırmızı anlamına gelen Elhamra yı keşfediyoruz. Bu gezimizde Cennet-ül Arif(Generalife) Bahçelerini, 5. Carlos Sarayını ve Alcazaba surlarını keşfedeceğiz.Keyif dolu bir program bizleri bekliyor. (**Nasrid Sarayı Girişi Hariçtir**)
  Ekstra gezi: Sacramonte GezisiYetişkin: 35 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:20 Euro
  Granada'ya gidilince Sacramonte gidilmesi şart olan bölgelerden biri olarak bilinir. Alhambra'nın tam karşısında yer alan Sacramonte'de Granada'da yaşayan çingenelerin, beyaza boyanmış mağara evlerinde flamenko izleyerek keyifli bir gece geçiriyoruz.
  3.Gün
  MalagaSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz günlerini ekstra olarak düzenlenecek olan Sevilla ve Ronda Gezisi' ne katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası özel otobüslerimiz ile otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
  Ekstra gezi: Sevilla ve Ronda Gezisi - Malaga75 Euro
  Tur esnasında Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır, ek olarak Guadalguivir Nehir Turu sırasında da iki yanını geniş persfektif ile görme imkanı bulacağımız tekne turumuzda, bir yanda Torre del Ora, Maestranza boğa arenası,1929 yılı yapımı İbero-Amerikan sergi pavilyonları, diğer bir yolda Remedios mahallesi ve Cartija adası ile Sevilla'nın modern görüntüsü yer alamktadır. Denize en yakın olan Quincentenary, en uzak olan Alamillo köprüleri dahil olmak üzere dokuz adet köprü gececeğiz. Daha sonra Sierra Nevada Dağları üzerinde, kireçtaşı bir kanyonun iki tarafında, büyük bir kayalığın üstüne kurulmuş tarihi, Roma İmparatorluğu’na kadar uzanan Ronda'yı ziyaret ediyoruz, İspanya’nın en eski ve en tarihi dağ kasabalarından biri. Ernest Hemingway ve Orson Welles uzun yıllar Ronda’da yaşamışlar ve en güzel eserlerini burada yazmışlar. Ronda’da yapacağımız gezide; boğa güreşi alanı Plaza de Toros, Eski Köprü (Puente Viaje), Santa Maria la Mayor Kilisesi, Belediye Binası (Ayuntamiento), Minarete San Sebastian, Casa del Rey Moro, Mondragon’un sarayı, engizisyonun bölgesel merkezi Convento de Santo Domingo, seyir terası Alameda Parkı keşif duraklarımız.
  4.Gün
  Malaga,Tarifa, Cebelitarık Boğazı, TancaOtelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından feribot ile Endülüs toprakların' dan Tarifa' dan ayrılıyoruz.Yaklaşık 2 saat sürecek Cebeli tarık bogazını geçerek Afrika kıtasına, Tanca' ya ulaşıyoruz.Tanca' ya varışımızda panoramik şehir turumuzda; mitolojik hikayelerde anlatılan Herkül Mağarası, Atlas okyanusundan Akdenize giriş yapan gemileri karşılayan Cap Spartel feneri göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
  5.Gün
  Tanca, FezSabah kahvaltısının ardından yaklaşık 530 km mesafede olan Fez’ i keşfetmek için hareket ediyoruz. Yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Mavi Şehir Gezisi’ ne katılabilirler. Ardından Fez' e transferimiz devam ediyor. Ardından geceleme otelimizde
  Ekstra gezi: Mavi Şehir Gezisi25 Euro
  Bu gezimizde, neredeyse tüm sokakların, evlerin maviye boyandığı bu küçük, şirin mi şirin şehirde, en güzel kareyi yakalamak için zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağız. Alışveriş içinse en uygun duraklardan birisi olacak. Belki de şehri maviye Orhan Veli boyamıştır, kim bilir..
  6.Gün
  FezSabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak Endülüs’ün kutsal bilim başkenti Fez’ i keşfetmek için hareket ediyoruz. Borj tepesinde başlayacak gezimiz; tarihi medreseler, Karaouine Camisi, Neccarine Çeşmesi, Mellah Musevi Mahallesi ile devam ediyor olacak. Öğleden sonra alışveriş imkanı bulup, aynı zamanda geleneksel el sanatlarını keşfedebileceğiniz Fez Çarşı’sı son durağımız oluyor. Ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Meknes Gezini’ ne katılabilirler. Sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
  Ekstra gezi: Meknes Gezisi (Öğle yemekli)45 Euro
  Moulay İsmal'in başkent olarak inşa ettirdiği Meknes şehri tüm görkemiyle bizi karşılayacak. Kraliyet şehirlerinden bir tanesi olan ve saraylar şehri olarak bilinen Meknes'i adım adım birlikte keşfediyoruz.
