Barselona, Madrid | Türk Hava Yolları | 5 GECE
Kontenjan Var 08.01.2019 / 05.02.2019 499 €

08 Ocak 2019 - 05 Şubat 2019 arası tarihlerde, Türk Hava Yolları | Atatürk Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

1.Gün İstanbul, Barselona


Gezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile varış noktamız Barselona. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Endülüs Arenası, eşsiz Barselona manzarasında fotoğraf çekme şansı yakalayabileceğiniz Montjuic Tepesi, Barselona Limanı, Kristof Kolomb Heykeli (Colon Meydanı), La Sagrada Familia Bazilikası, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), La Rambla, Port Olimpic görüleceğimiz yerler arasında. Şehir gezimiz sonrası otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

 

2.GünBarselona

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Figueras ve Girona Gezisi' ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Figueras ve Girona Gezisi | Yetişkin: 65 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
Müslüman, Hıristiyan ve Musevi mirasının iç içe geçtiği en güzel örneklerinden biri olan bu şehrin balık sırtı sokaklarında gezerken tarih içinde bir seyahate çıkacak, Eyfel Köprüsü'nden geçerken nehir kıyısındaki rengarenk evlerle büyülenecek, parfüm filminin çekildiği sahnelerle bütünleşecek ve şehrin muhteşem tarihi dokusunu soluyacaksınız. Gezimizin bir diğer noktası Fransa sınırına çok yakın olan, küçük ve şirin bir kasaba olan Figueras. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Dali’nin henüz hayatta iken açtığı sürrealizmi ve ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzede tarifsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

 

 

3.Gün Barselona

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen A' dan Z' ye Barselona; Park Güell, El Born ve Barri Gotik Gezisi'ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Flamenko Gecesi Gezisi ile akşamlarını renklendirebilirler. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: A'dan Z'ye Barselona; Park Güell, El Born ve Barri Gotik Gezisi | Yetişkin: 65 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
La Sagrada Familia'nın mimarı Gaudi'nin en önemli eserlerinden biri olan Park Güell'i gezerken Gaudi'nin dehasına bir kez daha hayran kalacaksınız. Ardından Barselona'nın en mistik bölgesine Barri Gotic'e gidiyoruz. Gotik mimarinin en güzel örneklerini bir bütün halinde görebileceğiz bölge Barselona'nın en eski şehir merkezlerinden biridir.
Ekstra gezi: Flamenko Gecesi Gezisi - Barselona | Yetişkin: 60 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
Akşam, otelden hareket ederek şehrin en tanınmış ve en iyi performansının sahnelendiği lokallerinden birinde yemeksiz olarak Flamenko şovunu ve danslarını izleme fırsatı buluyoruz. İspanya’nın en ünlü kültürel zenginliklerinden biri olan Flamenko şovundan sonra otele dönüyoruz.

 

 

4.Gün Barselona, Madrid

Sabah kahvaltısının ardından çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra otelden ayrılarak Madrid'e doğru yola çıkıyoruz. Misafirlerimiz ile yol üzerinde programa dahil olarak düzenlenecek olan Zaragoza Gezisi'ni yapıyoruz. Gezimizin ardından Madrid'e varışımızla birlikte yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Kraliyet Sarayı, Plaza Espania, Cervantes Anıtı, Puerta Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Cibeles Çeşmesi göreceğimiz yerler arasında. Gezimiz sonrası otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

 

 

5.Gün Madrid

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Segovia Gezisi'ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Segovia Gezisi (Yetişkin :65 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz / 07-12 Yaş : 30 Euro ) | 65 Euro
Madrid’ in kuzeybatısında yeşil tepeler üzerinde kurulmuş Tipik bir Roma şehri görüntüsündeki Segovia; geçmiş ile günümüzün bir arada yaşandığı tarihi şehirlerinden biridir. Disneyland’ ın sembolü haline gelmiş şatosuna ilham kaynağı olan Alcazar şatosu ve Romalılar tarafından M.S. 50 yılında granit taşlardan yapılmış su kemerlerini tur sırasında görme imkanı bulacaksınız. Ayrıca, dileyen misafirlerimiz Segovia’ nın süt kuzusu etleri ile ünlü restorantlarında yemek yeme fırsatı da bulacaklar. Tur bitiminde otele dönüş.

