KURBAN BAYRAMINA ÖZEL AYVALIK-ASSOS-BOZCAADA-ÇANAKKALE-İSTANBUL
Kontenjan Var 17.08.2018 / 24.08.2018 1050 TL

17-24 AĞUSTOS 2018 KURBAN BAYRAMINA ÖZEL GEZİ

GEZİ PROGRAMI:

1.GÜN: 17 AĞUSTOS CUMA SAAT 17.00’DE ACENTAMIZ ÖNÜNDEN AYVALIK’A HAREKET. YOL GÜZERGAHIMIZ BURSA – BALIKESİR - AYVALIK


2.GÜN: 18 A
ĞUSTOS CUMARTESİ SUSURLUK’A VARIŞ. SABAH KAHVALTIMIZI (EXTRA) ALDIKTAN SONRA YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ. AYVALIK’TA İLK OLARAK “ALİBEY (CUNDA) ADASINA GİDİYORUZ. BURADA ÖĞLE YEMEĞİ İÇİN SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. TARİHİ “TAŞ KAHVE”DE KAHVELERİNİZİ İÇTİKTEN  SONRA OTELİMİZE GELİYOR VE ODALARIMIZA YERLEŞEREK KISA BİR SÜREİSTİRAHAT EDİYORUZ. DAHA SONRA “ŞEYTAN SOFRASI” VE SARMISAKLI” GEZİLERİMİZİ YAPIYORUZ.  AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.


3.GÜN: 19 A
ĞUSTOS PAZAR SABAHI TAM GÜN SERBEST ZAMAN. İSTEYEN KONUKLARIMIZLA  TEKNE TURU YAPIYORUZ.

NOT: MİDİLLİ ADASINA  GİTMEK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZİN  KAYIT ESNASINDA  İSTEKLERİNİ BİLDİRMELERİ VE PASAPORT DURUMUNA GÖRE İŞLEMLERİ YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.)


4.GÜN: 20 A
ĞUSTOS PAZARTESİ SABAHI KAHVALTI SONRASI OTELİMİZDEN AYRILIYOR VE BURHANİYE – EDREMİT YOLUYLA  ALTINOLUK’A  HAREKET EDİYORUZ. ALTINOLUK’TA KISA BİR MOLA VERDİKTEN SONRA “KADIRGA KOYU” YOLUYLA ASSOS’A  GELİYORUZ. ASSOS ANTİK KENTİNİ GEZİP, KÖY İÇERİSİNDEKİ SATICILARDAN ALIŞVERİŞ YAPIYORUZ. “KÖZDE PİŞİRİLEN KAHVEDEN” İÇTİKTEN SONRA  “BOZCAADA”YA GİTMEK ÜZERE  GEYİKLİ İSKELESİNE HAREKET EDİYORUZ. GEYİKLİ’DEN BİNECEĞİMİZ FERİBOTLA  ADAYA GEÇİYORUZ. BOZCAADA KALESİNİ GEZİP, MEŞHUR DOMATES REÇELİNDEN ALDIKTAN VE ÖĞLE YEMEĞİ MOLASINDAN SONRA  BELİRTİLECEK SÜRE SONUNDA TEKRAR GEYİKLİ’YE DÖNEREK  KONAKLAMA YAPACAĞIMIZ ÇANAKKALE’YE  GİDİYORUZ.  AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA ÇANAKKALE’DE OTELİMİZDE.


5.GÜN: 21 A
ĞUSTOS SALI  AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA OTELİMİZDE. SABAHI KAHVALTI SONRASI OTELİMİZDEN AYRILARAK FERİBOTLA ECEABAT’A GEÇİYOR VE ÖZEL REHBERİMİZ EŞLİĞİNDE “ŞEHİTLİKLERİ ZİYARETE” BAŞLIYORUZ. SAAT 16.00’DA  İSTANBUL’A  HAREKET EDİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA İSTANBUL’DA OTELİMİZDE.


