Fethiye - Marmaris Gezisi
Kontenjan Var 05.09.2018 / 12.09.2018 1150 TL

FETHİYE – SAKLIKENT – ÖLÜDENİZ - MARMARİS - KÖYCEĞİZ - DALYAN – İZTUZU - GÖCEK - GÖKOVA - KAŞ – KALKAN

GEZİ PROGRAMI:

1.GÜN: ………………..ÇARŞAMBA SAAT 17.00’DE  ACENTA  ÖNÜNDEN HAREKET. YOL GÜZERGAHIMIZ: ANKARA – AFYON – BURDUR – SAKLIKENT - FETHİYE


2.GÜN:……………..PERŞEMBE SAAT 08.00 CİVARINDA FETHİYE YOLUNDAN 20 KM. İÇERİDE BULUNAN  SAKLIKENT’E VARIYORUZ. EXTRA KAHVALTI MOLAMIZI  YOLUMUZ ÜZERİNDEKİ LOKANTALARDA VERDİKTEN SONRA BU VADİYE VE VADİDEN AKAN SUYUN SOĞUKLUĞUNA İNANAMAYACAKSINIZ. VADİ İÇİNDE YAPACAĞIMIZ GEZİDE SERİNLEYECEKSİNİZ. SAAT 14.00 SIRALARINDA  FETHİYE’YE GEÇİYOR VE OTEL’E YERLEŞİYORUZ. ODALARIMIZA YERLEŞME VE İSTİRAHAT. SAAT 15.30’DA ARACIMIZLA SİZLERİ ÖLÜDENİZ’E GÖTÜRÜYORUZ. BELİRLENEN SAATTE OTELE DÖNÜYORUZ.  AKŞAM YEMEĞİ SAAT 20.00’DE OTELİMİZDE. YEMEKTEN SONRA, OTELİMİZE  2 KM   MESAFEDE BULUNAN, HİSARÖNÜ BARLAR VE ALIŞVERİŞ   SOKAĞINA GİDİYORUZ.


3. GÜN: ………………….CUMA SABAHI KAHVALTI SONRASI TAM GÜN SERBEST ZAMAN. İSTEYEN KONUKLARIMIZLA FETHİYE KALKIŞLI  EKSTRA  “12 ADALAR” YAT GEZİMİZİ YAPIYORUZ. GEZİDEN  SONRA OTELİMİZE DÖNÜYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ SAAT 20.00’DE OTELİMİZDE.


4.GÜN: ……………………CUMARTESİ GÜNÜ KONUKLARIMIZLA  EXTRA MARMARİS TURU YAPIYORUZ.  (Kişibaşı …………TL. Yol ücreti)  SİZLERİ YOLUMUZ ÜZERİNDE BULUNAN “GÖCEK” -  “KÖYCEĞİZ”  VE “AKYAKA”YA DA  (GÖKOVA) GÖTÜRECEĞİMİZ  BU GEZİMİZDE, DENİZ MOLALARIYLA SERİNLEYECEK, MARMARİS ÇEVRESİNİN GÜZELLİĞİNİ GÖRECEKSİNİZ.  AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.


5.GÜN:…………PAZAR GÜNÜ KONUKLARIMIZA SERBEST ZAMAN. İSTEYEN KONUKLARIMIZLA  “KALKAN” VE “KAŞ’A EXTRA TUR YAPIYORUZ. (Kişibaşı ………. TL. Yol ücreti)  AKŞAM  YEMEĞİ OTELİMİZDE.


6.GÜN: ………………PAZARTESİ GÜNÜ SERBEST ZAMAN. İSTEYEN KONUKLARIMIZLA “CARETTA KAPLUMBAĞALARININ YUMURTALARINI BIRAKTIĞI “İZTUZU” KUMSALINA VE “DALYAN”A GİDİYORUZ. BU GEZDE “CARETTA KAPLUMBAĞALARINI GÖRECEK, İZTUZU PLAJINDA YÜZECEKSİNİZ. (Kişibaşı …………. TL. Yol – İztuzu kumsalına tekne ile gidiş ve açık büfe öğle yemeği dahildir.) AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.


7.GÜN: ………………SALI SABAHI KAHVALTI SONRASI  ODALARIMIZI BOŞALTIYOR VE SAAT12:00’DA SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ.  SAAT 06:00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ VE BİR SONRAKİ GEZİLERİMİZDE BULUŞMAK ÜZERE VEDALAŞIYORUZ.

 

NOT: GEZİLECEK YERLER DEĞİŞMEMEK KAYDIYLA GEZİ SIRALAMASI DEĞİŞEBİLİR. EXTRA OLARAK BELİRTİLEN GEZİLERE KATILMAK ZORUNLULUĞU YOKTUR.

ÜCRET: 2 VE 3 KİŞİLİK ODALARDA KONAKLAMAK ŞARTIYLA, HAZİRAN VE TEMMUZ AYINDA KİŞİBAŞI PEŞİN VEYA VISA İLE ÖDEMEDE 1150 TL.; AXESS BONUS VE MAXIMUM’A VADE FARKSIZ 3 TAKSİT  YAPILIR; SINGLE FARKI 300 TL; 7 – 12 YAŞ ÇOCUK, KOLTUK ALMAK KAYDIYLA 850 TL.


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1- ÖZEL OTOBÜSLE YOLCULUK

2- FETHİYE OVACIK’TA  3 YILDIZLI OTELDE 5 GECE YP. KONAKLAMA (OTELDEKİ AÇIK BÜFE 5 KAHVALTI VE 5 AKŞAM YEMEĞİ)

3- TÜRSAB  SEYAHAT SİGORTASI

4- OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1- İSTEĞE BAĞLI OLAN VE PROGRAMDA EKSTRA OLARAK BELİRTİLEN  “MARMARİS  - DALYAN – KAŞ” GEZİLERİ   VE YAT GEZİSİ.

2- BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN KAHVALTI VE YEMEKLER

3- MÜZE VB. ÖREN YERİ GİRİŞLERİ (Ölüdeniz girişi – Saklıkent – İztuzu girişi vb.)

4- YEMEKLERDEKİ  SU VB.  ALKOLSUZ VE ALKOLLU  İÇECEKLER


Not: Extra turlar için grubun %75’inin katılım olmazsa ücret artırımı yapılarak gidilebilir.

Fethiye - Marmaris Gezisi
Fethiye - Marmaris Gezisi
Fethiye - Marmaris Gezisi
Fethiye - Marmaris Gezisi
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.