BÜYÜK BRİTANYA TURU/ 20 NİSAN 2019/ 7 GECE
Kontenjan Var 20.4.2019 / 27.4.2019 1099 €

20 NİSAN 2019 7 GECE 1099 € dan başlayan fiyatlar Türk Hava Yolları | Atatürk Havalimanı Kalkışlı , VİZELİ

  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Edinburgh gidiş Londra - İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti.
  • 3 ve 4 yıldızlı otellerde Edinburgh'da 2 gece , Glasgow'da 1 gece, Bradford'ta 1 gece, Londra'da 3 gece olmak üzere 7 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı.
  • Panoramik Edinburgh, Glasgow, York, Londra şehir turları
  • Alan - otel - alan transferleri; sehirlerarası transferler
  • Türkçe tur liderliği hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
1.Gün
İstanbul, EdinburghGezimizin ilk günü, kalkıştan 3 saat önce, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideri ile buluşarak başlıyor. Türk Hava Yolları tarifeli uçağımız ile Edinburgh'a doğru yola çıkıyoruz. Varıştan sonra havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Edinburgh şehir turu için hareket ediyoruz. Şehir turumuzda, Edinburgh Şatosu, Royal Mile ve Edinburgh Kalesi görülecek yerler arasında. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelde.

2.Gün
EdinburghSabah kahvaltısı ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra Loch Ness ve Highland Gezisi 'ne katılarak geçirebilirler. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz,geceleme otelde.
Ekstra gezi: Loch Ness ve Highland Gezisi100 Pound
Birleşik Krallık'ın en büyük ve derin gölü olan Loch Ness’i ziyaret ediyoruz. Loch Ness uzun yıllardır bir efsaneye sahiptir, efsaneye göre gölde büyük bir canavar yaşamaktadır. Huzur dolu yürüyüş yolları, birbirinden güzel lokantalarıyla ünlü Loch Ness gezimizde Britanya’nın en büyük dağı olan Ben Nevis Tepesi'ni görme imkanı yakalıyoruz.

3.Gün
Edinburgh, GlasgowSabah kahvaltımızın ardından Glasgow'a hareket ediyoruz. Glasgow'da tur lideri eşliğinde panoramik turumuzu yapıyoruz. Turumuzda, galerileri, dükkan ve müzeleriyle ünlü, Büyük Britanya'nın en geniş İskoç mirasına sahip şehri Glasgow'u panoramik olarak görme imkanı buluyoruz. Gezi sonrası dileyen misafirlerimizekstra Stirling Kalesi gezisine katılabilirler. Gezi sonrası, otelimize transfer oluyoruz,geceleme otelde. ( Edinburgh - Glasgow arası yaklaşık 75km)
Ekstra gezi: Stirling Kalesi Gezisi70 Pound
İskoçya’nın görkemli kalelerinden biri olan Stirling Kalesi’ni ziyaret ediyoruz. Tarihte büyük savaşların yaşandığı kalede, Villiam Wallace’ın anıtını göreceğiz. Kalede şahit olacağınız manzara karşısında büyüleneceksiniz. Bu noktadan hem Stirling ovasına hem de ufuk çizgisine hakim olacak ve huzur bulacaksınız.

4.Gün
Glasgow, York, BradfordSabah kahvaltının ardından York'a hareket ediyoruz ve varışımızın ardından New York'a ismini veren bu şehrin Minster Katedrali, York Minster, Yorkshire Müzesi ve Bahçeleri gibi önemli yerlerini panoramik olarak görüyoruz. Gezi sonrası konaklama için Bradford'a hareket ediyoruz. (Glasgow - York arası yaklaşık 339km, York - Bradford yaklaşık 60km)
5.Gün
Bradford, LondraSabah kahvaltımızın ardından Bradford’tan ayrılarak Robin Hood`un şehri Nottingham`a varıyoruz. Alışveriş merkezleri, sinemalar ve eğlence merkezlerinin yer aldığı Old Market meydanını gezme şansı bulduktan sonra dünya’nın en eski ve en başarılı üniversitelerinden biri olan ve şehriyle aynı adı taşıyan Cambridge’e varıyoruz ve Üniversitenin şehre kattığı kültür ve gelişimi görüyoruz.Cambridge’den Londra’ya hareket ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelde. ( Bradford - Londra arası yaklaşık 327km)

6.Gün
LondraSabah kahvaltımız ardından Londra şehir turunda Parlamento Binası, Big Ben, Westminster Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri ve Thames Nehri'ni görüyoruz. Şehir turu sonrası misafirlerimiz zamanlarını ekstra London Eye & Madame Tussauds turuna katılarak geçirebilirler. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz,geceleme otelde.
Ekstra gezi: London Eye, Madame Tussauds Gezisi85 Pound
Londra'nın en çok ziyaret edilen iki yerine birden gidiyoruz. İlk olarak Madame Tussauds'da pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu müzeyi geziyoruz. Daha sonra Thames Nehri kıyısındaki Lindra'nın dönme dolabı London Eye'a binme fırsatı. En tepesine çıktığınızda size Londra'yı kuş bakışı görme imkanını sağlayan bu dev tekerlek keyifli bir deneyim olacak.

7.Gün
LondraSabah kahvaltımız ardından misafirlerimiz zamanlarını ekstra Oxford & Stonehenge turuna katılalarak geçirebilirler. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelde.
Ekstra gezi: Oxford ve Stonehenge Gezisi 80 Pound
Gezimizde ilk durağımız antik çağlarda UFO'ların iniş kalkış merkezi olduğuna inanılan Stonehenge. Antik bölge astronomi, astroloji, geometri, meteoroloji ve paganizmle ilişkilendirilmektedir. Bu büyük gizemi gördükten sonra, dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi'nin bulunduğu kent Oxford'a doğru yol alıyoruz. Oxford kentinde ilginç atmosferi keşfediyoruz.

8.Gün
Londra, İstanbulSabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltıyoruz ve havalimanı transferi için yola çıkıyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli uçağımızla İstanbul'a hareket ediyoruz.
Harita
Ekstra Geziler Hakkında BilgilendirmeTur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.

Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.