Batı Karadeniz 25 - 27 Ekim
Kontenjan Var 25.10.2019 / 27.10.2019 400 TL

BATI KARADENİZİN TÜM GÜZELLİKLERİ BU TURDA SADECE 400 TL

1. GÜN: 25 EKİM CUMA SAAT 23.45’TE  ACENTAMIZ ÖNÜNDE TOPLANMA VE SAAT 00.05’TE  HAREKET. YOL GÜZERGAHIMIZ: MERZİFON – TOSYA - GEREDE - BOLU

2. GÜN: 26 EKİM CUMARTESİ SAAT 07.30 SIRALARINDA BOLU’YA VARIŞ.  BOLU MERKEZDEN 42 KM. UZAKLIKTA BULUNAN “YEDİGÖLLER”E (Nazlıgöl – Sazlıgöl – İncegöl – Kurugöl –Deringöl – Büyükgöl – Seringöl) HAREKET EDİYORUZ. SABAH KAHVALTISI EXTRA. GİRİŞ KAPISINDA OTOBÜSÜMÜZÜ BIRAKIP, YAYA OLARAK ORMAN İÇİNE GİRİYOR VE “DİLEK ÇEŞMESİ”NE GELİYORUZ. BURADA AKAN SOĞUK SULARDAN İÇİP DİLEKLERİMİZİ DİLEDİKTEN SONRA BÜYÜKGÖL’E GELİYORUZ. BELİRLENEN SÜRE SONUNA  KADAR SERBEST OLARAK GEZDİKTEN SONRA, BÜYÜKGÖL KENARINDA BEKLEYEN OTOBÜSÜMÜZE BİNEREK BOLU GÖLCÜK GÖL’ÜNE  HAREKET EDİYORUZ. İÇİNDE “DEVLET KONUK EVİ”NİN DE BULUNDUĞU BU GÖLÜ ÇOK BEĞENECEKSİNİZ. GÖL ÇEVRESİNDE YAPACAĞIMIZ YÜRÜYÜŞ  VE   VERİLECEK SÜRE SONUNDA ABANT GÖLÜ’NE HAREKET EDİYORUZ. ABANT GÖLÜ ÇEVRESİNDEKİ GEZİMİZİ YAPIP, YÜRÜYÜŞ VE ALIŞVERİŞ İÇİN SERBEST ZAMAN VERİYORUZ.. DAHA SONRA EREĞLİ’YE GELİYOR VE KONAKLAMA YAPACAĞIMIZ “GRAND  AHOS OTEL”E  YERLEŞİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİMİZİ SET MENÜ OLARAK OTELİMİZDE  ALIYORUZ. YEMEK SONRASI ŞEHİR MERKEZİNE GİDİYORUZ.

3.GÜN 27 EKİM PAZAR SABAHI KAHVALTI SONRASI SAAT 08.30’DA AMASRAYA HAREKET EDİYOR UZFATİH SULTAN MEHMET’İN AMASRA’NIN FETHİ ÖNCESİNDE, YANINDA BULUNAN LALASINA, “LALA, LALA ÇEŞM-İ CİHAN BU MU OLA” DEDİĞİ “BAKACAK TEPESİ”NDEN AMASRA’YI SEYRETTİKTEN SONRA BÜYÜK İSKENDER’İN GELİNİ OLAN VE ÇOCUKLARI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN KRALİÇE AMASTRİS ADINA KURULMUŞ OLAN AMASRA’YI GEZMEYE BAŞLIYORUZ. CENEVİZ KALESİ’NİN – KALEİÇİ’NİN - OYMACILAR ÇARŞISI’NIN  GEZİLMESİ VE ÖĞLE YEMEĞİ MOLASI SONRASINDA SAFRANBOLU’YA HAREKET EDİYORUZ. YENİ YAPILAN VE “TOKATLIOĞLU KANYONU” İÇERİSİNDE BULUNAN “CAM TERAS”A GİDİYORUZ. KENDİNİZİ BOŞLUKTA HİSSEDECEĞİNİZ BU GEZİDEN VE “İNCEKAYA SU KEMERLERİ”Nİ GÖRDÜKTEN SONRA ESKİ SAFRANBOLU’YA HAREKET EDİYORUZ.  SONRASINDA CİNCİ HANI – KÖPRÜLÜ CAMİİ – KAYMAKAMLAR KONAĞI – İZZET PAŞA CAMİİ - DEMİRCİLER ÇARŞISI – ARASTA  GEZİLERİNİ  YAPIYOR VE SİZLERE, ALIŞVERİŞ İÇİN  SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. SÜRE SONUNDA İMREN LOKUMLARINDA TOPLANIP ARACIMIZLA HIDIRLIK TEPESİNE GİDİYORUZ. İLK AÇIK NAMAZGAHIN BULUNDUĞU BU TEPEDEN SAFRANBOLU’YU SEYREDİP FOTOĞRAFLARIMIZI ÇEKTİKTEN SONRA KARABÜK – ESKİPAZAR – ÇERKEŞ – TOSYA YOLUYLA SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ.  SAAT 24.00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ VE GEZİMİZİN SONU.


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

ÖZEL ARAÇLA YOLCULUK    
YP  KONAKLAMA
1 KAHVALTI - 1 AKŞAM YEMEĞİ     
REHBERLİK  HİZMETLERİ
TÜRSAB SEYAHAT GÜVENCE SİGORTASI         
OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

YEDİGÖLLERE GİDİŞ VE MİLLİ PARKLARA GİRİŞ ÜCRETİ ( 40 TL )
BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN  KAHVALTI ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
BELİRTİLEN YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER
MÜZE VB. GİRİŞ ÜCRETLERİ

Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.