  7.Gün
  Fez, Rabat, Kazablanka, MarakeşSabah kahvaltısının ardından Marakeş' e doğru yola çıkıyoruz.Bu yolculugumuz esnasında il duragımız Rabat. Rabat' ta yapacagımız panoramik şehir gezimizde; Hassan Kulesi, Muhammed V Anıt mezarı, Kraliyet sarayı göreceğimiz yerler arasında. Bouregreg Nehri ağzında kurulu Udaya Kalesi’nde verilecek serbest zamanda dileyen misafirlerimiz geleneksel nane çayını tadabilir.Rabat' ta verdiğimiz molanın ardından varış noktamız Marakeş. Şehre varışımızla birlikte yapacağımız panoramik turumuzda; dar sokakları ile sizi yüzyıllar öncesine götürecek Medina, uzun yıllar şehir yönetmiş Ba Ahmed’in sarayı Bahia Sarayı, 800 yıllık Moresk mimarinin en güzel örneklerinden Koutoubia Minaresi, Marakeş’in Kapalı Çarşısı “Souk” ve Afrika kıtasının en hareketli ve “Mucizeler Avlusu” olarak adlandırabileceğimiz şehir meydanı Jma El Fna göreceğimiz yerler arasında. Gezimizin sonunda otelimize transfer oluyoruz ve dinlenmek için serbest zaman.
  8.Gün
  MarakeşSabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Essaouira Gezisi’ne katılabilir. Ardından ise misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenen Chez Ali Gecesi Gezisi’ne katılabilir.Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
  Ekstra gezi: Essaouira (Suveyre) Gezisi55 Euro
  Cichaoua üzerinden Atlas Okyanusu kıyısında yer alan eski Portekiz Şehri Essaouira'ya gidiyoruz. UNESCO tarafından “Dünya Mirası” olarak ilan edilen ve Fas’ın en çok yabancı turist çeken yerlerinden biri olan şehir, uçsuz bucaksız Atlas Okyanusu kıyısında bir balıkçı limanı, sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil şehri. Şehrin kalesi ve balıkçı limanını gezdikten sonra Eski Roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen Medina’yı keşfediyoruz. Medina’nın gezmeye doyamayacağınız daracık labirent sokakları, bembeyaz evleri, maviye boyanmış kapı ve pencereleri birçok Avrupalı ressam, şair ve yazara ilham kaynağı olmuş. Orson Wells, Jimy Hendrix gibi bohem hayatı seçen sanatçılar şehrin tarihi medinasında (sur içi) yaşamışlar. 18. Yüzyıl'da Fransız bir mimar tarafından yapılmış olan tarihi surlardan Atlas Okyanusu’nun köpüklü dalgalarını seyretmek insanı büyülüyor (Jeremy Irons ve Patricia Kaas’ın “Ladies and Gentlemen” filmindeki gibi). Şehrin kilimler, yöreye has ağaç işi eşyalar, deri işlemeler, rengarenk tablolar ile süslü tarihi ve canlı çarşısındaki dükkanlarda alışveriş oldukça keyifli.
  Ekstra gezi: Chez Ali Gecesi Gezisi55 Euro
  Folklor ve berberi atlarıyla yapılan gösterileriyle dünyaca ün kazanmış "Chez Ali Gecesi" turumuzda, akşam yemeğimizi gösterileri izleyerek alıyoruz. Bin Bir Gece Masalları’nı andıran dekorasyonu ile Ali’nin Sarayı, şehre her gelen yabancının uğrak yeri oluyor. Duvarlarla çevrili bu arenada, müzisyenler, şarkıcılar, akrobat ve süvariler tipik Fas çadırları altında, masalsı bir yemek eşliğinde, ziyaretçilere nefis bir şov sunuyorlar.
  9.Gün
  Marakeş, Kazablanka, İstanbulGezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyor. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul' a transferimiz gerçekleşiyor. İstanbul’a varışımızın ardından turumuz sona eriyor.
  Harita
  Ekstra Geziler Hakkında BilgilendirmeTur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
ETS TUR ENDÜLÜS-FAS -8GECE-VİZELİ
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.