ETS TUR LİZBON-ENDÜLÜS TURU /7 GECE /VİZELİ
Kontenjan Var 15.05.2018 / 22.09.2018 599 €

ETS TUR LİZBON-ENDÜLÜS TURU /7 GECE /VİZELİ /599 EURODAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

ETS TUR LİZBON -ENDÜLÜS 2018

TUR TARİH ARALIĞI : 15 MAYIS 2018 - 22 EYLÜL 2018

599 EURO'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Lizbon gidiş, Malaga İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

 • 3 ve 4 Yıldızlı otellerde Lizbon'da 3,Sevilla' da 2,,Granada' da 1, Malaga' da 1 olmak üzere toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı

 • Panoramik Lizbon, Sevilla, Cordoba, Granada şehir gezileri

 • Alan - otel - alan transferleri;şehirler arası transferler

 • ETS Türkçe Tur Liderlik hizmetleri

 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli

 • Zorunlu Seyahat Sigortası (mesleki sorumluluk sigortasıdır)

1.Gün
LizbonGezimizin ilk günü, belirlenen saatte Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor. Havaalanında bilet ve pasaport işlemleri ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile varış noktamız Lizbon. Lizbon’ a varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir gezisinde, şehrin belli başlı bulvarları, VII. Eduardo Parkı, Restauradores ve şehrin kalbi sayılan Rossio caddesi ve ünlü Libardede Meydanı,Tejo Nehri, keşifler için uğurlamaların yapıldığı Belem Kulesİ, Padrao dos Descobrimentos (Keşifler Anıtı) ve Jeronimus Manastırı göreceğimiz yerler arasındadır. Panoramik şehir gezisi ardından özel otobüslerimiz ile otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

2.Gün

LizbonSabah kahvaltısı sonrası, misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Obidos, Nazare, Gezisi'ne katılabilirler. Daha sonra ise misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Fado Gecesi Gezisi' ne katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Ekstra gezi: Obidos, Nazare Gezisi40€ (Yetişkin: 40 Euro /07-12 Yaş:20 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz

Turumuza ilk olarak Lizbon' a 85km mesafede olan, 12. yüzyıldan beri Kraliçeler tarafından yönetilen, surlarını kusursuz şekilde korumayı başarmış, çiçeklerle bezenmiş sokakları ile meşhur olmuş bir ortaçağ kasabasının sokaklarını keşfederek başlıyoruz. Ardından okyanus kıyısına yönelip; Nazare isimli plajı ile ünlü balıkçı kasabasına rotamızı çeviriyoruz. Deniz ürünlerinin nacizane örneklerinin bulunduğu , gurmelerin durak noktası kasabamızda öğle yemeği için zaman ayırarak günümüzü keyifli birşekilde özel otobüslerimiz ile otelimize transfer olarak sonlandırıyoruz.

Ekstra gezi: Fado Gecesi GezisiYetişkin: 75 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:40 Euro
Portekiz’e özgü yemekler eşliğinde tipik dans ve müzik gösterisini izlemek için otelimizden özel otobüsümüz ile hareket edip Lizbon’un renkli gece hayatı ve eğlencesi ile unutulmaz bir Fado deneyimi ve yemek eşliğinde geçen gecenin sonunda kısa bir gezi eşliğinde otelimize döneceğiz.

3.Gün
LizbonSabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Porto Gezisi' ne katılabilirler.Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Porto Gezisi100€
Portekiz’in Lizbon’dan sonra ikinci büyük şehri Porto ve Porto’nun kalbinin attığı, Douro nehrine tepeden bakan Rieira semti tarihi binaları ile bizleri bekliyor. Bolsa Sarayı, Santa Clara Kilisesi, Se katedrali (Porto Katedrali), House Of The Prince, Sao Francisco Kilisesi, Sao Bento tren istasyonu, Ponte d Lous I Köprüsü ve Douro Nehri gezeceğimiz yerlerden.Tur sonrası otele dönüş ve geceleme otelde.

4.Gün
Lizbon, SevillaSabah Kahvaltısının ardından; otelimizden ayrılıyoruz ve yaklaşık 470 km olan Sevilla' ya transferimiz başlıyor. Varışımızın ardından panoramik şehir gezisinde Guadalquivir Nehri kıyısında bulunan Altın Kule, Boğa güreşleri arenası, Maestranza tiyatro ve Opera binası ve Santa Cruz Mahallesi görülecek yerler arasında. Ardından özel otobüslerimiz ile otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

5.Gün
SevillaSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz günlerini ekstra olarak düzenlenecek olan A'dan Z' ye Sevilla Gezisi ile geçirebilirler. Akşam misafirlerimiz zamanlarını ekstra olarak düzenlenecek olanFlamenko Gecesi gezisine katılarak geçirebilirler. Ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: A' dan Z' ye Sevilla (Alcazar, Katedral, İspanya & Amerika Meydanı)65 Euro (**Çocuk İndirimi Yoktur**)
1929 Latin Amerika fuarı amacıyla yapılan iki önemli Meydan İspanya & Amerika Meydanlarını ve bu iki meydanı birbirine bağlayan Maria Luisa Parkını gezerek günümüze renk katacağız. Önemli noktaları yürüyerek birlikte tekrar keşfedeceğiz. Ardından Kristof Kolomb' un mezarının bulunduğu, Giralda isimli çan kulesiyle' de meşhur olmuş olan; Sevilla Katedralini gezeceğiz.700 yıllık tarihe sahip, Batı Avrupanın en eski kraliyet sarayı olarak kabul edilen heybetli Alcazar ve bahçeleri bizlere görsel şölen sunacak.
Ekstra gezi: Flamenko Gecesi Gezisi 50 Euro **Çocuk İndirimi Yoktur **
Akşam, otelden hareket ederek İspanya' nın en iyi flamenko merkezine giderek flamenko dansını farklı tarzlarda izleme şansımız olacak.

