ETS TUR MADRİD-BARCELONA GEZİSİ /5 GECE
Kontenjan Var 10.07.2018 / 15.07.2018 749 €

ETS TUR MADRİD-BARCELONA GEZİSİ /5 GECE /VİZELİ 499 EURODAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

ETS TUR MADRİD-BARCELONA -5 GECE -VİZELİ -10 TEMMUZ 2018-24 TEMMUZ 2018- 13 KASIM 2018

549 EURO'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Madrid gidiş , Barcelona İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • 3 yıldızlı otellerde Barcelona’ da 3 gece , Madrid’ de 2 gece toplamda 5 gece oda kahvaltı konaklama,geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Panoramik Barcelona ve Madrid şehir gezileri
  • Alan - otel - alan transferleri; şehirlerarası transferler
  • Etstur Türkçe liderlik hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Barcelona otel konaklama vergileri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

1.Gün
İstanbul, MadridGezimizin ilk günü, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuştan üç saat önce buluşarak başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Turk Hava Yolları tarifeli seferleri ile varış noktamız Madrid. Madrid’ e varışın ardından yapılacak panoramik şehir turunda Kraliyet Sarayı, Plaza Espania, Cervantes Anıtı, Puerta Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Neptün Çeşmesi, Cibeles Çeşmesi görülecek yerler arasındadır.

2.Gün

MadridSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz özel otobüslerimiz ile yapılacak ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo Gezi' ne katılabilirler. Toledo Gezisi’ nde Büyük Katedral, Zocodover meydanı,Toledo sokakları, hediyelik eşya dükkanları, Toledo işi hediyelik el işi 24 ayar altın kakma takılar ve ünlü Toledo çeliğinden kılıçlar bizi bekliyor. Gezinin ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

Ekstra gezi: Toledo Gezisi Yetişkin: 60 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
1560 senesinde II. Felipe imparatorluğunun Başkentini Madrid şehrine taşıyana kadar,döneminin en önemli kültür,ticaret ve askeri merkezi olan Tajo Nehri'nin çevresinde kıvrılarak koruma altına aldığı, UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi'ne koyduğu Toledo'da gerçekleştireceğimiz bu gezimizde, El Greco'nun eşsiz eserleriyle ününe ve zarafetine güzel sanatları da eklemiş Toledo Kathedrali, şehrin kalbi Zocodover Meydanı, Tajo Nehri'ni geçerek şehre bağlanan Alcantara Köprüsü, şehrin bütün tarihi olaylarına tanıklık etmiş Bisagra Kapısı ve iç içe geçmiş Orta Çağ karakterli sokaklarını tur liderimizin anlatımı eşliğinde gezeceğiz. Bizlere verilen serbest zamanın ardından şövalyeler döneminin en önemli ekipmanları olan çelik zırh, kalkan ve kılıçların imal edildiği ve bu alanda haklı bir unvana sahip dünyaca meşhur Toledo Çeliği'nin geleneksel yöntemlerle üretildiği bir fabrikayı ziyaret ederek, harlanmış ateşte çelik ustalarının güçlü çekiç darbeleriyle büyük bir ustalıkla eserlerine şekil verişlerini yakından izleyecek ve çeliğin Endülüs döneminde el işçiliği ile buluşarak Şam İşi olarak ünlenmiş çelik tabaklar üzerine 24 ayar altın telinden telkari ustalarının incelikle çıkardığı işçilikleri göreceğiz. Dönüş yolundan önce Toledo'nun kendine has lezzeti dünyaca bilinen acıbadem tatlısı marzipanın tadına bakmanızı da öneririz.

3.Gün

Madrid, BarcelonaSabah kahvaltısının ardından özel otobüslerimiz ile yaklaşık 630 km mesafede olan Barcelona’ ya hareket ediyoruz. Misafirlerimiz ile yol üzerinde programa dahil olarak düzenlenecek olan Zaragoza Gezisi ' ni yapıyoruz. Ardından özel otobüslerimiz ile Barcelona’ ya transferimiz devam ediyor. Varışımızın ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Akşam misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Flamenko Gecesi Gezisi' ne katılabilirler. Flamenko gösterisinin ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde. Geceleme otelimizde.