 

 

6.Gün Madrid, İstanbul

Gezimizin son günü sabah kahvaltısının ardından çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra otelden ayrılıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Toledo Gezisi'ne katılabilir. Gezimizin ardından tur liderimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor.
Ekstra gezi: Toledo Gezisi | Yetişkin : 60 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz / 07-12 Yaş : 30 Euro
1560 senesinde II. Felipe imparatorluğunun Başkentini Madrid şehrine taşıyana kadar,döneminin en önemli kültür,ticaret ve askeri merkezi olan Tajo Nehri'nin çevresinde kıvrılarak koruma altına aldığı, UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi'ne koyduğu Toledo'da gerçekleştireceğimiz bu gezimizde, El Greco'nun eşsiz eserleriyle ününe ve zarafetine güzel sanatları da eklemiş Toledo Kathedrali, şehrin kalbi Zocodover Meydanı, Tajo Nehri'ni geçerek şehre bağlanan Alcantara Köprüsü, şehrin bütün tarihi olaylarına tanıklık etmiş Bisagra Kapısı ve iç içe geçmiş Orta Çağ karakterli sokaklarını tur liderimizin anlatımı eşliğinde gezeceğiz. Dönüş yolundan önce Toledo'nun kendine has lezzeti dünyaca bilinen acıbadem tatlısı marzipanın tadına bakmanızı da öneririz.

 

  Ücrete Dâhil Olanlar
 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Barselona gidiş, Madrid-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

 • 3-4 yıldızlı otellerde Barselona'da 3 gece, Madrid’de 2 gece; toplam 5 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı

 • Panoramik Barselona ve Madrid şehir gezileri

 • Alan-otel-alan transferleri, şehirler arası transferler

 • Etstur Türkçe liderlik hizmetleri

 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli

 • Barselona otel konaklama vergisi

 • Zorunlu Seyahat sigortası (mesleki sorumluluk sigortasıdır)

  Ücrete Dâhil Olmayanlar
 • 15 TL yurt dışı çıkış harcı (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)

 • Etsassistance (Kişibaşı 1000 €'ya kadar olan paketturlarda 20 €/kişi başı / Kişibaşı 3000 €'ya kadar olan paket turlarda 40 €/kişi başı) (Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.)

 • 120 Euro vize ücreti ve hizmet bedeli (0-10 yaş arası çocuk için 90 €, 11 yaş ve üzeri çocuk için 120 € ücret ödenir. (Belirtilen vize ücreti TC vatandaşları için olup farklı uyruklu misafirlerimizin vize ücretleriyle bilgi almak için satış ofislerimizden bilgi alabilirsiniz)

 • Başvuru merkezi Ankara ve İstanbul olan misafirlerimiz için vize ve hizmet bedeli 130 €'dur. 0-10 yaş arası çocuk için 100 €, 11 yaş ve üzeri çocuk için 130 € ücret ödenir (Ankara ve İstanbul vize bedellerine kargo bedeli dahildir)(Belirtilen vize ücreti TC vatandaşları için olup farklı uyruklu misafirlerimiz satış ofislerimizden vize ücretleriyle ilgili bilgi alabilir)

 • Öğle ve akşam yemekleri

 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

 • Ekstra geziler

 • Kişisel harcamalar

  

Barselona, Madrid | Türk Hava Yolları | 5 GECE
Barselona, Madrid | Türk Hava Yolları | 5 GECE
Barselona, Madrid | Türk Hava Yolları | 5 GECE
Barselona, Madrid | Türk Hava Yolları | 5 GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.