ETS TUR ORTA AVRUPA EKSPRESS -PEGASUS-4 GECE
Kontenjan Var 27.09.2018 / 01.10.2018 249 €

27 EYLÜL 2018 - 25 EKİM 2018 arası tarihlerde, Pegasus Hava Yolları | Sabiha Gökçen Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

ETS TUR ORTA AVRUPA EKSPRESS -PEGASUS-4 GECE

TUR TARİH ARALIĞI:27 EYLÜL 2018 - 25 EKİM 2018  299 EURO'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER 


 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Prag gidiş, Budapeşte İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 3 yıldızlı otellerde; Prag'd a2 gece, Viyana'da 1 gece , Budapeşte'de 1 gece toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
 • Panoramik Prag, Viyana ve Budapeşte şehir gezileri
 • Alan - otel - alan şehirler arası transferler
 • Türkçe tur liderlik hizmeti
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.

1.Gün
İstanbul, PragGezimizin ilk günü, kalkıştan iki buçuk saat önce,Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor.
Bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten sonra Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile varış noktamız Prag. Şehre vardığımızda panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Yürüyerek yapacağımız panoramik şehir turumuzda, Eski Belediye Binası, Rudolfinium, Paris Caddesi, Astoronomik Saat Kulesi, Clementinum Manastırı, IV.Charles Köprüsü göreceğimiz yerler arasında. Akşam ise dileyenler için ekstra olarak düzenlenecek Orta Çağ Gecesi bir başka alternatif. Gezinin ardından transferler ile otelimize dönüyoruz.
Ekstra gezi: Orta Çağ Gecesi Gezisi60 Euro
Bu gezimizde, sizleri Prag'ın en hareketli eğlencelerinden biri olan Orta Çağ Gecesi’ne bekliyoruz. Orta Çağ'da yapılan eğlenceler, yenilen yemekler, limitsiz içecekler ve ortam eminiz ki sizin de ilginizi çekecek. Birbirinden güzel Çek kızlarının yaptığı ateş dansları eşliğinde, muhteşem Orta Çağ eğlenceleri sizleri bekliyor.
2.Gün
PragSabah kahvaltısının ardından, misafirlerimiz için sunulan bir diğer seçenek de ekstra Dresden ve Karlovy Vary Gezisi. Akşam sunulan ekstra Çek Gecesi ile de başka bir yüzyıla yolculuk yapma olanağı bulacaksınız. Gezinin ardından otelimize geri dönüyoruz.
Ekstra gezi: Dresten ve Karlovy Vary Gezisi105 €
Almanya Topraklarına Saksonya eyaletine geçerek bu coğrafyanın en güzel şehirlerinden olan Rönesans mimarisini en iyi yansıtan yer olmasından dolayı da “Elbe kıyısı Floransa’sı” olarak anılan Dresden'i geziyoruz. Avrupa'nın en uygun alışveriş imkanlarını sunan dükkanlarının da bulunduğu caddelerde gezinmek için boş zamanınız da olacak.Ardından Çek Cumhuriyeti’nin; film festivali, yeşili, masalımsı binaları ve şifalı suları ile ünlü şehrini keşfe hazır olun. Kentte sıcaklıkları 30 C – 70 C arasında değişen 12 kaynak suyu bulunuyor. Atatürk, Karl Marx, Beethooven, Mozart, Çar 1. Petro gibi birçok ünlünün dinlenmek için tercih ettiği, Unesco tarafından koruma altında bulunan Karlovy Vary gezimizi tur liderinizin anlatımları ile keyifli bir yürüyüşle yapacaksınız. Atatürk’ün kaldığı ve yemeklerini yediği binalar da ayrıca görecekleriniz arasında. Alışveriş yapmak için de çok uygun bir nokta olan bu geziyi öncelikli görülecek yerler arasına almanızı tavsiye ederiz.
Ekstra gezi: Çek Gecesi 55 Euro
Prag’ın sevimli restoranlarından birinde yerel dans gösterileri eşliğinde müzikli eğlence ve akşam yemeği sizi bekliyor. Çek Müziği, Çek folk dansları ve Çek müzik aletlerini yakından tanıma fırsatınızın olacağı yemekli eğlence programında çeşitli animasyonlarla eğlenceli bir gece geçireceksiniz.
3.Gün
Prag, ViyanaGüne kahvaltıyla başlıyor ve otelden ayrılarak özel otobüslerle Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz.(Prag-Viyana yaklaşık 300 km ) Keyifli otobüs yolculuğumuz sırasında Prag'dan Viyana'ya geçerken, isteyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenen Cesky Krumlov gezimize katılabilirler. Ardından Viyana'ya varışımızda yapılacak panoramik şehir gezisinde Sanat ve Doğa Tarihi Müzeleri, Opera Binası, Hoffburg Sarayı, Parlamento Binası, Belediye Sarayı, Burg Tiyatrosu, Üniversite, Votiv Kililsesi ve trafik durumuna göre Belvedere Sarayı da panoramik olarak görülecek yerler arasında. Avrupa’nın kültür başkenti Viyana’da sunulan bir diğer ekstra gezi de Viyana Konser Gecesi. Geceleme otelimizde
