ETS TUR /AMSTERDAM TURU /3 GECE /VİZELİ
Kontenjan Var 08.03.2018 / 25.11.2018 399 €

ETS TUR /AMSTERDAM TURU /3 GECE /VİZELİ 399 EURODAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

08 MART / 22 MART 2018 /20 NİSAN 2018 / 26 TEMMUZ 2018 /13 EYLÜL 2018 /27 EYLÜL 2018/26 EKİM 2018/ 22 KASIM 2018 


399 EURO'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

  • ATLAS GLOBAL HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE İSTANBUL-AMSTERDAM GİDİŞ, AMSTERDAM-İSTANBUL DÖNÜŞ EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
  • 3 YILDIZLI OTELLERDE AMSTERDAM'DA TOPLAM 3 GECE ODA-KAHVALTI KONAKLAMA ,GECELEME SAYISI KADAR KAHVALTI .
  • PANORAMİK AMSTERDAM ŞEHİR GEZİSİ
  • ALAN-OTEL-ALAN ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLER
  • TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ
  • HAVALİMANI VERGİSİ VE ALAN HİZMETLERİ BEDELİ
  • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI (MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASIDIR
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, AmsterdamGezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Tur Lideriniz ile buluşarak başlıyor. AtlasGlobal Hava Yolları tarifeli seferi ile Amsterdam’a uçuş. Havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile Amsterdam şehir turu. Bu gezide Tarihi Tren İstasyonu, Dam Meydanı, Tarihi Çiçek Pazarı görülecek yerlerden bazıları. Misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Amsterdam Kanallar Gezisi'ne katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Amsterdam Kanallar Gezisi20 Euro
Amsterdam’a farklı açıdan bakmak isteyenler için üzeri cam olan teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında eğlenceli gezi sizi bekliyor.
2.Gün
AmsterdamKahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Büyük Hollanda Gezisi'ne katılabilirler. Turumuzun ardından, misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Volendam&Marken balıkçılar kasabası turuna da katılabilirler. Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Marken & Volendam Gezisi55 Euro Yetişkin - 30 Euro Çocuk (2-12 Yaş)
Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz.
Ekstra gezi: Büyük Hollanda Gezisi75 Euro Yetişkin - 35 Euro Çocuk (2-12 yaş)
Gezi sırasında yönetim merkezi Den Haag (Lahey), Yüksek Adalet Divanı, Parlamento, 16. Yüzyıl'da en zengin dönemini yaşamış kanallı Delft Kenti veya Rotterdam Şehri ve limanı (Trafik yoğunluğuna göre bu iki kentten biri görülebiliyor), Scheveningen (Kuzey Denizi sahil kasabası) ve sizi 1880 yılına bir zaman yolculuğuna çıkaracak Mesdag Panorama Müzesi görülecek yerler arasında.
3.Gün
AmsterdamKahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Brugge Gezisi'ne katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Brugge Gezisi100 Euro
Tam gün sürecek gezide, nostaljik kentin içinde romantik bir yolculuk sizi bekliyor. Ayrıca Brugge Meydanı’nda alışveriş, yemek veya gezinti için verilen zamanda şehri dilediğiniz gibi keşfedebilirsiniz.
4.Gün
Amsterdam, İstanbulKahvaltının ardından serbest zaman. Akşam özel otobüsümüzle havaalanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra AtlasGlobal Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varışımızın ardından gezimiz sona eriyor.a
 ETS TUR /AMSTERDAM TURU /3 GECE /VİZELİ
 ETS TUR /AMSTERDAM TURU /3 GECE /VİZELİ
 ETS TUR /AMSTERDAM TURU /3 GECE /VİZELİ
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.