İskoçya, İrlanda | THY | 7 GECE
Kontenjan Var 14.07.2018 / 03.11.2018 1099 €

14 Temmuz 2018 - 03 Kasım 2018 arası tarihlerde, 1099 € dan başlayan fiyatlar Türk Hava Yolları | Atatürk Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

Ücrete dahil olan hizmetler
  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Edinburgh gidiş Dublin- İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti.
  • 3 ve 4 yıldızlı otellerde Edinburgh'da 3 gece, Glasgow'da 1 gece, Belfast'da 1 gece, Dublin'de 2 gece olmak üzere 7 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı.
  • Panoramik Edinburgh, Glasgow, Belfast, Dublin şehir turu
  • Alan - otel - alan transferleri; sehirlerarası transferler
  • Türkçe tur liderliği hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Tur Programı
1.Gün
İstanbul, EdinburghGezimizin ilk günü, kalkıştan iki buçuk saat önce, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideri ile buluşarak başlıyor. Türk Hava Yolları tarifeli uçağımız ile Edinburgh'a doğru yola çıkıyoruz. Varıştan sonra havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Edinburgh şehir turu için hareket ediyoruz. Şehir turumuzda, Edinburgh Şatosu, Royal Mile ve Edinburgh Kalesi görülecek yerler arasında. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz,geceleme otelde.
2.Gün
EdinburghSabah kahvaltısı ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra Loch Ness ve Highland Gezisi 'ne katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelde.
Ekstra gezi: Loch Ness ve Highland Gezisi100 Pound
Birleşik Krallık'ın en büyük ve derin gölü olan Loch Ness’i ziyaret ediyoruz. Loch Ness uzun yıllardır bir efsaneye sahiptir, efsaneye göre gölde büyük bir canavar yaşamaktadır. Huzur dolu yürüyüş yolları, birbirinden güzel lokantalarıyla ünlü Loch Ness gezimizde Britanya’nın en büyük dağı olan Ben Nevis Tepesi'ni görme imkanı yakalıyoruz.
3.Gün
EdinburghSabah kahvaltımızın ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra Stirling ve İskoç Tadım Gezisi'ne katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz,geceleme otelde.
Ekstra gezi: Stirling ve İskoç Tadım Gezisi85 Pound
2002 Senesine kadar belde iken 2002 senesinde Kraliçe Elizabeth'in tahta çıkışının 50. yıldönümü (Altın Jübilesi)münasebetiyle, kraliçe beratı neticesinde şehir ünvanı almış olan Stirling 'de golf sahalarını, Stirling Kalesi'ni,Hollyrood Kilisesi'ni,William Wallece Anıtı'nı görüyoruz..Ardından tadım turumuzu yapıyoruz.
4.Gün
Edinburgh, GlasgowSabah kahvaltımızın ardından Glasgow’a hareket ediyoruz, varışımızın ardından Glasgow’da yapacağımız şehir turunda Transport Müzesi, Bilim - Teknoloji Merkezi, Büyük Katedral ve Necropolis, kış bahçeleri ziyaret edeceğimiz yerler arasında. Gezi sonrası otelimize transfer
oluyoruz,geceleme otelde. (Edinburgh - Glasgow arası yaklaşık 75km)
5.Gün
Glasgow, Cairnryan, BelfastSabah kahvaltımızın ardından Cairnryan’a transfer oluyoruz. Varışımızın ardından feribot ile Belfast’a hareket ediyoruz. Belfast'da yapacağımız şehir turunda Quenns Meydanı ve meydandaki Albert Memorial Saat Kulesi, devamında ünlü Grand Opera House, Quenns Üniversitesi, dünyanın en güzel barlarından bir olan The Crown Liquer Saloon, Murals isimli duvar resimleri ile süslenmiş ve zamanında duvar ile birbirinden ayrılan Shankil (Protestan) Mahallesi ile Falls (Katolik) Mahallesi ve de ünlü Titanic Gemisi'nin yapıldığı Harland ve Wolfe Tersaneleri görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelde.( Glasgow-Cairnryan arası yaklaşık 131km)
6.Gün
Belfast, Drogheda, DublinSabah kahvaltımızın ardından Dublin’e transferimiz gerçekleşiyor. Yol üzerinde Türk izlerini görebileceğimiz Drogheda şehrinde yemek molası veriyoruz. Dublin’e varışımızda, Georgian caddesi, İrlanda’nın en eski Üniversitesi olan Trinity Koleji ve Kütüphanesi ile St Patrick Katedrali, 1038 yılında Vikingler tarafından inşa edilen Christ Kilisesi, Collins Kışlası ve O’Connell Caddesi gezeceğimiz yerler arasında. Şehir turu sonrası misafirlerimiz zamanlarını ekstra olarak düzenlenen Guinnes FabrikasıGezisi'ne katılarak zaman geçirebilirler.Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz, geceleme otelimizde. ( Belfast - Drogheda arası yaklaşık 181km, Drogheda - Dublin arası yaklaşık 50km)
Ekstra gezi: Guinnes Fabrika Gezisi35 Pound
Arthur Guinness'in 1756 yılında, Dublin'in St James's Gate semtinde kurmuş olduğu ve elliden çok ülkede lisans altında üretim yapan fabrikayı keşfe çıkıyoruz.
7.Gün
DublinSabah kahvaltımızın ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra Wicklow Gezisi 'ne katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelde.
Ekstra gezi: Wicklow Gezisi60 Pound
Antik dönemdeki yer hareketlerinin oluşturduğu tepeleri ile Dublin'in güneyinde yer alan Wicklow'u keşfe çıkıyoruz. Dağların tam kalbinde gizli, baştan çıkarıcı, kenarları dik ve ağaçlı bir vadi olan Glendalough Vadi'si yer alır.Avonmore ve Avonberg nehirlerinin birleştiği, Thomas More'un Suların Birleşmesi isimli şarkısında anlatıldığı var sayılan Avoca Vadisi'de keşfimize dahil.
8.Gün
Dublin, İstanbulGüne Otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Tur liderinin belirlediği saatte havalimanına transfer oluyoruz ve pasaport kontrolünden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından gezimiz sona eriyor.
İskoçya, İrlanda | THY | 7 GECE
İskoçya, İrlanda | THY | 7 GECE
İskoçya, İrlanda | THY | 7 GECE
İskoçya, İrlanda | THY | 7 GECE
İskoçya, İrlanda | THY | 7 GECE
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.