Doğu Karadeniz Gezisi Şavşat ve Yayla Konaklamalı Özel Gezi Bu Turu Sadece Biz Yapıyoruz
Kontenjan Var 2.8.2019 / 6.8.2019 945 TL

ORDU – GİRESUN – KUZALAN ŞELALESİ – MAVİ GÖL - AYDER – ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ - ZİLKALE – PALOVİT ŞELALESİ – ÇİFTE KÖPRÜ - BORÇKA KARAGÖL –ARTVİN – ŞAVŞAT KARAGÖL VE BALIKLI GÖL –RİZE - TRABZON ATATÜRK KÖŞKÜ

GEZİ PROGRAMI:


1.GÜN:  02 AĞUSTOS  CUMA  SAAT 07.30’DA  ACENTAMIZ ÖNÜNDEN HAREKET.  İLK  MOLAMIZI, ORDU’DA    VERİYORUZ.  İSTEYEN KONUKLARIMIZLA BİRLİKTE  TELEFERİKLE  BOZTEPE’YE  ÇIKIYOR, ŞEHRİ VE DENİZİ 450 M. YÜKSEKLİKTEN SEYREDİYORUZ. SONRASINDA, YOLCULUĞUMUZA  GİRESUN’UN  DERELİ İLÇESİNDEN GEÇEREK  GİDECEĞİMİZ “KUZALAN ŞELALESİ”  VE “MAVİ GÖL” OLUYOR.  BURADA VERECEĞİMİZ FOTOĞRAF MOLASI SONRASINDA  TRABZON  -  RİZE  YOLUYLA  DEVAM EDİYORUZ.  ZAMANIMIZA GÖRE  TRABZON’DA   ATATÜRK  KÖŞKÜ’NÜ ZİYARET  EDİYORUZ.  .  KONAKLAMA VE AKŞAM YEMEĞİ PAZAR’DA SUADA  OTELDE. (Öğle yemekleri extra olup, zamanımıza göre alınacaktır.)


2.GÜN:  03 AĞUSTOS CUMARTESİ  SABAHI  OTELİMİZDE  ALACAĞIMIZ  KAHVALTI SONRASINDA SAAT 08.00’DE  OTELİMİZDEN AYRILIYOR VE “FIRTINA DERESİ”Nİ  TAKİP EDEREK  ÇAMLIHEMŞİN YOLUYLA AYDER’E GELİYORUZ.  AYDER’DE  “GELİN TÜLÜ ŞELALESİ” KARŞISINDA  ARACIMIZDAN  İNİYORUZ.  KAPLICA ÖNÜNDE  BULUŞACAĞIMIZ SAATE  KADAR  FOTOĞRAF VE ALIŞVERİŞ İÇİN BİR SAAT MOLA VERİYORUZ.  VERİLEN SAATTE  BULUŞARAK  ARACIMIZA BİNİYOR  VE ÇAMLIHEMŞİN’DEN BİNECEĞİMİZ MİNİBÜSLERLE “ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ – ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ” GEZİLERİNİ YAPIYORUZ.(EXTRA 30 TL) DAHA SONRA  KENDİ ARACIMIZA BİNİYOR  VE “OSMANLI KÖPRÜSÜ”NDE MOLA VEREREK, TAMAMEN “LAZ İCADI” OLAN ZİPLAYN’A BİNİYORUZ. GEZİMİZE ARHAVİ’DEN SAPARAK GİDECEĞİMİZ “ÇİFTE KÖPRÜ” İLE  DEVAM EDİYORUZ. BURADA FOTOĞRAF VE ÇAY MOLASI VERİYORUZ. SONRASINDA  DURAĞIMIZ  BORÇKA KARAGÖL OLUYOR.  BORÇKA’DA  ARACIMIZDAN İNEREK  GRUBUMUZA  ÖZEL MİNİBÜSLERE  BİNİYOR VE KARAGÖL’E HAREKET EDİYORUZ. (EXTRA: 30 TL.)  KARAGÖL’Ü ÇOK BEĞENECEK, ORADAN AYRILMAK  İSTEMEYECEKSİNİZ. GEZİMİZ SONRASINDA  BORÇKA’YA  DÖNÜYOR VE KENDİ ARACIMIZA BİNEREK  ŞAVŞAT’A  HAREKET EDİYORUZ.  KONAKLAMA ŞAVŞAT’TA  OTELİMİZDE.  AKŞAM YEMEĞİNİ OTELİMİZ DIŞINDA  LOKANTADA ALIYORUZ. BURADA YİYECEĞİNİZ ETİN TADINA DOYAMAYACAKSINIZ.


3.GÜN: 04 AĞUSTOS PAZAR  SABAHI OTELİMİZDEKİ KAHVALTI SONRASI SAAT 08.30’DA GRUBUMUZA
ÖZEL MİNİBÜSLERLE “ŞAVŞAT KARAGÖL” VE “BALIKLI GÖL” GEZİLERİMİZİ YAPIYORUZ.  ÖĞLE YEMEĞİ  MOLAMIZI  “BALIKLI GÖL”DEKİ LOKANTADA VERİYORUZ.  BUGÜN ŞAVŞAT YAYLALARINDA   GEZECEK, YÜRÜYÜŞ YAPACAK VE ÇOK BEĞENECEKSİNİZ. KONAKLAMAMIZI BALIKLI GÖL’DE BULUNAN BUNGALOW OTELDE YAPIYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.


