BÜYÜK İSTANBUL GEZİSİ 825 TL
Kontenjan Var 26.9.2019 / 30.9.2019 825 TL

İSTANBULUN EN GÜZEL MANZARALARI BU TURDA 3 TAKSİT SEÇENEĞİ İLE..


1.GÜN: 26 EYLÜL PERŞEMBE GÜNÜ : 22:00 DA SAMSUN’DAN HAREKET. MEDİCAL PARK ÖNÜNDEN VE OFİSİMİZİN ÖNÜNDEN YOLCULARIMIZ ALIP YOLA ÇIKIYORUZ

 

2.GÜN: 27 EYLÜL CUMA GÜNÜ :SABAH İSTANBUL’DA ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI (EXTRA) DÜNYANIN EN BÜYÜK TEMATİK AKVARYUMLARIN’DAN OLAN AQUA FLORYA AVM İÇİNDEKİ İSTANBUL AKVARYUM’A GEÇİYORUZ. BURADA KÖPEKBALIĞINDAN TİMSAHINA DÜNYANIN EN ÇEŞİTLİ DENİZ CANLILARINI GÖRDÜKTEN SONRA MİNİA TÜRK’E GEÇİYORUZ , BURADA TÜRKİYE’NİN TÜM ÖNEMLİ MİMARİ YAPITLARININ ÖLÇEKLE BİREBİR KÜÇÜLTÜLMÜŞ YAPILARINI GÖRÜP FOTOĞRAF ÇEKİNDİKTEN SONRA KOÇ MÜZESİNE GEÇİYORUZ KOÇ AİLESİNİN ÇABALARIYLA TOPLANMIŞ DENİZALTIYI, TARİHİ OTOMOBİLLERİ ,UÇAKLARI ,VAPURLARI VB BİRÇOK TARİHİ İCATLARI GÖRÜYORUZ, ARDINDAN TAKSİME GEÇİYORUZ GALATA KULESİNDE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİKTEN SONRA TAKSİMDE VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMANDA KAHVE İÇİP,YEMEK YİYİP, İSTİKLAL CADDESİNİN EŞSİZ ATMOSFERİNDE GEZİNEBİLİRSİNİZ. ARDINDAN KONAKLAMA YAPACAĞIMIZ OTELE GEÇİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE, DİLEYEN KONUKLARIMIZ YEMEK SONRASI KADIKÖY E GİDEBİLİR.

 

3.GÜN 28 EYLÜL CUMARTESİ : SABAH OTELDE ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI İSTANBUL’UN FETHİNİN CANLANDIRILDIĞI PANAROMA 1453 E HAREKET EDİYORUZ ARDINDAN, TARİHİ YARIMADAYA GEÇİYORUZ BU LOKASYONDA GRUP HALİNDE HAREKET ETMEYE ÖZEN GÖSTERİYOR VE BİNLERCE YILLIK TARİHİ ,REHBER EŞLİĞİNDE HEPBİRLİKTE DİNLİYOR VE GEZİYORUZ, AYASOFYA, TOPKAPI VE YEREBATAN SARNICI GEZİLERİ BİNLERCE TURİSTİN ZİYARET ETTİĞİ EN ÖNEMLİ TARİHİ MİRASLARIMIZDIR KALABALIK BİR TARİH MİRASI İÇİNDE GEZİMİZİ BİRLİKTE TAMAMLAYIP BİTİMİNDE OTOBÜSÜMÜZE DÖNÜP EMİNÖNÜ YENİ KAPI İSTİKAMETİNDEN ATAMIZIN SON NEFESİNİ VERDİĞİ DOLMABAHÇEYE HAREKET EDİYORUZ. GEZİ SONUNDA AKŞAM SON DURAĞIMIZ ORTAKÖY’DE VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMANDIR ,HER İSTANBULLUNUN FOTOĞRAF ÇEKİNDİĞİ BOĞAZ KÖPRÜ ALTI MANZARASI SONRASINDA OTELİMİZE HAREKET EDİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ İÇİN OTELİMİZE DÖNÜYORUZ, İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZLE GECE İÇİN BELİRLEDİĞİMİZ LOKASYONA ARAÇ SAYISININ SALT ÇOĞUNLUĞU SAĞLANMAK KOŞULUYLA EĞLENCE MEKANINA GİDİYORUZ. İLERLEYEN SAATLERDE DÖNÜŞ SAATİ BELİRLENİP OTELE DÖNÜLÜYOR.

 

4.GÜN 29 EYLÜL PAZAR : SABAH OTELİMİZDE ALDIĞIMIZ KAHVALTI SONRASI MEŞHUR CADDEBOSTAN SAHİLİ YOLUYLA BOSTANCIYA GEÇİYORUZ. BOSTANCI İSKELESİNDEN ADALAR TURUNA ÇIKIYORUZ BÜYÜKADA VERECEĞİMİZ FOTOĞRAF MOLASINDAN SONRA SAMSUN’DA BULUNMAYAN İKEA AVM YE GEÇİYORUZ ARDINDAN İSTANBUL’UN EN BÜYÜK AVM Sİ OLAN VİAPORT A GEÇİYORUZ BURADADA ALIŞVERİŞİ VE YEMEĞİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA 18:00 DA YOLA ÇIKIYORUZ .

5.GÜN 30 EYLÜL PAZARTESİ : SABAH 05:00 SULARINDA SAMSUNA VARIŞ.ALDIĞIMIZ NOKTALARDA SİZLERİ BIRAKIYORUZ. BİR DAHAKİ TURDA GÖRÜŞMEK ÜZERE AYRILIYORUZ.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

BELİRTİLEN DIŞINDA KALAN KAHVALTI - ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

ADA VAPURU ÜCRETİ

TÜM YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

MİNİBAR VB. HARCAMALAR

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

ULAŞIM

2 GECE OTEL KONAKLAMA

2 SABAH KAHVALTISI 2 AKŞAM YEMEĞİ

ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

ONDOKUZMAYIS TUR REFAKATI

REHBERLİK HİZMETLERİ

TÜRSAB  YURTİÇİ SEYAHAT SİGORTASI

 

Ücret: 2 ve 3 kişilik odalarda konaklamak şartıyla  Kişibaşı :  825 TL

 


BÜYÜK İSTANBUL GEZİSİ 825 TL
BÜYÜK İSTANBUL GEZİSİ 825 TL
BÜYÜK İSTANBUL GEZİSİ 825 TL
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.