ETS TUR PRAG TURU / 3 GECE /VİZELİ
Kontenjan Var 13.02.2018 / 15.02.2018 399 €

ETS TUR PRAG TURU / 3 GECE

PRAG TURU SEVGİLİLER GÜNÜ 13 ŞUBAT 2018 / 3 GECE

3 GECE  399 € 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Prag gidiş, Prag İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

 • 3 yıldızlı otelde, Prag'da 2 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı

 • Panoramik Prag şehir gezisi

 • Alan - otel - alan

 • Ets Tur Türkçe tur liderlik hizmeti

 • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli

 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortası)

 • Tur Programı

  1.Gün
  İstanbul, PragAtatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde tur lideriniz sizleri karşılıyor ve gezi sonuna kadar eşlik ediyor. Bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile varış noktamız Prag. Prag'da yürüyerek yapılacak olan panoramik şehir turunda; Eski Belediye Binası, IV. Charles köprüsü, Astronomik Saat, Rudolfinium, Paris Caddesi, Clementinium Manastırı görülecek yerler arasında.Ardından otele transfer ve arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesi gezisine katılabilirler. Otelimize transfer oluyoruz ve geceleme otelimizde.
  Ekstra gezi: Orta Çağ Gecesi Gezisi60 Euro
  Bu gezimizde, sizleri Prag'ın en hareketli eğlencelerinden biri olan Orta Çağ Gecesi’ne bekliyoruz. Orta Çağ'da yapılan eğlenceler, yenilen yemekler, limitsiz içecekler ve ortam eminiz ki sizin de ilginizi çekecek. Birbirinden güzel Çek kızlarının yaptığı ateş dansları eşliğinde, muhteşem Orta Çağ eğlenceleri sizleri bekliyor.

  2.Gün
  PragSabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Terezin ve Dresden Gezisi’ne katılabilirler. Ardından Misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Çek Gecesi 'ne katılabilirler. Geceleme otelimizde.
  Ekstra gezi: Terezin ve Dresten Gezisi105 Euro
  Yapılacak olan ikili turumuzda önce Kuzeyin Floransa’sı Dresden’de Frauenkirche Kilisesi, Zwinger Müzesi, Semper Opera Binası, Kraliyet Sarayı ve Elbe Nehri kıyısı göreceğimiz keşif duraklarımız. Dresden ziyareti sonrasında ise İmparator II. Joseph tarafından krallığın korunması maksadı ile yaptırılmış, 18. Yüzyıl'ın sonunda ise tamamen değişmiş ve II. Dünya Savaşı’nda Nazilerce, Toplama Kampı haline getirilmiş Terezin Kalesi’ni göreceğiz.
  Ekstra gezi: Çek Gecesi 55 Euro
  Prag’ın sevimli restoranlarından birinde yerel dans gösterileri eşliğinde müzikli eğlence ve akşam yemeği sizi bekliyor. Çek Müziği, Çek folk dansları ve Çek müzik aletlerini yakından tanıma fırsatınızın olacağı yemekli eğlence programında çeşitli animasyonlarla eğlenceli bir gece geçireceksiniz.

  3.Gün
  Prag, İstanbulSabah kahvaltımızın ardından serbest zaman ve tur liderinizin belirleyeceği saatte buluşma havalimanına transfer. Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul'a dönüyoruz. Gezimizin sonu.

  Harita

  Ekstra Geziler Hakkında BilgilendirmeTur programda belirtilen ekstra geziler, servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 3-12 yaş arası çocuk misafirler için ekstra turlar %50 indirimli. Ekstra tur fiyatları turları düzenleyen yerel acenta tarafından belirlenmektedir.

ETS TUR PRAG TURU / 3 GECE /VİZELİ
ETS TUR PRAG TURU / 3 GECE /VİZELİ
Ön Rezervasyon Formu
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.