Ekstra gezi: Flamenko Gecesi Gezisi - BarcelonaYetişkin: 60 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
Akşam, otelden hareket ederek şehrin en tanınmış ve en iyi performansının sahnelendiği lokallerinden birinde yemeksiz olarak flamenko şovunu ve danslarını izleme fırsatı buluyoruz. İspanya’nın en ünlü kültürel zenginliklerinden biri olan flamenko şovundan sonra otele dönüyoruz.

4.Gün
BarcelonaSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz günlerini ekstra olarak düzenlenecek olan Figueras ve Girona gezisi ile geçirebilirler. Gezi ardından Barcelona' ya transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Figueras ve Girona Gezisi Yetişkin: 65 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
Müslüman, Hıristiyan ve Musevi mirasının iç içe geçtiği en güzel örneklerinden biri olan bu şehrin balık sırtı sokaklarında gezerken tarih içinde bir seyahate çıkacak, Eyfel Köprüsü'nden geçerken nehir kıyısındaki rengarenk evlerle büyülenecek, parfüm filminin çekildiği sahnelerle bütünleşecek ve şehrin muhteşem tarihi dokusunu soluyacaksınız. Gezimizin bir diğer noktası Fransa sınırına çok yakın olan, küçük ve şirin bir kasaba olan Figueras. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Dali’nin henüz hayatta iken açtığı sürrealizmi ve ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzede tarifsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

5.Gün
BarcelonaSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz günlerini ekstra olarak düzenlenecek olan Park Guell, Pueblo Espanyol ve Barri Gotik gezisine katılarak geçirebilirler. Ardından özel otobülerimiz ile otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: A' dan Z' ye Barcelona; Park Güell, Pueblo Espanyol ve Barri Gotik Gezisi Yetişkin: 65 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
La Sagrada Familia' nın mimarı Gaudi' nin en önemli eserlerinden biri olan Park Güell' i gezerken Gaudi' nin dehasına bir kez daha hayran kalacaksınız. İspanya' nın 17 farklı bölgesinin ev mimarilerinin, karma bir köy şeklinde bir araya getirildiği Pueblo Espanyol' da ise küçük bir İspanya turu yaparak gördükleriniz ve göreceklerinizin bir özetini yaşayarak bu evlerin altındaki hediyelik eşya dükkanlarından alışveriş yapmanın keyfine varacaksınız. Ardından Barselona' nın en mistik bölgesine Barri Gotic' e gidiyoruz. Gotik mimarinin en güzel örneklerini bir bütün halinde görebileceğiz bölge Barcelona' nın en eski şehir merkezlerinden biridir.

6.Gün

Barcelona, İstanbulGezinin son günü sabah kahvaltısının ardından liderimizin belirteceği saatte Barcelona Havalimanı’ na özel otobüslerimiz ile transferimiz gerçekleşiyor. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Turk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul’ a varış. Gezinin sonu.

Ekstra gezi: **Avantajlı Ekstra Gezi Paketi - Barcelona Madrid 175 Euro

  • Ayrı Ayrı190 Euro

  • Paket175 Euro

A' dan Z' ye Barcelona; Park Güell, Pueblo Espanyol ve Barri Gotik Gezisi | 65 Euro + Figueras ve Girona Gezisi | 65 Euro + Toledo Gezisi | 60 Euro + Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 190Euro yerine 175 Euro olacaktır.

ETS TUR MADRİD-BARCELONA GEZİSİ /5 GECE
ETS TUR MADRİD-BARCELONA GEZİSİ /5 GECE
ETS TUR MADRİD-BARCELONA GEZİSİ /5 GECE
ETS TUR MADRİD-BARCELONA GEZİSİ /5 GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.