ETS TUR BARCELONA /3 GECE /VİZELİ
Kontenjan Var 04.10.2018 / 07.10.2018 349 €

ETS TUR BARCELONA / 3 GECE / VİZELİ /349 EURODAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

ETS TUR BARCELONA 04 EKİM 2018 / 08 KASIM 2018  3 GECE

349 EURO'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

  • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Barcelona gidiş , Barcelona İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • 3 yıldızlı otelde, Barcelona' da 3 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Panoramik Barcelona Şehir Gezisi
  • Alan - otel - alan transferleri
  • ETS Türkçe Tur Liderlik hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Barcelona otel konaklama vergileri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
  1.Gün
  İstanbul, BarcelonaGezimizin ilk günü, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde belirlenen saatte tur liderimiz ile buluşuyoruz. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile varış noktamız Barcelona. Barcelona’ ya varışın ardından yapılacak panoramik şehir turunda Endülüs Arenası, eşsiz Barcelona manzarasında fotograf çekilme şansı yakalayabileceğiniz Montjuic Tepesi, Barcelona Limanı, Kristof Kolomb Heykeli(Colon Meydanı), La Sagrada Familia Bazilikası, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), La Rambla, Port Olimpic görülecek yerler arasında. Şehir turunun ardından özel otobüslerimiz ile otelimize trasfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
  2.Gün
  BarcelonaSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz günü ekstra olarak düzenlenecek olan Figueras ve Girona Gezisi' ne katılarak geçirebilirler. Akşam misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Flamenko Gecesi Gezisi ile akşamlarını renklendirebilirler. Gezi sonrası özel otobüslerimiz ile otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
  Ekstra gezi: Figueras ve Girona Gezisi Yetişkin: 65 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
  Müslüman, Hıristiyan ve Musevi mirasının iç içe geçtiği en güzel örneklerinden biri olan bu şehrin balık sırtı sokaklarında gezerken tarih içinde bir seyahate çıkacak, Eyfel Köprüsü'nden geçerken nehir kıyısındaki rengarenk evlerle büyülenecek, parfüm filminin çekildiği sahnelerle bütünleşecek ve şehrin muhteşem tarihi dokusunu soluyacaksınız. Gezimizin bir diğer noktası Fransa sınırına çok yakın olan, küçük ve şirin bir kasaba olan Figueras. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Dali’nin henüz hayatta iken açtığı sürrealizmi ve ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzede tarifsiz bir deneyim yaşayacaksınız.
  Ekstra gezi: Flamenko Gecesi Gezisi - BarcelonaYetişkin: 60 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
  Akşam, otelden hareket ederek şehrin en tanınmış ve en iyi performansının sahnelendiği lokallerinden birinde yemeksiz olarak flamenko şovunu ve danslarını izleme fırsatı buluyoruz. İspanya’nın en ünlü kültürel zenginliklerinden biri olan flamenko şovundan sonra otele dönüyoruz.
  3.Gün
  BarcelonaSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen A' dan Z' ye Barcelona; Park Güell, Pueblo Espanyol ve Barri Gotik gezisi' ne katılabilirler. Turun ardından özel otobüslerimiz ile tesisimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
  Ekstra gezi: A' dan Z' ye Barcelona; Park Güell, Pueblo Espanyol ve Barri Gotik Gezisi Yetişkin: 65 Euro / 0-6 Yaş Ücretsiz /07-12 Yaş:30 Euro
  La Sagrada Familia' nın mimarı Gaudi' nin en önemli eserlerinden biri olan Park Güell' i gezerken Gaudi' nin dehasına bir kez daha hayran kalacaksınız. İspanya' nın 17 farklı bölgesinin ev mimarilerinin, karma bir köy şeklinde bir araya getirildiği Pueblo Espanyol' da ise küçük bir İspanya turu yaparak gördükleriniz ve göreceklerinizin bir özetini yaşayarak bu evlerin altındaki hediyelik eşya dükkanlarından alışveriş yapmanın keyfine varacaksınız. Ardından Barselona' nın en mistik bölgesine Barri Gotic' e gidiyoruz. Gotik mimarinin en güzel örneklerini bir bütün halinde görebileceğiz bölge Barcelona' nın en eski şehir merkezlerinden biridir.
  4.Gün
  Barcelona, İstanbulGezinin son günü, otelde alacağımız sabah kahvaltısı ile başlıyor, ardından tur liderimizin belirteceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları’ nın tarifeli seferleri ile İstanbul’ a uçuşumuz başlıyor. Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor. Gezimizin sonu.
ETS TUR BARCELONA /3 GECE /VİZELİ
ETS TUR BARCELONA /3 GECE /VİZELİ
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.