ETS TUR NİCE TURU/KURBAN BAYRAMI 4GECE /VİZELİ
Kontenjan Var 21.08.2018 / 25.08.2018 549 €

ETS TUR NİCE TURU/ KURBAN BAYRAMI / 3 GECE /VİZELİ /

NİCE TURU / KURBAN BAYRAMI  /4 GECE 549 EURO 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA 

21 AĞUSTOS 2018  / 22 AĞUSTOS 2018 
  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Nice gidiş, Nice - İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
  • 3 yıldızlı otel'de 4 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Panoramik Nice şehir turu
  • Alan - otel - alan transferleri
  • Türkçe Tur Liderliği hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)1.Gün
İstanbul, NiceGezimizin ilk günü uçuştan üç saat önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Tur Lideriniz ile buluşarak başlıyor. Havaalanında bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile varış noktası Nice. Bizi karşılayan özel otobüsümüz ile Nice Şehri'ne hareket ediyoruz. Nice’te yapacağımız panoramik şehir gezisinde Promenade des Angleis Caddesi, Belle Epoque, Nice Limanı ve Rus Ortodoks Katedrali göreceklerimiz arasında. Gezimizin ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Otele yerleşme ve geceleme otelimizde.
2.Gün
NiceKahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Monaco (Monte Carlo) Gezisi’ne katılabilirler. Akşam yemeğini de Monaco’da aldıktan sonra özel otobüsümüz ile otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Monaco ve Monte Carlo Gezisi75 Euro
Özel otobüsümüz ile otelimizden hareketle Avrupa’nın göbeğinde krallıkla yönetilen minicik ülke Monaco’ya varıyoruz. Burada panoramik bir şehir turu yapıp ardından kumarhaneleriyle ünlü rüya kent Monte Carlo’ya geçiliyor.
3.Gün
NiceKahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek St. Paul de Vence ve Cannes Gezisi’ne katılabilirler. Ekstra gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Cannes St. Paul De Vence GezisiYetişkin: 65 Euro | 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş: 35 Euro
Kahvaltı sonrası, Azur Alpleri arasındaki muhteşem doğada yolculuk ederek, Cannes’a varılıyor. Ardından otobüsümüz ile panoramik olarak Festivaller Sarayı ve Croisette gibi bölgeleri görüyor, Cannes’da alışveriş için serbest kalıyoruz. Daha sonra, St. Paul de Vence bizi bekliyor. Kayalar üzerinde hakim bir tepede bulunan bu ortaçağ kasabası, birçok yazar, şair, ressam ve sanatçıya ev sahipliği yapıyor. Daracık tarihi sokakları, küçük mağazaları ve hediyelik eşya satan dükkanları ile bu şirin kasaba unutulmaz bir keşif olacak. Sabahın ilk saatlerini burada geçirip öğleden sonra Nice’e dönüyoruz.
4.Gün
NiceKahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek St. Tropez & Port Grimaud Gezisi’ne katılabilirler. Ekstra gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: St.Tropez & Port Grimaud Gezisi85 €
Özel otobüsümüzle ilk durağımız ; Fransız Rivierası'na yapacağımız gezinin en sürpriz bölgesi ve kanallardan oluşan su cenneti, Port Grimaud. Burada vereceğimiz molanın ardından , Güneydoğu Fransa'nın Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesinin Var bölümünde yer alan Saint-Tropez'e hareket ediyoruz. Burada şehir turu yapıyor ve bu ünlü kasabayı keşfetmek için serbest zaman veriyoruz.
5.Gün
Nice, İstanbulGezimizin son günü otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyor. Ardından Tur Liderimizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile İstanbul’a Atatürk Havalimanı’na uçuşumuz başlıyor. Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.
ETS TUR NİCE TURU/KURBAN BAYRAMI 4GECE /VİZELİ
ETS TUR NİCE TURU/KURBAN BAYRAMI 4GECE /VİZELİ
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.