4.GÜN:
05 AĞUSTOS PAZARTESİ SABAHI KAHVALTI SONRASI  DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA  BAŞLIYORUZ. İLK OLARAK ARTVİN ŞEHİR MERKEZİNE GİDİYORUZ. ARTVİN’İ GÖRDÜKTEN SONRA, “YOKUŞ TANIMINIZIN” DEĞİŞECEĞİNE  EMİNİZ. HOPA – RİZE – TRABZON YOLUYLA VE VERECEĞİMİZ MOLALARLA DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZ DEVAM EDİYOR. RİZE BEZİ DOKUMA ATÖLYESİ – ÇAY FABRİKASI – SÜRMENE BIÇAK  ALIŞVERİŞLERİMİZİ BUGÜNE BIRAKIYORUZ.

SAAT 24.00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ. ACENTAMIZ ÖNÜNDE   BİR SONRAKİ GEZİLERİMİZDE GÖRÜŞMEK ÜZERE  AYRILIYORUZ.


ÜCRET:
945.00 TL. AXESS – BONUS VE MAKSİMUM KARTLARA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT YAPILIR.


SİNGLE KONAKLAMA FARKI 240.00 TL’DİR. 0 – 4 YAŞ ÇOCUK ULAŞIMDA KOLTUK ALMAZSA ÜCRETSİZ;

5 – 12 YAŞ ÇOCUKLAR, 2 BÜYÜK YANINDA KALMAK KAYDIYLA 700.00 TL’DİR.


NOT:
GEZİLECEK YERLER DEĞİŞMEMEK KAYDIYLA, GEZİ GÜN SIRALAMASI VE  KONAKLAMA YERİ DEĞİŞEBİLİR.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
D2 BELGELİ ARAÇLA YOLCULUK   
1 GECE PAZAR’DA SUADA OTELDE KONAKLAMA 
1 GECE ŞAVŞAT BEYKONAĞI OTELDE KONAKLAMA
1 GECE ŞAVŞAT BALIKGÖLÜ’NDE KONAKLAMA
OTELLERDEKİ 3 KAHVALTI VE 2 AKŞAM YEMEĞİ
ŞAVŞAT’TA ET LOKANTASINDA ALINACAK AKŞAM YEMEĞİ  
ŞAVŞAT  KARAGÖL ve BALIKLI GÖL  GİDİŞ MİNİBÜS ÜCRETLERİ
TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI 
REHBERLİK HİZMETİ   
ARAÇ İÇİ İKRAMLAR DAHİLDİR.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
OTELLERDE ALINACAĞI BELİRTİLMİŞ  KAHVALTI VE YEMEKLER HARİCİNDE  KALAN KAHVALTI
ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ  İLE BELİRTİLEN YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER
ORDU TELEFERİK ÜCRETİ
ZİLKALE ve PALOVİT 
BORÇKA KARAGÖL  MİNİBÜS 
ZİPLİNE VB. ÜCRETLERİ
MÜZE VE ÖREN YERLERİNE GİRİŞ ÜCRETLERİ
DAHİL OLARAK BELİRTİLENLER  DIŞINDA KALAN TÜM HARCAMALAR

NOT: EXTRA OLARAK, YEREL MİNİBÜSLERLE  YAPILACAK GEZİLERE KATILIM ZORUNLU DEĞİLDİR. KATILIM AZLIĞI (Grup sayısının %70’inden az olması); HAVA VE  YOL KOŞULLARI  NEDENİYLE YAPILAMAYAN GEZİLERDEN ACENTAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR. (Minibüsler 14 kişiliktir. Sayı az olursa, ücret artışı olabilecektir.)


AÇIKLAMALAR;

  • Tur Programlarımız 4077 No’lu Tüketici Kanununa Uygun Olarak Hazırlanmıştır.
  • Tur Lideri, hava koşulları, sosyal olaylar, yol durumu ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tur süresince, hava, yol, grev vb. her türlü olumsuzluk karşısında yapılamayan turlardan Ondokuz Mayıs Turizm’in sorumluluğu yoktur.
  • Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile bir bütündür; ayrı ayrı düşünülemez.
  • Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerinde 17 yaş altı öğrenciler ve 65 yaş üstü ücretsizdir. Bunun haricindeki yerlerde öğrenciler dahil tüm katılımcılar ücretlidir.
  • Çocuk indirimleri 2 büyük yanında konaklama kaydıyla geçerlidir.
  • Otel ekstraları ve şahsi harcamalar misafirlere aittir.
  • Yemeklerde alınacak tüm su, meşrubat vb. içecekler ekstradır.
  • Geziye uygun ayakkabı ve kıyafet almanızı öneririz.
Doğu Karadeniz Gezisi Şavşat ve Yayla Konaklamalı Özel Gezi Bu Turu Sadece Biz Yapıyoruz
Doğu Karadeniz Gezisi Şavşat ve Yayla Konaklamalı Özel Gezi Bu Turu Sadece Biz Yapıyoruz
Doğu Karadeniz Gezisi Şavşat ve Yayla Konaklamalı Özel Gezi Bu Turu Sadece Biz Yapıyoruz
Doğu Karadeniz Gezisi Şavşat ve Yayla Konaklamalı Özel Gezi Bu Turu Sadece Biz Yapıyoruz
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.