Fethiye – Saklıkent – Ölüdeniz - Göcek – Dalaman - Dalyan- İztuzu- Kaş – Kalkan – Marmaris – Gökova – Akyaka Gezisi1445.00 Tl.
Kontenjan Var 25.7.2019 / 1.7.2019 1445 TL

FETHİYE – SAKLIKENT – ÖLÜDENİZ - GÖCEK – DALAMAN - DALYAN- İZTUZU- KAŞ – KALKAN – MARMARİS – GÖKOVA – AKYAKA GEZİSİ EXTRA TUR ÜCRETİ YOK 25 – 31 TEMMUZ VE 15 – 21 AĞUSTOS 2019

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

FETHİYE – SAKLIKENT – ÖLÜDENİZ - GÖCEK – DALAMAN - DALYAN- İZTUZU- KAŞ – KALKAN – MARMARİS – GÖKOVA – AKYAKA GEZİSİ

EXTRA TUR ÜCRETİ YOK

25 – 31 TEMMUZ VE 15 – 21 AĞUSTOS 2019

GEZİ PROGRAMI:

1.GÜN: ….. PERŞEMBE SAAT 18.00’DE  19 MAYIS LİSESİ ÖNÜNDEN, 18.15’TE YEŞİLYURT AVM; 18.30’DA TÜRKİŞ MEDİCAL PARK ÖNÜNDEN HAREKET. YOL GÜZERGAHIMIZ: ANKARA – AFYON – BURDUR – SAKLIKENT – FETHİYE

 

2.GÜN: ….. CUMA SAAT 08.00 CİVARINDA FETHİYE’DEN 20 KM. İÇERİDE BULUNAN  SAKLIKENT’E VARIYORUZ. KAHVALTI MOLAMIZI  YOLUMUZ ÜZERİNDEKİ GÖZLEMECİLERDE VERDİKTEN SONRA KANYONA GİRİYORUZ. BU KANYONA VE KANYONDAN AKAN SUYUN SOĞUKLUĞUNA İNANAMAYACAKSINIZ. VADİ İÇİNDE YAPACAĞIMIZ GEZİDE SERİNLEYECEKSİNİZ. GEZİ SÜREMİZ SONUNDA FETHİYE İLÇESİNDEN GEÇEREK “ÖLÜDENİZ”E GELİYORUZ. BURADA 2 SAAT SÜRECEK YÜZME  MOLASI VERDİKTEN SONRA DALAMAN’DA BULUNAN 4 YILDIZLI LİKYA RESORT OTELİMİZE GELİYORUZ. ODALARIMIZA YERLEŞME VE İSTİRAHAT SONRASI AKŞAM YEMEĞİMİZİ  OTELİMİZDE ALIYORUZ.

 

3. GÜN: ….. CUMARTESİ  SABAHI KAHVALTI SONRASI FETHİYE VEYA GÖCEK KALKIŞLI  12 ADALAR YAT GEZİMİZİ YAPIYORUZ. GEZİDEN  SONRA “GÖCEK” BELDESİ GEZİMİZİ DE YAPIP OTELİMİZE DÖNÜYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ SAAT 20.00’DE OTELİMİZDE.

 

4.GÜN: ….. PAZAR GÜNÜ KAHVALTI SONRASI “KALKAN” VE “KAŞ” GEZİSİ YAPIYORUZ. BU GEZİMİZDE KALKAN VE KAŞ’IN DOĞAL GÜZELLİKLERİNİ GÖRECEK; “MEİS ADASI”NIN NE KADAR YAKIN OLDUĞUNU HAYRETLE İZLEYECEKSİNİZ. KALKAN VE KAŞ’TA VERECEĞİMİZ YÜZME MOLALARIYLA DEVAM EDECEK GEZİMİZ SONRASI OTELİMİZE DÖNÜYORUZ. AKŞAM  YEMEĞİ OTELİMİZDE.

 

5.GÜN: …. PAZARTESİ GÜNÜ KAHVALTI SONRASI “CARETTA” KAPLUMBAĞALARININ YAŞADIĞI VE YUMURTALARINI BIRAKTIĞI “İZTUZU PLAJI”NA VE DALYAN’A  GİDİYORUZ. İZTUZU PLAJINDA YÜZME MOLASI VERİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.

