ETS TUR DUBAİ 13 HAZİRAN 2018 / 3GECE /VİZELİ
Kontenjan Var 13.06.2018 / 17.06.2018 599 €

ETS TUR DUBAİ 13 HAZİRAN 2018 3 GECE /VİZELİ /

ETS TUR DUBAİ /13 HAZİRAN  2018  3 GECE  599€'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA 

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Dubai, gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 3 yıldızlı otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı.
 • Panoramik Dubai Şehir Gezisi
 • Alan - otel - alan transferleri
 • Etstur Türkçe tur liderliği hizmetleri
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
 • Şehir konaklama vergisi (Tourism Dirham)


1.Gün
İstanbul, DubaiGezimizin ilk günü, kalkıştan dört saat önce, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor. Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Türk Hava Yolları tarifeli uçuşuyla Dubai'ye hareket ediyoruz. Varışımızın ardından alanda bizi bekleyen özel otobüsümüzle otelimize hareket ediyoruz.
2.Gün
DubaiSabah kahvaltısının ardından panoramik şehir turumuz için otelden ayrılıyoruz. Yapacağımız panoramik şehir turumuzda; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Panoramik turumuz sonrası otelimize transfer oluyoruz ve serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Çöl Safari Gezisi’ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Çöl Safari Gezisi90 Dolar (Çocuk indirimi yoktur)
4X4 ciplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, gün batımını izleyebilirsiniz.
3.Gün
DubaiSabah, kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Dubai Mall & Eski Çarşılar Gezisi’ne katılabilir. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Dhow Cruise Tekne Gezisi’ne katılabilir.Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Dubai Mall & Eski Çarşılar 50 Dolar
Bu gezimizde 1200 dükkan kapasiteli dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Dubai Mall'ı keşfediyoruz. Ardından ülkenin kültürel dokusunu hissedeceginiz geziye Abralar'a binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra Dubai'nin yeni yüzünün keşfine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Souk Medinat, Jumeriah gezimizin diger bölümü. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz.
Ekstra gezi: Dhow Cruise Tekne Gezisi75 Dolar
Dubai Creek’te yapılacak gezimiz, unutulmaz manzaralar eşliğinde gerçekleşecek. Gösterişli teknelerle yapılacak gezimiz boyunca keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe akşam yemeği dahildir.
4.Gün
DubaiGezmizin son günü otelde alacağımız kahvaltı sonrası çıkış işlemlerimizi tamamlayarak otelden ayrılıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Abu Dhabi Gezisi’ne katılabilir. Tur liderinizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer oluyoruz.
Ekstra gezi: Abu Dhabi Gezisi90 Dolar
Gezimiz süresince yedi emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olması. Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe öğle yemeği dahildir.
5.Gün
Dubai, İstanbulGece yarısını geçtikten sonra bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile belirtilen saatte uçuşumuz başlıyor. Geceyi uçakta geçiriyoruz. Sabah varışımızla birlikte turumuz son buluyor.
ETS TUR DUBAİ 13 HAZİRAN 2018 / 3GECE /VİZELİ
ETS TUR DUBAİ 13 HAZİRAN 2018 / 3GECE /VİZELİ
ETS TUR DUBAİ 13 HAZİRAN 2018 / 3GECE /VİZELİ
ETS TUR DUBAİ 13 HAZİRAN 2018 / 3GECE /VİZELİ
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.