KURBAN BAYRAMI'NA ÖZEL BATI KARADENİZ TURU
Kontenjan Var 12.8.2019 / 14.8.2019 425 TL

BOLU ABANT VE GÖLCÜK GÖLLERİ – AKÇAKOCA – KARADENİZ EREĞLİ - ZONGULDAK - AMASRA – SAFRANBOLU - KARABÜK


GEZİ PROGRAMI:

1. GÜN: 12 AĞUSTOS PAZARTESİ SAAT 22.45’TE  ACENTAMIZ ÖNÜNDE TOPLANMA VE SAAT 23.00’TE  HAREKET. YOL GÜZERGAHIMIZ: MERZİFON – TOSYA - GEREDE - BOLU

2. GÜN: 13 AĞUSTOS SALI SABAHI BOLU’YA VARIYOR VE KAHVALTIMIZI AÇIK BÜFE OLARAK ALIYORUZ. GRUBUMUZU BEKLEYEN ÖZEL MİNİBÜS VE MİDİBÜSE BİNİP, BOLU MERKEZDEN 42 KM. UZAKLIKTA BULUNAN “YEDİGÖLLER”E (Nazlıgöl – Sazlıgöl – İncegöl – Kurugöl –Deringöl – Büyükgöl – Seringöl) HAREKET EDİYORUZ. GİRİŞ KAPISINDA ARAÇLARDAN İNİP, YAYA OLARAK ORMAN İÇİNE GİRİYOR VE “DİLEK ÇEŞMESİ”NE GELİYORUZ. BURADA AKAN SOĞUK SULARDAN İÇİP DİLEKLERİMİZİ DİLEDİKTEN SONRA BÜYÜKGÖL’E GELİYORUZ. BELİRLENEN SÜRE SONUNA  KADAR SERBEST OLARAK GEZDİKTEN SONRA, ARAÇLARIMIZA BİNEREK BOLU’YA HAREKET EDİYORUZ. BOLU’DA KENDİ OTOBÜSÜMÜZE BİNİYOR VE GÖLCÜK GÖL’ÜNE  HAREKET EDİYORUZ. İÇİNDE “DEVLET KONUK EVİ”NİN DE BULUNDUĞU BU GÖLÜ ÇOK BEĞENECEKSİNİZ. GÖL ÇEVRESİNDE YAPACAĞIMIZ YÜRÜYÜŞ VE   VERİLECEK SÜRE SONUNDA ABANT GÖLÜ’NE GEÇİYORUZ. ABANT GÖLÜ ÇEVRESİNDE OTOBÜSLE YAPACAĞIMIZ TUR VE SERBEST ZAMAN SONRASINDA,  DÜZCE – AKÇAKOCA YOLUYLA KARADENİZ EREĞLİ’YE  HAREKET EDİYORUZ. KONAKLAMA YAPACAĞIMIZ “GRAND AHOS OTEL”E YERLEŞİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİMİZİ SET MENÜ OLARAK OTELİMİZDE  ALIYORUZ. YEMEK SONRASI HAVA ŞARTLARI ELVERDİĞİ TAKTİRDE ŞEHİR MERKEZİNE GİDİYORUZ. (İsteyen konuklarımızı otobüsümüzle götürecek ve süre sonunda otelimize döneceğiz.)

3. GÜN: 14 AĞUSTOS ÇARŞAMBA SABAHI KAHVALTI SONRASI SAAT 07.30’DA ZONGULDAK BARTIN YOLUYLA AMASRA’YA HAREKET EDİYORUZ. FATİH SULTAN MEHMET’İN AMASRA’NIN FETHİ ÖNCESİNDE, YANINDA BULUNAN LALASINA, “LALA, LALA ÇEŞM-İ CİHAN BU MU OLA” DEDİĞİ “BAKACAK TEPESİ”NDEN AMASRA’YI SEYRETTİKTEN SONRA BÜYÜK İSKENDER’İN GELİNİ OLAN VE ÇOCUKLARI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN KRALİÇE AMASTRİS ADINA KURULMUŞ OLAN AMASRA’YI GEZMEYE BAŞLIYORUZ. CENEVİZ KALESİ’NİN – KALEİÇİ’NİN - OYMACILAR ÇARŞISI’NIN  GEZİLMESİ SONRASINDA SAFRANBOLU’YA HAREKET EDİYORUZ. YENİ YAPILAN VE “TOKATLIOĞLU KANYONU” İÇERİSİNDE BULUNAN “CAM TERAS”A GİDİYORUZ. KENDİNİZİ BOŞLUKTA HİSSEDECEĞİNİZ BU GEZİDEN SONRA ESKİ SAFRANBOLU’YA HAREKET EDİYORUZ. SAFRANBOLU’DA İMREN  LOKUMLARINDA YAPILACAK DİYA GÖSTERİSİ SONRASI CİNCİ HANI – KÖPRÜLÜ CAMİİ – KAYMAKAMLAR KONAĞI – İZZET PAŞA CAMİİ - DEMİRCİLER ÇARŞISI – ARASTA  GEZİLERİNİ  YAPIYOR VE SİZLERE SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. SÜRE SONUNDA İMREN LOKUMLARINDA TOPLANIP ARACIMIZLA HIDIRLIK TEPESİNE GİDİYORUZ. İLK AÇIK NAMAZGAHIN BULUNDUĞU BU TEPEDEN SAFRANBOLU’YU SEYREDİP FOTOĞRAFLARIMIZI ÇEKTİKTEN SONRA KARABÜK – ESKİPAZAR – ÇERKEŞ – TOSYA YOLUYLA SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ.  SAAT 24.00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ VE GEZİMİZİN SONU.


ÜCRET: İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KONAKLAMA  KAYDIYLA  425.00 TL.

SİNGLE KON. FARKI 75.00 TL.;  İKİ BÜYÜK YANINDA KONAKLAMA VE KOLTUK ALMAMAK KAYDIYLA  0- 4 YAŞ ÇOCUK ÜCRETSİZ; 5 – 12 YAŞ ÇOCUK 350.00 TL.

AXESS – BONUS – MAXIMUM – ZİRAAT KREDİ KARTLARINA  VADE FARKSIZ 2 TAKSİT YAPILIR .


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1- ÖZEL ARAÇLA YOLCULUK

2- K. EREĞLİ GRAND AHOS  OTELDE BİR GECE KONAKLAMA

3- İLK SABAH ALINAN KAHVALTI -OTELDEKİ BİR KAHVALTI İLE BİR AKŞAM YEMEĞİ

4- BELİRTİLEN GEZİLER

5- REHBERLİK  HİZMETLERİ

6- YEDİGÖLLER - GÖLCÜK VE ABANT GÖLLERİ  MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

7-TÜRSAB SEYAHAT GÜVENCE SİGORTASI

8- OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1- BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

2- BELİRTİLEN YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER

3- YEDİGÖLLER  GİDİŞ ÜCRETİ (40.00 TL.) 
4- CAM TERAS – KAYMAKAMLAR KONAĞI – HIDIRLIK TEPESİ VB. GİRİŞ ÜCRETLERİ

KURBAN BAYRAMI'NA ÖZEL BATI KARADENİZ TURU
KURBAN BAYRAMI'NA ÖZEL BATI KARADENİZ TURU
KURBAN BAYRAMI'NA ÖZEL BATI KARADENİZ TURU
KURBAN BAYRAMI'NA ÖZEL BATI KARADENİZ TURU
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.