 

6.GÜN: ….. SALI GÜNÜ KAHVALTI SONRASI  ODALARIMIZI BOŞALTIYOR VE DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA GEZEREK BAŞLIYORUZ.  ÖNCE “AKYAKA”YA   (GÖKOVA) GİDECEĞİZ. DOĞAL GÜZELLİKLERİNİN YANINDA, BİNLERCE YILDIR GÜNEY BATI ANADOLU’DA YAŞAYAN ÇEŞİTLİ MEDENİYETLERİN İZLERİNİ TAŞIYAN TARİHİ DOKUSU, DEĞİŞİK MİMARİSİ, DENİZDEN HER DAİM ESEN ILIK MELTEM RÜZGARLARIYLA SİZİ BÜYÜLEYECEĞİ BU ŞİRİN BELDEDEKİ DOĞAYLA UYUM İÇİNDE YAŞAM SÜREN VE AKYAKA’YI FARKLI KILAN ÖZELLİKLERİN BAŞINDA GELEN EŞSİZ AKKAYA EVLERİNDE KENDİNİZİ BİR MASAL DİYARINDA HİSSEDECEKSİNİZ. AKYAKA EVLERİNİN MİMARİ TARZI ULA’LI RESSAM VE SANATÇI NAİL ÇAKIRHAN’A AİTTİR. NAİL ÇAKIRHAN, ULA’NIN ESKİ EVLERİNİ ÖRNEK ALARAK AKYAKA’DA BU MİMARİ ÖZELLİKTEKİ İLK EVİ KENDİNE YAPMIŞTIR VE BU ÇALIŞMASIYLA 1983 YILINDA DÜNYANIN EN SAYGIN MİMARLIK ÖDÜLLERİNDEN AĞA HAN ULUSLARARASI MİMARLIK ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR. NAİL ÇAKIRHAN, MİMARLIK EĞİTİMİ GÖRMEDİĞİ HALDE BU ÖDÜLÜ ALAN İLK KİŞİDİR.

AKYAKA’DA VERECEĞİMİZ YÜZME MOLASI SONRASINDA MARMARİS’E HAREKET EDİYORUZ.

MARMARİS İÇMELERDE ÖĞLE YEMEĞİ VE YÜZME MOLASI VERİYORUZ. MARMARİS KAPALI ÇARŞISI VE YAT LİMANINI GEZMEK İÇİN VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMAN SONRASINDA, SAAT 16.00’DA DENİZLİ – AFYON – ANKARA YOLUYLA SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ.

 

7.GÜN: ….. ÇARŞAMBA SABAHI SAAT 09.00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ VE SİZLERİ ALDIĞIMIZ NOKTALARA BIRAKARAK BİR SONRAKİ GEZİLERİMİZDE BULUŞMAK ÜZERE VEDALAŞIYORUZ.

 

NOT: GEZİLECEK YERLER DEĞİŞMEMEK KAYDIYLA GEZİ SIRALAMASI DEĞİŞEBİLİR.

ÜCRET: 2 VE 3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİBAŞI 1445.00 TL.; ZİRAAT, BONUS VE MAXIMUM’A VADE FARKSIZ 3 TAKSİT  YAPILIR; SINGLE FARKI 360.00 TL.; 0-4 YAŞ ÇOCUK OTOBÜSTE KOLTUK ALMAZSA ÜCRETSİZ; 5 – 12 YAŞ ÇOCUK KOLTUK ALMAK KAYDIYLA 1085.00 TL.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1- ÖZEL OTOBÜSLE YOLCULUK

2- 2-  DALAMAN’DA  4 YILDIZLI OTELDE 4 GECE YP. KONAKLAMA (OTELDEKİ AÇIK BÜFE DÖRT  KAHVALTI VE  DÖRT AKŞAM YEMEĞİ)

3- 12 ADALAR TEKNE GEZİSİ

4- KAŞ – KALKAN GEZİSİ

5- DALYAN – İZTUZU GEZİSİ

6- AKYAKA VE MARMARİS GEZİSİ

7-  TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI

8-   ONDOKUZMAYIS TUR REHBERLİK HİZMETLERİ

9- OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1- BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN KAHVALTI VE YEMEKLER

2- MÜZE VB. ÖREN YERİ GİRİŞLERİ (Saklıkent – Ölüdeniz -  İztuzu vb. girişleri)

3- BELİRTİLEN YEMEKLERDEKİ   SU - MEŞRUBAT VB.  ALKOLSUZ VE ALKOLLU    İÇECEKLER

4- OTELDEKİ MİNİBAR  VB. ŞAHSİ HARCAMALAR

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

ADRES: LİSE CAD. NO: 22  (19 MAYIS LİSESİ KARŞISI)    SAMSUN

TEL: 230 80 51  -  234 90 64

Fethiye – Saklıkent – Ölüdeniz - Göcek – Dalaman - Dalyan- İztuzu- Kaş – Kalkan – Marmaris – Gökova – Akyaka Gezisi1445.00 Tl.
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.