Kurban Bayramı Giresun Bektaş Yaylası Konaklamalı Gezi
Kontenjan Var 12.8.2019 / 13.8.2019 350 TL

ORDU – BOZTEPE - GİRESUN – KUZALAN ŞELALESİ – MAVİGÖL BEKTAŞ YAYLASI 12 – 13 AĞUSTOS GÜNDÜZ YOLCULUK

GEZİ PROGRAMI:

1.GÜN: 12 AĞUSTOS PAZARTESİ SABAHI 07.00’DE  MEDİCAL PARK ÖNÜNDEN; O7.30’DA  ACENTAMIZ ÖNÜNDEN HAREKET.  İLK MOLAMIZI TERME ULUSOY TESİSLERİNDE  VERİYOR VE SABAH KAHVALTIMIZI BURADA “PİDE İLE YAPIYORUZ. (Extra) SONRAKİ MOLAMIZI ORDU TELEFERİK İSTASYONU’NDA  VERİYORUZ. İSTEYEN KONUKLARIMIZLA  450 M. YÜKSEKLİKTEN ŞEHRİ VE DENİZİ SEYREDECEĞİMİZ  BOZTEPE’YE TELEFERİKLE ÇIKIYORUZ.  DAHA SONRA GİRESUN – DERELİ İLÇESİ YOLUYLA “KUZALAN ŞELALESİ” VE “MAVİ GÖL”E  GELİYORUZ.  BURADA DA FOTOĞRAF MOLASI VERDİKTEN SONRA 2100 M. YÜKSEKLİKTE VE DOĞU KARADENİZ’İN NÜFUS OLARAK EN BÜYÜK YAYLASI OLAN BEKTAŞ YAYLASI’NA GELİYOR VE KONAKLAMA YAPACAĞIMIZ “KARAGÖL OTEL”E YERLEŞİYORUZ. YAYLANIN TEMİZ HAVASI SİZLERE İYİ GELECEK. AKŞAM YEMEĞİOTELİMİZDE.


2.GÜN: 13 AĞUSTOS SALI SABAHI OTELİMİZDE ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI SAAT

10.00’DA OTELİMİZDEN AYRILIYOR  VE  GİRESUN’A HAREKET EDİYORUZ. GİRESUN’DA VERECEĞİMİZ MOLADA İSTEYEN KONUKLARIMIZ, BİR ZAMANLAR “KADIN SAVAŞÇI AMAZONLARIN” YAŞADIĞI SÖYLENİLEN “GİRESUN ADASI”NA GEMİ İLE  GİDEBİLİRLER. FİSKOBİRLİK’TE FINDIK ALIŞVERİŞİ İÇİN VERECEĞİMİZ MOLA SONRASINDA ORDU’YA HAREKET EDİYORUZ.  İSTEYEN KONUKLARIMIZLA  “DERİN BALIKÇILIK”TA  GÜZEL BİR LEVREK BUĞULAMA  YİYEBİLİRİZ. MOLAMIZ SONRASINDA  FATSA – TERME YOLUYLA SAMSUN’A DÖNÜŞ VE ACENTAMIZ ÖNÜNDE GEZİMİZİN SON BULMASI.


ÜCRET: 2 VE 3 KİŞİLİK ODALARDA KONAKLAMA KAYDIYLA KİŞİBAŞI; 350.00 TL.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

  1. 1. ÖZEL ARAÇLA YOLCULUK (Kişi sayımıza göre Mnb. – Mdb. veya Büyük otb. Olabilir.)
  2. 2. BEKTAŞ YAYLASINDA BİR GECE KONAKLAMA VE OTELDEKİ AKŞAM YEMEĞİ İLE KAHVALTI
  3. 3. ARAÇTAKİ İKRAMLAR
  4. 4. 0NDOKUZMAYISTUR KALİTE VE GÜVENCESİ
  5. 5. TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI VE REHBERLİK.
Kurban Bayramı Giresun Bektaş Yaylası Konaklamalı Gezi
Kurban Bayramı Giresun Bektaş Yaylası Konaklamalı Gezi
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.