Kurban Bayram'ına Özel Doğu Karadeniz Gezisi
Kontenjan Var 22.08.2018 / 24.08.2018 545 TL

AYDER – ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ - ZİLKALE – PALOVİT ŞELALESİ – BORÇKA KARAGÖL –ARTVİN – ŞAVŞAT KARAGÖL VE BALIKLI GÖL –RİZE - TRABZON ATATÜRK KÖŞKÜ 22 – 24 AĞUSTOS 2018 2 GECE 3 GÜN GÜNDÜZ YOLCULUK

GEZİ PROGRAMI:


1.GÜN:  22 AĞUSTOS ÇARŞAMBA  SAAT 07.30’DA  ACENTAMIZ ÖNÜNDEN HAREKET. İLK  MOLAMIZI, KAHVALTI  YAPMAK İSTEYEN KONUKLARIMIZ  İÇİN  TERME ULUSOY TESİSLERİNDE  VERİYORUZ.  MOLA SONRASI  ORDU’YA HAREKET. İSTEYEN KONUKLARIMIZLA BİRLİKTE  TELEFERİKLE  BOZTEPE’YE  ÇIKIYOR, ŞEHRİ VE DENİZİ 450 M. YÜKSEKLİKTEN SEYREDİYORUZ. SONRASINDA, YOLCULUĞUMUZA  GİRESUN – TRABZON  -  RİZE  YOLUYLA  DEVAM EDİYORUZ.  ZAMANIMIZA GÖRE  TRABZON’DA   ATATÜRK  KÖŞKÜ’NÜ ZİYARET  EDİYORUZ.  SÜRMENE’DE “SÜRBİSA BIÇAK SATIŞ MAĞAZASI”NA UĞRUYORUZ.  KONAKLAMA VE AKŞAM YEMEĞİ ARDEŞEN’DE OTELİMİZDE.


2.GÜN:  23 AĞUSTOS PERŞEMBE SABAHI  OTELİMİZDE  ALACAĞIMIZ  KAHVALTI SONRASINDA SAAT 08.00’DE  OTELİMİZDEN AYRILIYOR VE “FIRTINA DERESİ”Nİ  TAKİP EDEREK  ÇAMLIHEMŞİN YOLUYLA AYDER’E GELİYORUZ.  AYDER’DE  “GELİN TÜLÜ ŞELALESİ” KARŞISINDA  ARACIMIZDAN  İNİYORUZ.  KAPLICA ÖNÜNDE  BULUŞACAĞIMIZ SAATE  KADAR  FOTOĞRAF VE ALIŞVERİŞ İÇİN BİR SAAT MOLA VERİYORUZ.  VERİLEN SAATTE  BULUŞARAK  ARACIMIZA BİNİYOR  VE ÇAMLIHEMŞİN’DEN BİNECEĞİMİZ MİNİBÜSLERLE “ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ – ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ” GEZİLERİNİ YAPIYORUZ.(EXTRA 25 TL) DAHA SONRA  KENDİ ARACIMIZA BİNİYOR  VE “OSMANLI KÖPRÜSÜ”NDE MOLA VEREREK, TAMAMEN “LAZ İCADI” OLAN ZİPLAYN’A BİNİYORUZ. GEZİMİZE   HOPA   YOLUYLA GİDECEĞİMİZ BORÇKA KARAGÖL GEZİSİ İLE DEVAM EDİYORUZ. BORÇKA’DA  ARACIMIZDAN İNEREK  GRUBUMUZA  ÖZEL MİNİBÜSLERE BİNİYOR VE KARAGÖL’E HAREKET EDİYORUZ. (EXTRA: 25 TL.)  KARAGÖL’Ü ÇOK BEĞENECEK, ORADAN AYRILMAK  İSTEMEYECEKSİNİZ. GEZİMİZ SONRASINDA  BORÇKA’YA  DÖNÜYOR VE KENDİ ARACIMIZA BİNEREK  ŞAVŞAT’A  HAREKET EDİYORUZ.  KONAKLAMA VE AKŞAM YEMEĞİ  ŞAVŞAT’TA  OTELİMİZDE.


3.GÜN: 24 AĞUSTOS CUMA SABAHI OTELİMİZDEKİ KAHVALTI SONRASI SAAT 08.30’DA GRUBUMUZA
ÖZEL MİNİBÜSLERLE “ŞAVŞAT KARAGÖL” VE “BALIKLI GÖL” GEZİLERİMİZİ YAPIYORUZ. (Extra 30 TL.) ÖĞLE YEMEĞİ  MOLAMIZI  “BALIKLI GÖL”DEKİ LOKANTADA VERİYORUZ. BUGÜN ŞAVŞAT YAYLALARINDA   GEZECEK VE ÇOK BEĞENECEKSİNİZ. GEZİLERİMİZ SONUNDA SAMSUN’A HEREKET EDİYORUZ.  DÖNÜŞ YOLUNDA ARTVİN ŞEHİR MERKEZİNE GİDİYORUZ. ARTVİN’İ GÖRDÜKTEN SONRA, “YOKUŞ TANIMINIZIN” DEĞİŞECEĞİNE  EMİNİZ.


4. GÜN: 25 AĞUSTOS CUMARTESİ SABAHI SAAT 04.00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ. ACENTAMIZ ÖNÜNDE   BİR SONRAKİ GEZİLERİMİZDE GÖRÜŞMEK ÜZERE  AYRILIYORUZ.
Kurban Bayram'ına Özel Doğu Karadeniz Gezisi
Kurban Bayram'ına Özel Doğu Karadeniz Gezisi
Kurban Bayram'ına Özel Doğu Karadeniz Gezisi
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.