RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL İSTANBUL - ADALAR - ŞİLE - AĞVA
Kontenjan Var 5.6.2019 / 9.6.2019 795 TL

05 - 09 HAZİRAN 2019

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN
5 HAZİRAN ÇARŞAMBA SAAT 21.00 DE ACENTAMIZ ÖNÜNDEN İSTANBUL'A HAREKET.

2.GÜN
6 HAZİRAN PERŞEMBE SABAHI İZMİT - KANDIRA YOLUYLA KERPE'YE VARIŞ. SABAH KAHVALTISINI ................. ALIYORUZ. ( Extra ) KAHVALTI SONRASI AĞVA'YA HAREKET EDİYORUZ. İKİ DERE ARASINDA VE YEŞİLLİKLER İÇİNDE OLAN AĞVA'YI ÇOK BEĞENİCEKSİNİZ. BİR ZAMANLARIN ÇOK BEĞENİLEN ''BİR İSTANBUL MASALI'' ADLI DİZİNİN ÇEKİLDİĞİ MEKANLARI GÖRECEK, İSTEYEN KONUKLARIMIZLA TEKNE TURU YAPACAĞIZ. AĞVA'DAKİ GEZİMİZDEN SONRA ŞİLE'YE GEÇİYORUZ. KARADENİZ KIYISINDAKİ BU ŞİRİN İLÇEYİDE GÖRDÜKTEN SONRA İSTANBUL'A HAREKET EDİYORUZ. YOLCULUK SONRASI 4* DREAM HILL OTEL'E GELİYORUZ. ODALARIMIZA YERLEŞİP DİNLENDİKTEN SONRA AKŞAM YEMEĞİNİ OTELİMİZDE ALIYORUZ. İSTEYEN KONUKLARIMIZ YEMEK SONRASINDA OTEL YAKINLARINDA BULUNAN AVM'LERE GİDEBİLİR.
3.GÜN
7 HAZİRAN CUMA SABAHI OTELİMİZDEKİ KAHVALTI SONRASI İSTANBUL GEZİMİZE BAŞLIYORUZ. İLK OLARAK ;  SULTANAHMET MEYDANI'NA GİDİYORUZ. BURADA SIRASIYLA TOPKAPI SARAYI - AYASOFYA CAMİİ - YEREBATAN SARNIÇI VE SULTANAHMET CAMİİ GEZİLERİMİZİ YAPIYORUZ. ÖĞLE YEMEĞİMİZİ MEŞHUR SULTANAHMET KÖFTECİSİNDE ALIYORUZ. YEMEK SONRASINDA DOLMABAHÇE SARAYI'NI GEZMEYE GİDİYORUZ.  AKŞAM SAATLERİNE KADAR SÜRECEK GEZİ SONRASINDA AKŞAM YEMEĞİMİZİ ALMAK ÜZERE OTELİMİZE GİDİYORUZ. 


4.GÜN
8 HAZİRAN CUMARTESİ SABAHI KAHVALTI SONRASI OTELİMİZDEN AYRILIYOR VE PANORAMA 1453 MÜZESİNE GİDİYORUZ. İSTANBUL'UN FETHİ'NİN 3 BOYUTLU RESİMLERLE VE EFEKTLERLE GÖRÜNTÜLENDİĞİ BU MÜZEYİ ÇOK BEĞENİCEKSİNİZ. DAHA SONRA OTOBÜSÜMÜZLE BOSTANCI'YA GİDİYORUZ. BURADAN BİNECEĞİMİZ GEMİ İLE BÜYÜKADA'YA GİDİYORUZ. BÜYÜKADA GEZİMİZİN DÖNÜŞ YOLUNDA VİAPORT AVM GEZİSİ YAPIYORUZ. AKŞAM YEMEĞİMİZİ DE BURADA ALDIKTAN SONRA SAAT 19.00 DA SAMSUN'A HAREKET EDİYORUZ.

5.GÜN
9 HAZİRAN PAZAR SABAHI 06.00 SIRALARINDA SAMSUN'A VARIŞ VE ACENTAMIZ ÖNÜNDE BİR SONRAKİ GEZİLERİMİZDE BULUŞMAK ÜZERE AYRILIYORUZ.

NOT : GEZİ SIRALAMASI DEĞİŞEBİLİR.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
1 - ÖZEL OTOBÜS İLE ULAŞIM
2 - 4* OTELDE 2 GECE KONAKLAMA VE 2 SABAH KAHVALTISI VE 2 AKŞAM YEMEĞİ ( KERPE'DEKİ KAHVALTI ÜCRETİMİZE DAHİL DEĞİLDİR. )
3 - BELİRTİLEN TÜM GEZİLER
4 - REHBERLİK HİZMETLERİ
5 - TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI
6 - OTOBÜS İÇİNDEKİ İKRAMLAR

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
1 - MÜZE VB. GİRİŞ ÜCRETLERİ
2 - BELİRTİLEN DIŞINDA KALAN KAHVALTI - ÖĞLE - AKŞAM YEMEKLERİ
3 - OTELDEKİ MİNİBAR VE EKSTRALAR
4 - ADALAR GİDİŞ - DÖNÜŞ GEMİ ÜCRETİ
5 - BOĞAZ TURU GEMİ ÜCRETİ
6 - ÜCRETE DAHİL OLARAK BELİRTİLMEYEN DİĞER HARCAMALAR
RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL İSTANBUL - ADALAR - ŞİLE - AĞVA
RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL İSTANBUL - ADALAR - ŞİLE - AĞVA
RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL İSTANBUL - ADALAR - ŞİLE - AĞVA
RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL İSTANBUL - ADALAR - ŞİLE - AĞVA
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.