ETS TUR MALDİVLER
Kontenjan Var 27.1.2019 / 14.7.2019 1449 $

ETS TUR MALDİVLER 1499 $ dan başlayan fiyatlar Tarih aralığı:03 Mart - 10 Mart - 17 Mart - 24 Mart - 31 Mart - 07 Nisan - 14 Nisan - 21 Nisan - 28 Nisan - 05 Mayıs - 12 Mayıs - 19 Mayıs - 26 Mayıs - 09 Haziran - 16 Haziran - 23 Haziran - 30 Haziran - 07 Temmuz - 14 Temmuz

Tur Programı
1.Gün
Sabiha Gökçen Havalimanı, Dohaİstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Qatar Havayollarının uçuşu ile Katar’ın başkenti Doha’ya hareket. Doha’ya varış.

2.Gün
Doha,MaldivlerDoha’ya varışın ardından 02:15 de Qatar Havayollarının QR672 sefer sayılı bağlantı uçağı ile Maldivler’e hareket. Yerel saat ile 09.00 da Maldivler Havalimanının bulunduğu Hulhule Adasına varış. Özel karşılamanın ardından; otelinizin havaalanına uzaklığına göre deniz uçağı, sürat motoru ya da iç hatlar uçağı ile transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkanı. Geceleme otelimizde.

3.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler otelinizde düzenlenen Night Fishing (Gece Balık Avı) gezisine katılabilirler. 17:00 de başlayıp yaklaşık 20:00 ye kadar süren bu turda kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilir; Hint Okyanusuna özgü büyük ve renkli balıklardan tutabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
4.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Geceleme otelimizde.

5.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler Snorkeling Safari ekstra turuna katılabilirler. Maldiv Adalarının en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir. Neredeyse sonsuz sayılabilecek dalış seçeneği sunmaktadır. Bu adalara gelen ziyaretçilerin %60’ının en az bir kez bu keyfi yaşadıklarını düşünecek olursak burayı bir dalış cenneti olarak adlandırmamak mümkün değil. Mükemmel iklimi ve sualtının eşsiz güzelliği Maldivler’i bir dalış merkezi haline getirmiştir. Tüm adaların kendilerine ait resifleri bulunmaktadır. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine “scuba diving” veya “snorkeling safari” turlarıyla varacaksınız. Geceleme otelimizde.

6.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler ekstra Island Hopping ekstra turuna katılabilirler. Bu turda kaldığınız otelin yakınlarında bulunan adalar ziyaret ediliyor. Genellikle tam gün süren bu tura sabah kahvaltısının ardından başlanıyor. Çevre adaları dolaşıp, balıkçı köyünün bulunduğu adalardan birinin ziyareti ve öğlen başka bir adada barbekü öğle yemeği için mola veriliyor. Yemeğiniz hazırlanırken şnorkel imkânı bulabilirsiniz. Ardından diğer adaları da dolaşarak saat 16:00 civarında otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

7.Gün
Maldivler, Doha, Sabiha Gökçen HavalimanıSabah kahvaltısının ardından havaalanına transfer. Qatar Havayollarının QR673 sefer sayılı uçağı ile 10.15 de Doha’ya hareket. Yerel saat ile 12.45 de Doha’ya varış. Qatar Havayollarının QR245 seferi ile saat 14.25 de kalkış ve 19.05 de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış. Turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.

  Ücrete Dâhil Olanlar
 • Qatar Havayolları ile İstanbul-Doha-Maldivler// Doha-İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti
 • Seçtiğiniz otelde 5 gece konaklama
 • Seçilen otele göre yemek planı
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  Ücrete Dâhil Olmayanlar
 • 15 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • Seçilen otel yemek planı dışındaki tüm öğün ve içeçekler.
 • Kişisel harcamalar
Tur Lideri Gümrüksüz sahada ve uçuş boyunca kabinde rehber bulunmuyor. Male Havalimanı karşılama bölümünde yerel rehberlik hizmeti başlıyor ve alan-otel transferleri yapılıyor. Dönüşte, otel - alan transferi sırasında ve gümrüksüz sahada yerel yetkili bulunuyor. Dönüş uçuşu boyunca kabinde rehber bulunmuyor.

VizeT.C. vatandaşlarına Maldivler’de vize uygulaması yoktur. Geziye katılabilmek için, seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Türk vatandaşı olmayan misafirlerimizin ilgili konsolosluklara danışmaları gerekmektedir.
ETS TUR MALDİVLER
ETS TUR MALDİVLER
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.