ETS TUR PARİS DİSNEYLAND /SÖMESTİR / 4 GECE
Kontenjan Var 23.01.2019 / 28.01.2019 749 €

23 OCAK 2019- 30 OCAK 2019 Türk Havayolları | İstanbul Atatürk Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

 • PARİS DİSNEYLAND 4 GECE  23 OCAK 2019 VE 30 OCAK 2019
749 EURO' DAN BAŞLAYAN FİYATLAR


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER


 • Türk Hava Yolları seferleri ile İstanbul Paris gidiş, Paris İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Paris'te 4 yıldızlı otelde 2 gece ve Disneyland'ta 2 yıldızlı otelde 2 gece; toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
 • Disneyland Park® ve Walt Disney Studios® giriş bileti (Konaklama yapılacak gece/gün sayısı kadar geçerlidir).
 • Ekstra Büyülü Saatler; Disneyland® Park ve Walt Disney Studios Park® alanlarının bazı bölümlerine ve şovlarına, açılıştan iki saat önce girip, sıra beklemeden, önceliklerden yararlanma imkanı
 • Disney Kahramanlarıyla Tanışma ve Kaynaşma; Otelde kaldığınız süre boyunca ünlü Disney karakterleriyle karşılaşma ve tanışma fırsatı
 • Panoramik Paris Şehir Turu
 • Alan-Paris otel- Disneyland otel- alan, transferleri
 • Türkçe Tur Liderliği hizmetleri
 • Havalimanı vergisi ve hizmet bedeli
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)


1.Gün
İstanbul, ParisGezimizin ilk günü, kalkıştan dört saat önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Tur Lideriniz ile buluşarak başlıyor. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Paris’e hareket. Paris’e varışı takiben yapacağımız yarım günlük panoramik şehir gezisinde Opera Meydanı ve binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alış veriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı, Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Alexandre III Köprüsü, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Orsay Müzesi, Louvre Sarayı ve Müzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ,Vendome Meydanı, Madelain Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra alışveriş ve şahsi aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
2.Gün
ParisSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Eiffel Kulesi - Seine Nehri - Ressamlar Tepesi Turu'na katılabilirler. Turumuz sonrası içeceklerimizi yudumlayarak muhteşem bir show izlemek için ekstra olarak düzenlenecek Lido Kabare Show'a gidiyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: PARİS-Paris Şaheserleri Gezisi (Eyfel Kulesi, Seine Nehri, Montmartre, Benlüx, Sacre Coeur)Yetişkin : 90 Euro / Çocuk (2-12 yaş): 50 Euro
Tam günlük turumuzda ilk durağımız 2.katına çıkıp şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eyfel Kulesi. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası,Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, saat ve hediyelik eşyaları alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasında yapacağımız aleşveriş molası ardından gezimiz sona eriyor.
Ekstra gezi: Lido Kabare ShowYetişkin: 125 Euro - Çocuk: 65 Euro (4-12 Yaş)
Akşam yapılacak olan bu gezimizde dünyanın en meşhur caddesi olan Champs-Elysées'ye gidiyoruz. Fransızların ayrıcalıklı bir yer olarak nitelendirdikleri dünya çapında isim yapmış bir Kabare olan Lido Şov'u seyredeceğiz. İnanılmaz görsel efektler, hızla değişen sahneler, akrobasi ve sihirbazlık gösterileri, canlı müzik ve özenle seçilmiş sanatçılar sizlere unutulmaz bir akşam yaşatacaklar.
3.Gün
Paris, DisneylandOtelimizden hareket ederek dünyanın en güzel hayal şehrine gidiyoruz. Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Gezimizden sonra geceleme Disneyland'daki otelimizde.
4.Gün
DisneylandSabah kahvaltının ardından Disneyland'ın büyülü dünyasında dilediğiniz gibi vakit geçirmek için tüm gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.
5.Gün
Disneyland, İstanbulGezinin son günü, otelde alacağımız kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından uçuş saatine göre Tur Lideriniz ekstra tur belirleyebilir. Sonrasında Tur Liderimizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuğumuz başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. İstanbul’a varıyoruz ve yolculuğumuz sona eriyor.
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.