6.Gün
Sevilla, Cordoba ,GranadaKahvaltının ardından yaklaşık 145 km sürecek olan Cordoba yolculuğumuza başlıyoruz. Şehre varışımızın ardından panoramik olarak yapılacak şehir gezimizde görülecek yerler arasında bembeyaz evlerin bulunduğu labirent gibi sokakları ile Musevi Mahallesi, Plaza Tendillas, Calle de Flores, tipik Endülüs sokakları, iç avlulu çicekli evleri ile Judeira, Roma Köprüsü, şehir surları ve Almodovar Kapısı yer alıyor. Gezinin arrdından isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Cordoba Camii' gezisine katılabilirler. Gezinin ardından yaklaşık 210 km olan Granada’ ya doğru yolculuğumuz başlıyor. Panoramik olarak yapılacak olan Granada turumuzda Arap Çarşısı ve Albaizin semti görülecek yerler arasında. Misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olan Ardından misafirlerimiz akşam ekstraolarak düzenlenecek olan 'Sacramonte Gezisi' ne katılarak gecelerine renk katabilirler. Ardından özel otobüslerimiz ile otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Cordoba Cami GezisiYetişkin: 20 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:10 Euro
785 yılında yapımına başlanan ve 987 yılında tamamlanan Batı İslam Sanatı’ nın en etkili ve en büyük yapılarından biri olan Cordoba Camii Mezquitada yer almaktadır. Üç kez ilave yapılarak büyütülmüş olan 1013 sütunlu caminin içine 16. Yüzyıl'da 157 sütun yıkılarak, katedral oturtulmuş ve bugünkü halini almıştır. Cordoba Camii önemli eserlerin başında yer alır.

7.Gün
Granada - MalagaSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Elhamra Sarayı Gezisi' ne katılabilirler (**Nasrid Sarayı dahil değildir). Gezinin ardından yaklaşık 130 km olan Malaga' ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından şehir turuna başlıyoruz, 160 km sahil şeridine sahip ünlü ressam Pablo Picasso’nun doğduğu şehir Malaga turumuzda Paseo de Parque ( Park Caddesi), Plaze de la Merced, Puerto Marina (Liman) ve La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi göreceğimiz yerler arasında. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Elhamra Sarayı Gezisi (**Nasrid Sarayı Girişi Hariçtir**)45 Euro (**Çocuk İndirimi Yoktur)
Gezimizde şehre hakim bir tepede savunma kalesi ve saray olarak yapılmış Elhamra'yı ziyaret ediyoruz.Saray gezimizde, şehrin uzun süren Arap geçmişinden kalan, duvarlarında kullanılan kırmızı renk ve damlarındaki kırmızı kiremitlerden dolayı kırmızı anlamına gelen Elhamra yı keşfediyoruz. Bu gezimizde Cennet-ül Arif(Generalife) Bahçelerini, 5. Carlos Sarayını ve Alcazaba surlarını keşfedeceğiz.Keyif dolu bir program bizleri bekliyor. (**Nasrid Sarayı Girişi Hariçtir**)

8.Gün
Malaga,İstanbulGezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyor. Tur liderimizin belirleyeceği saatte havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul' a transferimiz gerçekleşiyor. İstanbul’a varışımızın ardından turumuz sona eriyor.

Harita

Ekstra Geziler Hakkında BilgilendirmeTur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.

Avantajlı Ekstra Geziler

Ekstra gezi: **Avantajlı Ekstra Gezi Paketi**395 Euro
 • Ayrı Ayrı430 Euro
 • Paket395 Euro
Paket turlar: Obidos, Nazare Gezisi (40 Euro) + Fado Gecesi Gezisi ( 75 Euro) + Flamenko Gecesi Gezisi (50 Euro) + Elhamra Sarayı Gezisi (45 Euro)+ Sacramonte Turu ( 35 Euro) + Cordoba Cami Gezisi (20 Euro) + Porto Gezisi (100 Euro)+ A'dan Z' Ye Sevilla (65 Euro) Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 430 Euro yerine 395 Euro olacaktır.

Ekstra gezi: **Avantajlı Ekstra Mini Gezi Paketi**245 Euro
 • Ayrı Ayrı270 Euro
 • Paket245 Euro
Paket turlar: Obidos, Nazare Gezisi (40 Euro) + Elhamra Sarayı Gezisi (45 Euro)+ Cordoba Cami Gezisi (20 Euro) + Porto Gezisi (100 Euro)+ A'dan Z' Ye Sevilla (65 Euro) Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 270 Euro yerine 245 Euro olacaktır.
ETS TUR LİZBON-ENDÜLÜS TURU /7 GECE /VİZELİ
ETS TUR LİZBON-ENDÜLÜS TURU /7 GECE /VİZELİ
ETS TUR LİZBON-ENDÜLÜS TURU /7 GECE /VİZELİ
ETS TUR LİZBON-ENDÜLÜS TURU /7 GECE /VİZELİ
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.