Ekstra gezi: Cesky Krumlov Gezisi25 Euro
Çek Cumhuriyeti' nin büyüleyici tarihi kentlerinden biri olan Cesky’nin UNESCO tarafından korunmaya alınmış bölümleri görülmeye değer. 250’nin üzerinde korunmuş tarihi binası ve sokakları arasında yürürken Rönesans Çağı tablosu içinde resmediliyor hissi yaşayacaksınız. Şehrin en önemli yapısı olan kalesi ise sizi yapıldığı tarihe götürecek.
Ekstra gezi: Viyana Konser Gecesi55 Euro
Müzik ile her zaman iç içe olmuş ve her yıl yüzlerce klasik müzik konserinin verildiği bu şehirde rehberinizin size sunacağı özel salonlardan birinde keyifli ve unutulmaz bir akşam geçireceksiniz.
4.Gün
Viyana, BudapeşteGüne kahvaltıyla başlıyor ve otelden ayrılarak özel otobüslerle Budapeşte’ye doğru yola çıkıyoruz.(Viyana-Budapeşte yaklaşık 250 km ) İsteyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenen Bratislava turumuza katılabilirler. Yolculuk sonunda Budapeşte’de yapılacak panoramik şehir gezisinde Kahramanlar Meydanı, Opera, Parlamento Binası, Mathias Kilisesi, St. Stephan Bazilikası, ve Budapeşte’nin en güzel manzarasına sahip Gellert Tepesi keşif duraklarımız. Şehir gezisinin ardından otelimiz bizi bekliyor. Günün devamında ekstra Macar Folkloru ve Çigan Gecesi sunuluyor. Gezinin ardından otelimize yerleşiyoruz.
Ekstra gezi: Bratislava Gezisi20€
Son derece şirin bir başkent olan Bratislava'da; Yahudi Soykırım Anıtı, Barlar Sokağı, Maria Theresa Yürüyüş Yolu, Mozart’ın 6 yaşında, F. Liszt’in de 9 yaşında ilk konserini verdiği saray binaları, Michael Kulesi, Özgürlük ve Şehir meydanları, Cafe Mayer, Napolyon’un Askeri, Opera Binası keşif duraklarımız. Not: Avrupa Birliği kuralları gereği uzun yolculuklarda uzun mola verilmesi gerekmektedir. OMV benzin istasyonunda mola verilmek durumundadır. Bu turumuz bu mola sırasında gerçekleştirilecek olup, katılmak istemeyen misafirler buradaki dinlenme tesislerinde vakit geçirebilirler.
Ekstra gezi: Macar Folkloru ve Çigan Gecesi 55 Euro
Macaristan denince akla gelen şeylerden biri de Çigan olsa gerek. Bu gezide gideceğimiz restoranımızda hem yerel içeceklerin hem de dünyaca ünlü gulaş çorbası başta olmak üzere Macar mutfağının tadına bakacak, bir diğer taraftan da Macar Dansı ve müziğinin keyfini çıkartacaksınız. Unutmadan belirtelim, sizler de şovun birer parçası olabilirsiniz.
5.Gün
Budapeşte , İstanbulGezinin son günü kahvaltımızın ardından bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul'a uçuşumuz başlıyor. Varışın ardından turumuz sona eriyor
Ekstra Geziler Hakkında BilgilendirmeTur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.
Avantajlı Ekstra Geziler
Ekstra gezi: Avantajlı Full Paket (4 gece)(viyana konser gezisi dahil değildir)275 €
 • Ayrı Ayrı310 €
 • Paket275 €
Paket Turlar: Avantajlı Keşif Paketi (150€ )ve Avatajlı Yemekli Eğlence Paketi(170€) Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 320 Euro yerine 275 € olacaktır.
Ekstra gezi: Avantajlı Keşif Paketi120€
 • Ayrı Ayrı150 €
 • Paket120€
Paket Turlar:Dresten ve Karlov Vary Gezisi (105 € ),Cesky Krumlov Gezisi (25 € ), Bratislava Gezisi (20 € ) Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 150 Euro yerine 120 € olacaktır.
Ekstra gezi: Avantajlı Yemekli Eğlence Paketi150 €
 • Ayrı Ayrı170 €
 • Paket150 €
Paket Turlar:Ortaçağ Gecesi(60€), Çek Gecesi(55 €), Macar Folklorü ve Çigan Gecesi(55 € ) Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 170 Euro yerine 150 € olacaktır.
ETS TUR ORTA AVRUPA EKSPRESS -PEGASUS-4 GECE
ETS TUR ORTA AVRUPA EKSPRESS -PEGASUS-4 GECE
ETS TUR ORTA AVRUPA EKSPRESS -PEGASUS-4 GECE
ETS TUR ORTA AVRUPA EKSPRESS -PEGASUS-4 GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.