ETS TUR SELANİK -KAVALA-İSKEÇE /10 KASIM 2017 / 1GECE
Kontenjan Var 09.11.2017 / 10.11.2017 89 €

ETS TUR SELANİK-KAVALA-İSKEÇE /10 KASIM 2017 /1 GECE

ETS TUR SELANİK -KAVALA-İSKEÇE  09 KASIM 2017  1 GECE 89 EURO'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA  • Selanik'te 4 yıldızlı otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Özel lüks otobüsler ile ulaşım ve ikramlar
  • Panoramik Selanik, Kavala şehir turları
  • ETS Türkçe Tur Lidelik hizmetleri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır )

1.Gün
İstanbul, Selanik (Thessaloniki)Akşam Etstur özel otobüsleri ile; saat 21.30' de Merdivenköy Yeni Salı Pazarı Otoparkı, saat 22.20' de Şişli Evlendirme Dairesi Otoparkı ve saat 23.00'de Merter Metro istasyonu önünden hareket ile Tekirdağ üzerinden İpsala’ya doğru yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.) Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ardından varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından Yunanistan sınırından geçerek, Dedeağaç (Alexandroupoli), Gümülcine (Komotini), İskeçe (Xanthi) ve Kavala üzerinden Selanik’ e doğru seyahatimiz devam ediyor.Yolculuğumuz yaklaşık on saat sürmektedir.(Gümrük, Pasaport işlemlerinin yoğunluğuna bağlı olarak süre değişebilmektedir).
2.Gün
Selanik (Thessaloniki)Sabah 08.30 civarında Selanik’e varıyoruz. Yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi ve Osmanlı ve Bizans eserleri göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. ATATÜRK' ün evini ve Yunanistan’ ın en büyük kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi'ni ziyaret ediyoruz.Ardından serbest zaman ve tur lidermizin belirleyeceği saatte özel otobüsümüz ile otelimize transferimiz gerçekleşiyor.Akşam grubumuzun tam katılım şartı ile ekstra olarak düzenlenecek olan Taverna Gezisi' ne katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Selanik ve Taverna Gezisi 45 Euro
Geleneksel bir Yunan tavernasında Sirtaki ve Zeybek dansları eşliğinde Yunan yemeklerini tadacak ve güzel bir Buzuki gecesi yaşayacağız. (Belirlenen fiyat limitli menü için geçerlidir.)(30.12 tarihinde gerçekleşecek Kısa Yunanistan turumuz için ekstra tur ücreti 80 Eurodur)
3.Gün
Selanik (Thessaloniki), Kavala, İskece (Xanthi), Gümülcine (Komotini), Dedeağaç (Alexandroupoli), İstanbulSabah kahvaltısının ardından özel otobüsümüz ile Kavala’ ya transferimiz gerçekleşiyor. Kavala varışımızın ardından yapılacak şehir turumuzun ardından serbest zaman. Tur liderimizin belirleyeceği saatte buluşmanın ardından sırası ile İskece’ ye (Xanthi), Gümülcine’ ye (Komotini) ve Dedeağaç'a (Alexandroupoli) transferimiz devam ediyor. İskece(Xanthi), Gümülcine(Komotini), Dedeağaç (Alexandroupoli) panoramik şehir turlarımızın ardından ardından, İpsala Sınır Kapısı'na varıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Yunanistan free-shop’unda serbest zaman.Ardından Türk sınırına geçiyoruz. Tekirdağ’ da vereceğimiz köfte molasından sonra İstanbul’ a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından gezimiz sona eriyor.
ETS TUR SELANİK -KAVALA-İSKEÇE /10 KASIM 2017 / 1GECE
ETS TUR SELANİK -KAVALA-İSKEÇE /10 KASIM 2017 / 1GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.