ETS TUR NİCE TURU/3 GECE /VİZELİ /1 MAYIS 2018
Kontenjan Var 28.04.2018 / 01.05.2018 449 €

ETS TUR NİCE TURU/3 GECE /VİZELİ /1 MAYIS 2018

NİCE TURU / 28 NİSAN 2018  /4 GECE 449 EURO 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA 
  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Nice - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
  • 3 yıldızlı otel'de 3 gece oda kahvaltı konaklama,geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Panoramik Nice şehir turu
  • Alan - otel - alan transferleri
  • Türkçe Tur Liderliği hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Tur Programı
1.Gün
Istanbul, NiceGezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Tur Lideriniz ile buluşarak başlıyor. Havaalanında bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile varış noktası Nice. Bizi karışlayan özel otobüsümüz ile Nice Şehri'ne hareket ediyoruz. Nice’te yapacağımız panoramik şehir gezisinde Promenade des Angleis Caddesi, Belle Epoque, Nice Limanı ve Rus Ortodoks Katedrali göreceklerimiz arasında. Gezimizin ardından otelimize doğru hareket ediyoruz , otele yerleşme ve geceleme otelimizde.
2.Gün
NiceKahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Monaco (Monte Carlo) Gezisi’ne katılabilirler. Öğleden sonra ise misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek St. Paul de Vence ve Cannes Gezisi’ne katılabilirler. Ekstra gezilerimizin ardından özel otobüsümüz ile otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Monaco ve Monte Carlo Gezisi75 Euro
Özel otobüsümüz ile otelimizden hareketle Avrupa’nın göbeğinde krallıkla yönetilen minicik ülke Monaco’ya varıyoruz. Burada panoramik bir şehir turu yapıp ardından kumarhaneleriyle ünlü rüya kent Monte Carlo’ya geçiliyor.
Ekstra gezi: Cannes St. Paul De Vence GezisiYetişkin: 65 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş: 35 Euro
Kahvaltı sonrası, Azur Alpleri arasındaki muhteşem doğada yolculuk ederek, Cannes’a varılıyor. Ardından otobüsümüz ile panoramik olarak Festivaller Sarayı ve Croisette gibi bölgeleri görüyor, Cannes’da alışveriş için serbest kalıyoruz. Daha sonra, St. Paul de Vence bizi bekliyor. Kayalar üzerinde hakim bir tepede bulunan bu ortaçağ kasabası, birçok yazar, şair, ressam ve sanatçıya ev sahipliği yapıyor. Daracık tarihi sokakları, küçük mağazaları ve hediyelik eşya satan dükkanları ile bu şirin kasaba unutulmaz bir keşif olacak. Sabahın ilk saatlerini burada geçirip öğleden sonra Nice’e dönüyoruz.
3.Gün
NiceKahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Antibes & St. Tropez Gezisi’ne katılabilirler. Ekstra gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Antibes & St.Tropez Gezisi85 €
Özel otobüsümüz ile otelimizden hareketle Côte d’Azur kıyısında liman kenti. Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesindeki Antibes' e doğru hareket ediyoruz. Pablo Picassonun da eserlerinin sergilendiği Grimaldi Şatosunu da panoramik olarak görüyoruz. Burada verilen serbest zamanın ardından ,Güneydoğu Fransa'nın Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesinin Var bölümünde yer alan Saint-Tropez'e hareket ediyoruz. Burada şehir turu yapıyor ve bu ünlü kasabayı keşfetmek için serbest zaman veriyoruz.
4.Gün
Nice, IstanbulGezimizin son günü otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyor. Ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile İstanbul’a Atatürk Havalimanı’na uçuşumuz başlıyor. Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.
ETS TUR NİCE TURU/3 GECE /VİZELİ /1 MAYIS 2018
ETS TUR NİCE TURU/3 GECE /VİZELİ /1 MAYIS 2018
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.