Batı Karadeniz Turu
Kontenjan Var 02.11.2018 / 04.11.2018 325 TL

AMASRA – SAFRANBOLU – BOLU – YEDİGÖLLER - ABANT VE GÖLCÜK GÖLLERİ 02-04 KASIM 2018


GEZİ PROGRAMI:


1.GÜN:
02 KASIM 2018 CUMA  SAAT 23.45’TE 19 MAYIS LİSESİ ÖNÜNDE TOPLANMA VE SAAT 00.05’TE HAREKET. YOL  GÜZERGAHIMIZ : MERZİFON – TOSYA – KARABÜK – SAFRANBOLU – BARTIN - AMASRA


2.GÜN:
03 KASIM  CUMARTESİ   SAAT 08.00 SIRALARINDA AMASRA’YA VARIŞ. SABAH KAHVALTIMIZI ACENTAMIZIN İKRAM EDECEĞİ SOĞUK SANDÖVİÇ İLE OTOBÜSÜMÜZDE ALIYORUZ. AMASRA’YA GİRİŞTE, FATİH SULTAN MEHMET’İN AMASRA’NIN FETHİ ÖNCESİNDE, YANINDA BULUNAN LALASINA, “LALA, LALA ÇEŞM-İ CİHAN BU MU OLA” DEDİĞİ “BAKACAK TEPESİ”NDEN AMASRA’YI SEYREDİYORUZ.  OTOBÜSÜMÜZÜ PARK ETTİKTEN SONRA,  BÜYÜK İSKENDER’İN GELİNİ OLAN VE ÇOCUKLARI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN KRALİÇE AMASTRİS ADINA KURULMUŞ OLAN AMASRA’YI GEZMEYE BAŞLIYORUZ. CENEVİZ KALESİ’NİN – KALEİÇİ’NİN - OYMACILAR ÇARŞISI’NIN  GEZİLMESİ SONRASI BARTIN – YOLUYLA SAFRANBOLU’YA HAREKET EDİYORUZ. YOLUMUZ ÜZERİNDEKİ  “TOKATLIOĞLU KANYONU” İÇERİSİNDE BULUNAN “CAM TERAS”A GİDİYORUZ. KENDİNİZİ BOŞLUKTA HİSSEDECEĞİNİZ BU GEZİ SONRASI SAFRANBOLU’YA GELİYOR VE ESKİ SAFRANBOLU MEYDANINDA ARACIMIZDAN İNİYORUZ. İMREN LOKUMLARI’NDA YAPILACAK DİYA GÖSTERİSİ SONRASI  SAFRANBOLU GEZİMİZE BAŞLIYORUZ. SIRASIYLA,  CİNCİ HANI – KÖPRÜLÜ CAMİİ – KAYMAKAMLAR KONAĞI – İZZET PAŞA CAMİİ -DEMİRCİLER ÇARŞISI – ARASTA GEZİLERİNİ  YAPIYORUZ. ÖĞLE YEMEĞİ VE ALIŞVERİŞ MOLASI SONRASINDA KARABÜK YOLUYLA BOLU’YA HAREKET EDİYORUZ. KONAKLAYACAĞIMIZ “SOYLU OTELE” YERLEŞİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİMİZİ AÇIK BÜFE OLARAK ALIYORUZ.


3.GÜN:
04 KASIM PAZAR SAAT 07.00 – 07.45 ARASI KAHVALTIMIZI ALIYOR VE 08.00’DE GRUBUMUZA ÖZEL OLARAK TUTULAN MİDİBÜSLERLE,  BOLU MERKEZDEN 42 KM. UZAKLIKTA BULUNAN “YEDİGÖLLER”E (Nazlıgöl – Sazlıgöl – İncegöl – Kurugöl –Deringöl – Büyükgöl – Seringöl) HAREKET EDİYORUZ. (Midibüs ve giriş ücreti 35 TL.) GİRİŞ KAPISINDA OTOBÜSÜMÜZÜ BIRAKIP, YAYA OLARAK ORMAN İÇİNE GİRİYOR VE “DİLEK ÇEŞMESİ”NE GELİYORUZ. BURADA AKAN SOĞUK SULARDAN İÇİP DİLEKLERİMİZİ DİLEDİKTEN SONRA BÜYÜKGÖL’E GELİYORUZ. BELİRLENEN SÜRE SONUNA  KADAR SERBEST OLARAK GEZDİKTEN SONRA, BÜYÜKGÖL KENARINDA BEKLEYEN OTOBÜSÜMÜZE BİNEREK BOLU’YA GELİYOR VE KENDİ OTOBÜSÜMÜZE BİNEREK  BOLU ABANT GÖLÜ’NE HAREKET EDİYORUZ. ABANT GÖLÜ ÇEVRESİNDE OTOBÜSÜMÜZLE VE BELLİ MESAFEDE YAYA OLARAK YAPACAĞIMIZ GEZİ VE SERBEST ZAMAN SONRASINDA GÖLCÜK GÖL’ÜNE GİDİYORUZ. BURADA DA GÖL ÇEVRESİNDE YAPACAĞIMIZ YÜRÜYÜŞ SONRASINDA SAAT 16.00 SIRALARINDA  SAMSUN’A HAREKET. DÖNÜŞ YOL GÜZERGAHIMIZ; TOSYA – MERZİFON – SAMSUN. SAAT 23.00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ VE GEZİMİZİN SONU.


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

1.ÖZEL ARAÇLA YOLCULUK

2.OTELDE BİR GECE KONAKLAMA

3.OTELDEKİ BİR KAHVALTI İLE BİR AKŞAM YEMEĞİ

4. BELİRTİLEN GEZİLER

5.YEDİGÖLLER – ABANT VE GÖLCÜK GÖLLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1.BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN KAHVALTI VE YEMEKLER

2.BELİRTİLEN KAHVALTI  VE YEMEKTEKİ İÇECEKLER

3.YEDİGÖLLER GİDİŞ MİDİBÜS ÜCRETİ 35 TL.


Batı Karadeniz Turu
Batı Karadeniz Turu
Batı Karadeniz Turu
Batı Karadeniz Turu
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.