ETS TUR MALDİVLER
Kontenjan Var 19.5.2019 / 8.7.2019 1449 $

ETS TUR MALDİVLER 1499 $ dan başlayan fiyatlar Tarih aralığı:19 Mayıs - 26 Mayıs - 09 Haziran - 16 Haziran - 23 Haziran - 30 Haziran - 07 Temmuz - 08Temmuz

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
  • Türk Havayolları ile İstanbul-Maldivler -İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Seçtiğiniz otelde 4 gece konaklama
  • Seçilen otele göre yemek planı
  • Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, Maldivlerİstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK730 sefer sayılı uçuşu ile Maldivler hareket. Maldivler Havalimanının bulunduğu Hulhule Adasına varış. Özel karşılamanın ardından; otelinizin havaalanına uzaklığına göre deniz uçağı, sürat motoru ya da iç hatlar uçağı ile transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkânı. Geceleme otelimizde.

2.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler otelinizde düzenlenen Night Fishing (Gece Balık Avı) gezisine katılabilirler. 17:00 de başlayıp yaklaşık 20:00 ye kadar süren bu turda kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilir; Hint Okyanusuna özgü büyük ve renkli balıklardan tutabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler Snorkeling Safari ekstra turuna katılabilirler. Maldiv Adalarının en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir. Neredeyse sonsuz sayılabilecek dalış seçeneği sunmaktadır. Bu adalara gelen ziyaretçilerin %60’ının en az bir kez bu keyfi yaşadıklarını düşünecek olursak burayı bir dalış cenneti olarak adlandırmamak mümkün değil. Mükemmel iklimi ve sualtının eşsiz güzelliği Maldivler’i bir dalış merkezi haline getirmiştir. Tüm adaların kendilerine ait resifleri bulunmaktadır. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine “scuba diving” veya “snorkeling safari” turlarıyla varacaksınız. Geceleme otelimizde.

4.Gün
MaldivlerKahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Geceleme otelimizde.

5.Gün
Maldivler, IstanbulSabah kahvaltısının ardından belirlenen saatte havaalanına transfer. Türk Havayollarının TK731 sefer sayılı uçağı ile İstanbul'a hareket. İstanbul'a varış. Turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.
ETS TUR MALDİVLER
ETS TUR MALDİVLER
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.