ETS TUR AMSTERDAM TURU / 3GECE /VİZELİ
Kontenjan Var 29.12.2018 / 01.01.2019 429 €

ETS TUR AMSTERDAM TURU/ 29 ARALIK 2018 / 3 GECE /VİZELİ /

AMSTERDAM   /29 ARALIK  2018 3 GECE YILBAŞI  429 EURO 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA 


  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Amsterdam - İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
  • 4 yıldızlı otel'de 3 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Panoramik Amsterdam şehir turu
  • Alan - otel - alan transferleri
  • Türkçe tur liderliği hizmeti
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)


Tur Programı
1.Gün
İstanbul, AmsterdamGezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Tur Lideriniz ile buluşarak başlıyor. AtlasGlobal Hava Yolları tarifeli seferi ile Amsterdam’a uçuş. Havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile Amsterdam şehir turu. Bu gezide Tarihi Tren İstasyonu, Dam Meydanı, UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunan Amsterdam su kanalları görülecek yerlerden bazıları. Misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Amsterdam Kanallar Gezisi'ne katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Amsterdam Kanallar Gezisi20 Euro
Amsterdam’a farklı açıdan bakmak isteyenler için üzeri cam olan teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında eğlenceli gezi sizi bekliyor.
2.Gün
AmsterdamSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Büyük Hollanda Gezisi'ne katılabilirler. Turumuzun ardından, misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Volendam&Markenbalıkçılar kasabası turuna da katılabilirler. Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Marken & Volendam Gezisi55 Euro Yetişkin - 30 Euro Çocuk (2-12 Yaş)
Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz.
Ekstra gezi: Büyük Hollanda Gezisi75 Euro Yetişkin - 35 Euro Çocuk (2-12 yaş)
Gezi sırasında yönetim merkezi Den Haag (Lahey), Yüksek Adalet Divanı, Parlamento, 16. Yüzyıl'da en zengin dönemini yaşamış kanallı Delft Kenti veya Rotterdam Şehri ve limanı (Trafik yoğunluğuna göre bu iki kentten biri görülebiliyor), Scheveningen (Kuzey Denizi sahil kasabası) ve sizi 1880 yılına bir zaman yolculuğuna çıkaracak Mesdag Panorama Müzesi görülecek yerler arasında.
3.Gün
AmsterdamSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam gün Brugge Gezisi'ne katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Brugge Gezisi100 Euro
Tam gün sürecek gezide, nostaljik kentin içinde romantik bir yolculuk sizi bekliyor. Ayrıca Brugge Meydanı’nda alışveriş, yemek veya gezinti için verilen zamanda şehri dilediğiniz gibi keşfedebilirsiniz.
4.Gün
Amsterdam, İstanbulGezinin son günü, otelde alacağımız kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından uçuş saatine göre Tur Lideriniz ekstra tur belirleyebilir. Sonrasında Tur Liderimizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuğumuz başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. İstanbul’a varıyoruz ve yolculuğumuz sona eriyor.
ETS TUR AMSTERDAM TURU / 3GECE /VİZELİ
ETS TUR AMSTERDAM TURU / 3GECE /VİZELİ
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.