Halkidiki | 4 Gece | 4 GECE
Kontenjan Var 24.07.2018 / 25.09.2018 249 €

24 Temmuz 2018 - 25 Eylül 2018 arası tarihlerde, Otobüs | İstanbul Kalkışlı , VİZELİ

  • Özel lüks otobüsler ile ulaşım ve ikramlar
  • Seçilen otelde 4 gece yarım pansiyon konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı ve akşam yemeği
  • ETS Tur Türkçe Liderlik hizmetleri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır )
  • Konalama vergileri

TUR PROGRAMI


1.Gün
İstanbul, HalkidikiKonfirme de belirnen kalkış noktalarından hareket ile Tekirdağ üzerinden İpsala’ya yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.) Yaklaşık 280 km/ 3,5 saatlik yolculuğun ardından gümrük ve pasaport işlemlerini tamamlayıp Yunanistan’a geçiyoruz. Devamında Halkidiki'ye doğru yapacağımız yolculuk yaklaşık 350 km 7-8 saat sürüyor.
2.Gün
HalkidikiOtel check-in ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tur liderimizin düzenleyeceği alternatif çevre gezisine katılabilirler. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
3.Gün
HalkidikiSabah kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tur iderimizin ekstra olarak düzenleyeceği Selanik Gezisi'ne katılabilirler. Geceleme otelde.
Ekstra gezi: Selanik Gezisi80 Euro
Otelimizden hareketle Halkidiki Yarımadası'ndan çıkıp Selanik'e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Selanik Şehir Turu yapıyoruz. Tur esnasında görülecek yerler arasında kordon, Beyaz Kule, Ulu Önder Atatürk'ün Evi, Aristoteles Meydanı bulunuyor. Yapılacak tur sonrası serbest zaman. Ardından Selanik'i denizden görebileceğiniz tekne turu sonrası Yunan harika eğlencesinin ve enfes Yunan yemeklerinin tadını çıkartabileceğiniz taverna programı (limitli içecek). Program bitişinde otele transferiniz gerçekleşiyor. Taverna Menü: Salata, iştah açıcılar, ara sıcaklar, patates kızartması, ana yemek (şeçmeli olarak balık, tavuk, et ya da köfte), limitli İçki (250 ml Ouzo, şarap veya meşrubat),su, ekmek.
4.Gün
HalkidikiSabah kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tur liderimizin ekstra olarak düzenleyeceği Tekne Gezisi'ne katılabilirler. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
Ekstra gezi: Halkidiki Tekne Gezisi50 Euro
Otelimizden teknemizin hareket edeceği Halkidiki'nin büyüleyici koylarından biri olan Pefkohori’ye transferimiz gerçekleşiyor. Tekne turumuzda ilk durağımız Halkidiki'nin ikinci ayağında bulunan Toroni. Burada verilecek olan serbest zamanda Halkidiki'nin büyüleyici denizin tadını çıkartabilirsiniz. Serbest zaman sonrası teknede alınacak öğle yemeğinin ardından mübadele döneminde Marmara’dan göç edenler tarafından kurulan Neo Marmara’ya hareket ediyoruz. Bu şirin kasabada birbirinden güzel Yunan kafelerinde enfes frappenin tadına bakabilir, dilerseniz yöreye özgü hediyelik eşyalardan satın alabilirsiniz. Bu küçük kasabadan ayrılarak son durağımız olan, baktığınızda bir kaplumbağa şeklini andıran Kelifos Adası’na varıyoruz. Serbest zamanın ardından otelimize transfer için Pefkohori'ye hareket ediyoruz.
5.Gün
HalkidikiSabah kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tur liderimizin düzenleyeceği ekstra alternatif çevre gezilerine katılabilirler. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
6.Gün
Halkidiki, İpsala, İstanbulSon gün kahvaltının ardından tur liderimizin belirleyeceği saatte İstanbul'a doğru dönüş yolculuğumuz başlıyor. İpsala Sınır Kapısı'na varıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Yunanistan free-shop’unda serbest zamanın ardından Türk sınırına geçiyoruz. Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molasından sonra İstanbul’a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından gezimiz sona eriyor.


Ekstra Geziler Hakkında Bilgilendirme Tur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.

Halkidiki | 4 Gece | 4 GECE
Halkidiki | 4 Gece | 4 GECE
Halkidiki | 4 Gece | 4 GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.