ETS TUR BANGKOK-PATTAYA -5 GECE
Kontenjan Var 17.02.2018 / 24.02.2018 699 $

ETS TUR BANGKOK-PATTAYA 5 GECE -VİZESİZ

BANGKOK-PATTAYA 17 ŞUBAT 2018- 03 MART 2018  5GECE VİZESİZ 699$' DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA 
  • ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
  • Ethiad Havayollarının tarifeli seferleri ile İstanbul-Abu Dhabi - Bangkok gidiş Bangkok-Abu Dhabi-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Seçilen otellerde Bangkok’ta 2 gece, Pattaya'da 3 gece; toplam 5 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Yarım gün Panoramik Bangkok şehir gezisi
  • Şehirlerarası otobüs transferi
  • Alan - otel - alan transferleri
  • Etstur Türkçe tur liderliği hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır )
1.Gün
İstanbul, Abu DhabiGezimizin ilk günü, kalkıştan iki buçuk saat önce, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideri ile buluşarak başlıyor. Havalimanında bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten sonra Etihaf Hava Yollarının tarifeli seferleri ile Abu Dhabi aktarmalı olarak Bangkok'a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.
2.Gün
Abu Dhabi, BangkokBangkok'a varışımızın ardından özel otobüsümüz ile şehir turuna başlıyoruz. Şehir gezisi içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Budha Heykeli, Oturan Budha Heykeli, Stupalar (mezar taşları), masaj okulu bulunan Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı'nı geziyoruz. Otobüsümüzle yapılacak panoramik şehir gezisinde ise Çin Mahallesi, çiçek pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland kralının Bangkok'taki malikânesi göreceğimiz yerler arasında. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Kanallar Gezisi'ne katılabilirler. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Sea Food Market ve Patpong Gece Pazarı Gezisi'ne katılabilirler. Gezi bitiminde otele dönüyoruz.
Ekstra gezi: Bangkok Kanal Gezisi Yetişkin 40 Dolar / Çocuk 30 Dolar
Uzak Doğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’ta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylılar'ın kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u panoramik olarak göreceğiz
Ekstra gezi: Sea Food Market ve PatpongYetişkin 20 Dolar / Çocuk 15 Dolar
Turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burada günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı “if it swims we have it” yani “yüzüyorsa bizde vardır”. Yemeğin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Çanta v.s) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı'na geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız. Ulaşım + Tur Liderliği
3.Gün
BangkokKahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ünlü Yüzen Çarşı Gezisi'ne katılabilirler. Öğleden sonra Bangkok'a dönüyor ve alışveriş için verilen zamanın tadını çıkarıyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Yüzen Çarşı GezisiYetişkin 50 Dolar / Çocuk 40 Dolar
Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram Kasabası’nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı’nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda tur liderinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Ulaşım+ Tekne + Tur Liderliği
4.Gün
Bangkok, PattayaKahvaltıyla başlayan gün Pattaya’ya doğru başlayan yolculukla devam ediyor. (Bangkok-Pattaya yaklaşık 150 km) Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezilerek burada Tayland'da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz, arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilecekler. Pattaya’ya varışın ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Oda dağılımdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Timsah Çiftliği Gezisi'ne katılabilirler. Akşam arzu eden misafirlerimiz, rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği ünlü Alcazar Show'unda unutulamayacak bir gece geçirme imkânını bulacaklar. Daha sonra rehberiniz eşliğinde Pattaya’yı yürüyerek yakından tanıyoruz. Gezi bitiminde otele dönüyoruz.
Ekstra gezi: Timsah ParkıYetişkin 20 Dolar / Çocuk: 15 Dolar (3-12 yaş)
Timsah Parkında, değişik boyutlardaki Afrika timsahlarının fotoğraflarını çekiyor, Mirket Ailesi ile tanışarak timsahlar hakkında detaylı bilgi sahibi olma ayrıcalığı yaşıyoruz.
Ekstra gezi: Alcazar Show GezisiYetişkin 40 Dolar / Çocuk 35 Dolar
Tayland’da Lido tarzında sunulan bu özel kabare şovunda değişen sahne dekorları kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle görsel şöleni izleyerek geçireceğiniz unutulmaz bir akşama hazır olun! Şov sonrası bir sürpriz sizleri bekliyor. Gösteri giriş ücreti geziye dahil olarak sunuluyor.
5.Gün
PattayaKahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği öğle yemekli ekstra Mercan Adası Gezisi'ne katılabilirler. Gezi bitiminde oteldeyiz.
Ekstra gezi: Mercan Adası GezisiYetişkin 50 Dolar / Çocuk 40 Dolar
Pattaya Sahili’nden özel sürat teknelerimizle, palmiye ağaçları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan Adası’na gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık, salata ve tropik meyvelerden oluşuyor.
6.Gün
PattayaKahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Nong Nooch Tropik Bahçe Gezisi'ne katılabilirler. Öğleden sonra otele dönüşümüz gerçekleşiyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Fil Safarisi Gezisi'ne katılabilirler. Tur sonrası oteldeyiz.
Ekstra gezi: Nong Nooch Tropical Village GezisiYetişkin 40 Dolar / Çocuk 35 Dolar
Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay Kültürü’nü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu Gösterisi, tarihi savaşların canlandırmasını izledikten sonra ikinci bolüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Daha sonra büyüleyici bahçeyi gezecek ve çeşit çeşit orkidenin bulunduğu özel bölümü göreceğiz.
Ekstra gezi: Fil Safarisi GezisiYetişkin 35 Dolar / Çocuk 30 Dolar
Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari macerası başlıyor.
7.Gün
Pattaya, BangkokKahvaltıdan sonra serbest zaman, tur liderinizin belirtecegiz saatte özel otobüsümüzle Pattaya'dan Bangkok’a transferimiz gerçekleşiyor.
8.Gün
Bangkok, Abu Dhabi, İstanbulBilet ve gümrük işlemlerinden sonra Emirates Hava Yollarının tarifeli uçuşu ile Abu Dhabi aktarmalı olarak İstanbul'a hareket ediyoruz. Atatürk Havalimanı'na varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında BilgilendirmeTur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Avantajlı Ekstra Geziler
Ekstra gezi: Avantajlı Paket Ekstra Tur Fiyatı (Dolar) (Bangkok, Pattaya)225 Dolar
  • Paket225 Dolar
Paket Turlar: Bangkok Kanal Gezisi (40 Dolar) + Sea Food Market ve Patpong Gezisi (20 Dolar) + Yüzen Çarşı Gezisi (50 Dolar) +Timsah Çiftliği Gezisi (25 Dolar) + Mercan Adası Gezisi (50 Dolar) + Alcazar Show Gezisi (40 Dolar) + Nong Nooch Tropical Village Gezisi (40 Dolar) Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 265 Dolar yerine 225 Dolar olacaktır.
ETS TUR BANGKOK-PATTAYA -5 GECE
ETS TUR BANGKOK-PATTAYA -5 GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.