İZMİR - KUŞADASI - PAMUKKALE
Kontenjan Var 27.04.2018 / 01.05.2018 550 TL

ÇEŞME - ALAÇATI - KUŞADASI - EFES - SELÇUK - ŞİRİNCE - PAMUKKALE TRAVERTENLERİ 27 NİSAN - 01 MAYIS 2 GECE KONAKLAMA

GEZİ PROGRAMI:


1. GÜN: 27 NİSAN CUMA SAAT 17.30’DA  ACENTAMIZ ÖNÜNDEN, SAAT 18.00’DE TÜRKİŞ MEDİCAL PARK ÖNÜNDEN  HAREKET. YOL GÜZERGAHIMIZ; ANKARA – AFYON – UŞAK – ÇEŞME.


2. GÜN: 28 NİSAN CUMARTESİ SABAHI ÇEŞME’YE VARIŞ. ÇEŞME VE ALAÇATI’YI GEZDİKTEN SONRA  İZMİR’E HAREKET. İZMİR KONAK MEYDANI – KEMERALTI – KARŞIYAKA’NIN GEZİLMESİ VE ÖĞLE YEMEĞİ (Extra) SONRASI KUŞADASI’NA HAREKET EDİYORUZ. KUŞADASI’NDA OTELE YERLEŞME VE İSTİRAHAT.  AKŞAM YEMEĞİNİ OTELİMİZDE ALDIKTAN SONRA KUŞADASI MERKEZE GİDİYORUZ.


3.GÜN: 29 NİSAN PAZAR SABAHI OTELİMİZDEKİ KAHVALTI SONRASI DÜNYANIN YEDİ HARİKASINDAN BİRİ OLAN ARTEMİS TAPINAĞI’NIN BULUNDUĞU EFES ANTİK KENTİ’Nİ VE BURADA BULUNAN DİĞER TARİHİ ESERLERİ – MERYEM ANA’NIN SON YILLARINI GEÇİRDİĞİNE İNANILAN, BÜLBÜL DAĞI’NIN ZİRVESİNE YAPILMIŞ MERYEM ANA KİLİSESİ’Nİ GEZİYORUZ. SONRAKİ DURAĞIMIZ, ESKİ ADI “ÇİRKİNCE” OLUP, DÖNEMİN VALİSİ TARAFINDAN “ŞİRİNCE” OLARAK DEĞİŞTİRİLEN, MÜBADELEYLE RUM NUFUSUN YERİNE TÜRKLERİN YERLEŞTİĞİ  ŞİRİNCE’YE GİDİYORUZ.  ÖĞLE YEMEĞİMİZİ AÇIK BÜFE (Extra ) OLARAK SELÇUK’TA ALIYORUZ.  AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA OTELİMİZDE.


4. GÜN: 30 NİSAN PAZARTESİ SABAHI  KAHVALTI SONRASI SAAT 08.00’DE OTELİMİZDEN AYRILIYOR VE AYDIN YOLUYLA DENİZLİ’YE  HAREKET EDİYORUZ. ÜÇ SAATLİK YOLCULUK SONRASI PAMUKKALE’YE GELİYOR VE TRAVERTENLERİ GEZİYOR, KAPLICA HAVUZUNA GİRME MOLASI VERİYORUZ.   SAAT 15.00’TE SAMSUN’A HAREKET EDİYORUZ.


5. GÜN: 01 MAYIS  SALI SABAHI SAAT 07.00 SIRALARINDA SAMSUN’A VARIŞ.  BİR DAHAKİ GEZİLERİNİZDE BULUŞMAK ÜZERE ACENTAMIZ ÖNÜNDE GEZİMİZE SON VERİYORUZ.


ÜCRET
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KONAKLAMAK ŞARTIYLA  KİŞİBAŞI
550.00 TL. TEK KİŞİLİK ODA FARKI  120 TL.DİR.

MAXİMUM – BONUS KARTLARINA VADE FARKSIZ 2 TAKSİT YAPILIR.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

1-  ÖZEL   OTOBÜSLE YOLCULUK

2-  KUŞADASI’NDA 4  YILDIZLI OTELDE 2 GECE KONAKLAMA

3-  OTELDEKİ İKİ KAHVALTI VE  İKİ AKŞAM YEMEĞİ

4-  PROGRAMDA BELİRTİLEN GEZİLER

5-  OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

6- 19 MAYIS TUR REHBERLİĞİ

7- TÜRSAB SEYAHAT SİGORTASI


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

1- BELİRTİLENLER DIŞINDA KALAN KAHVALTI - ÖĞLE VE  AKŞAM YEMEKLERİ

2- BELİRTİLEN YEMEKLERDEKİ SU – MEŞRUBAT VB. İÇECEKLER; OTELDEKİ MİNİBAR VB. HARCAMALAR

3- KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI OLMAYAN MÜZE – ÖREN YERİ VB. GİRİŞ ÜCRETLERİ   (ÖĞRETMEN VE VELİLER İLE 17 YAŞINI BİTİRMİŞ ÖĞRENCİLER,  KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI MÜZELERE ,  ALACAKLARI  MÜZE KART İLE GİREBİLECEKLERDİR.)


İZMİR - KUŞADASI - PAMUKKALE
İZMİR - KUŞADASI - PAMUKKALE
İZMİR - KUŞADASI - PAMUKKALE
İZMİR - KUŞADASI - PAMUKKALE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.