6.GÜN: 22 A
ĞUSTOS ÇARŞAMBA  SABAHI KAHVALTI SONRASI İSTANBUL GEZİMİZE BAŞLIYORUZ. İLK OLARAK  İSTANBULUN FETHİNİN  3 BOYUTLU GÖRSELLERLE VE EFEKTLERLE ANLATILDIĞI  “PANORAMA 1453” TARİH MÜZESİNİ  GEZİYORUZ.  DAHA SONRA  SULTANAHMET MEYDANINA   GİDİYORUZ. “TOPKAPI SARAYI” – “AYASOFYA MÜZESİ” – SULTANAHMET CAMİİ” VE  “ YEREBATAN SARNICI” GEZİLERİMİZİ  YAPIYORUZ. ÖĞLE YEMEĞİMİZİ SULTANAHMET MEYDANINDA BULUNAN LOKANTALARDA ALIYORUZ.  GEZİLERİMİZ SONRASINDA OTELİMİZE DÖNÜYORUZ.  AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA OTELİMİZDE.

NOT: İSTEYEN KONUKLARIMIZLA  EĞLENMEK ÜZERE KUMKAPI’DA BULUNAN LOKANTALARA GİDEBİLİRİZ. ULAŞIM  VE YEMEK BEDELLERİ EXTRADIR.


7.GÜN: 23 A
ĞUSTOS PERŞEMBE SABAHI  OTELİMİZDEN KAHVALTI SONRASI OTELİMİZDEN AYRILIYOR  TAKSİM

MEYDANINA GELEREK   BURADA GEZİ VE ÖĞLE YEMEĞİ İÇİN KONUKLARIMIZA SERBEST ZAMAN VERİYORUZ.  DAHA SONRA  EMİNÖNÜ VEYA BOSTANCI’DAN BİNECEĞİMİZ GEMİ İLE BÜYÜKADA’YA GİDİYORUZ. BÜYÜKADA GEZİSİ SONRASINDA  “VİA PORT AVM”DE AKŞAM YEMEĞİ MOLASI VERİP  İZMİT – BOLU – TOSYA  YOLU İLE SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ.


8.GÜN: 24 AĞUSTOS CUMA  SABAHI  SAMSUN’A VARI
Ş VE GEZİMİZİN SONU.

(GÜNÜBİRLİK MİDİLLİ ADASI VE BOZCAADA  GEZİLERİ EXTRA OLARAK YAPILACAKTIR.)


ÜCRET:
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KONAKLAMAK KAYDIYLA  KİŞİBAŞI 1050.00 TL. 0 – 6 YAŞ  ÇOCUK, İKİ BÜYÜK YANINDA KONAKLAMAK  VE KOLTUK ALMAMAK KAYDIYLA  ÜCRETSİZ;  OTOBÜSTE KOLTUK ALIRSA 550.00 TL;

06 – 12 YAŞ ÇOCUK ÜCRETİ; OTOBÜSTE KOLTUK ALMAK ŞARTIYLA 850.00 TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*D2 BELGELİ ARAÇLA YOLCULUK     *ARAÇ İÇİNDEKİ İKRAMLAR   *5 GECE OTELLERDE KONAKLAMA (Ayvalık – 2; Çanakkale 1; İstanbul 2 gece)      *5 KAHVALTI VE 5 AKŞAM YEMEĞİ   *REHBERLİK  *TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI     *ARAÇ İÇİ İKRAMLAR DAHİLDİR.


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*OTELLERDE ALINACAK KAHVALTI VE YEMEKLER HARİCİNDE ALINACAK  KAHVALTI – ÖĞLE  VE AKŞAM YEMEKLERİ  İLE OTELLERDEKİ YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER     *OTELLERDEKİ MİNİBAR VB. ŞAHSİ HARCAMALAR           *MİDİLLİ ADASI VE BOZCAADA  GEZİLERİ – GÜNLÜK TUR -BÜYÜKADA GEMİ GİDİŞ  VB. ÜCRETLERİ     * MÜZE VE ÖREN YERLERİNE GİRİŞ ÜCRETLERİ         *KUMKAPI  GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM VE YEMEK ÜCRETLERİ    *PROGRAM HARİCİ İSTENECEK GEZİ ÜCRETLERİ HARİÇTİR.

ONDOKUZMAYIS TURİZM SEYAHAT ACENTASI

TEL: 230 80 51  -  234 90 64

ADRES: 19 MAYIS LİSESİ KARŞISI   -  SAMSUN

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL AYVALIK-ASSOS-BOZCAADA-ÇANAKKALE-İSTANBUL
KURBAN BAYRAMINA ÖZEL AYVALIK-ASSOS-BOZCAADA-ÇANAKKALE-İSTANBUL
KURBAN BAYRAMINA ÖZEL AYVALIK-ASSOS-BOZCAADA-ÇANAKKALE-İSTANBUL
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.